wtorek, 2 kwietnia 2013

W Zambii też grają w szachy. W rozegranych w dniach 28.03-01.04.2013 Mistrzostwach tego kraju zwyciężył Gillan Bwalya

Final Ranking (9 Rounds)

RNameFEDELOPts TB1  TB2 
1FMBwalya GillanZAM23157.0637.0
2IMJere DanielZAM23867.0536.5
3FMMunenga DouglasZAM20026.0637.0
4CMKayonde AndrewZAM22106.0537.0
5IMMwali ChitumboZAM22426.0437.0
6Katebe LinusZAM05.5530.0
7FMLungu NaseZAM22415.0428.0
8FMPhiri RichmondZAM21184.5433.0
9IMChumfwa StanleyZAM23414.5334.0
10Mulenga TitusZAM04.0329.5
11Hamoonga DavidZAM04.0233.5
12CMChumfwa KelvinZAM22183.5326.0
13Chola MidosatosZAM19942.5225.5
Chilufya ChitaluZAM02.5225.5
15Ng'onga BornfaceZAM02.0229.0
16Chilufya MukubuloZAM02.0127.0

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal