piątek, 27 marca 2015

Radosław Wojtaszek się żeni!

foto:Этери Кублашвили
Gratulacje dla Radka,
Piękna Rosjanka zostanie żoną naszego najlepszego arcymistrza. Szykuje się kolejne, bardzo silne, szachowe małżeństwo. 
A może Alina przyjmie polskie obywatelstwo?

Więcej o tym TUTAJ

6 komentarzy:

 1. miejmy nadzieje ze żaden przygłup (łysy, w dresach, bez karku, "prawdziwy Polak i katolik") nie zobaczy w tym wydarzeniu aktu zdrady narodowej....! Wszystkiego najlepszego!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Czemu zawsze znajdzie sie jakis baran, ktory koniecznie musi podzielic sie swoimi "madrosciami"
  z innymi? Czym ty sie roznisz od tych ktorych krytykujesz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sądzę że jest różnica między "zrytym na maksa jak Scooby-Doo" tzw "narodowcem" (w praktyce często osobnik o wątpliwej wiedzy historycznej i przy okazji wielbiciel mordoobicia każdego u kogo widzi inne barwy szalika) a normalnym zdroworozsądkowym degustatorem napojów niskoprocentowych. Pierwszy w ślubnym wydarzeniu zobaczy pretekst do wyrwania sztachety i głośnego warcholenia ("zdrada!!!") a drugi zwietrzy okazję do wznoszenia toastów! Wybieram drugą opcję! Sto lat Młodej Parze!

   Usuń
 3. Wpis tego trepa z 29.03 to doskonała ilustracja stanu umysłu "POlski oświeconej". Dno i metr mułu po prostu...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może za dużo Antka Maciarewicza się naoglądał i myśli, że cały PIS jest taki. A przecież tylko 95% członków tej partii tak ma :)

   Usuń
  2. Ja ci serdecznie życzę żebyś kiedyś swoje mądrości (btw. "Antek" to sobie możesz mówić do swojego męża) wygłosił w realu i trafił akurat na mnie.

   Usuń

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal