wtorek, 30 kwietnia 2013

Topalov z dużą przewagą wygrał FIDE Grand Prix w Szwajcarii (17-30.04.2013 Zug)

Strona turnieju
RSNo.
NameELOFED123456789101112PtsRes.victSBKoya
18GMTopalov Veselin2771BUL*1½1½11½1½½½80543,004
29GMNakamura Hikaru2767USA0*½½½1½½½½110333,00
311GMPonomariov Ruslan2733UKR½½*11½½½½0½½61233,50
43GMCaruana Fabiano2772ITA0½0*1½½½½11½60330,252
57GMKamsky Gata2741USA½½00*11½½10½1329,502
61GMMorozevich Alexander2758RUS00½½0*½1½11½0327,251
74GMKarjakin Sergey2786RUS0½½½0½*½½½½151126,002
85GMGiri Anish2727NED½½½½½0½*½½½½51027,75
96GMLeko Peter2744HUN0½½½½½½½*½½½51026,50
1010GMRadjabov Teimour2793AZE½½1000½½½*½½1125,252
1112GMKasimdzhanov Rustam2709UZB½0½010½½½½*½1124,502
122GMMamedyarov Shakhriyar2766AZE½0½½½½0½½½½*1025,00

poniedziałek, 29 kwietnia 2013

Wystartowały Międzynarodowe Mistrzostwa Małopolski

Lista startowa    Strona turnieju
NrTytNazwisko ImięFedELOKlubData ur.
1GMJakubiec, ArturPOL2531TKKF Drogowiec Kraków1973-12-03
2IMMikrut, DariuszPOL2361TS Wisła Kraków1979-02-17
3FMTokarski, ŁukaszPOL2270MCKiS Jaworzno1992-07-14
4k++Barski, RadosławPOL2238TS Wisła Kraków1993-02-12
5
Tyukhanov, AlexeyRUS2237
1976- -
6WIMJakubiec, EdytaPOL2237TKKF Drogowiec Kraków1981-03-03
7kGbyl, AndrzejPOL2225KKSz Kraków1972-11-06
8FMShilov, SergejUKR2217
1958- -
9
Szuper, PaulUSA2188
1987-10-10
10kMucha, RomanPOL2177UKS Hetman Koronny Trzebinia1992-10-02
11
Foglia, MaurizioITA2144
1963- -
12kKumor, LukaszPOL2120KS Korona Kraków1986-07-25
13kWątorek, MarcinPOL2109MLKSz Myślenice1985-11-13
14kBętkowski, AndrzejPOL2088TKKF Drogowiec Kraków1963-10-26
15I++Buś, KonradPOL2077MKS MOS Wieliczka1997-04-10
16IGawronski, LukaszPOL2063KS Cracovia 1906 Kraków1975-02-13
17I++Zając, MateuszPOL2060MKS MOS Wieliczka1991-09-21
18
Kondopoulos, DimitriosGRE2031
1973- -
19IGóra, JanPOL1958UMKSz Jaćwież Suwałki1995-09-18
20I+Chmiel, MarcinPOL1956MLKSz Myślenice1996-04-22
21IKnapik, AndrzejPOL1930UKS przy SP 8 Chrzanów1996-03-14
22II+Knapik, LucjanPOL1889UKS przy SP 8 Chrzanów1960-03-23
23I+Kyć, JerzyPOL1880TS Wisła Kraków1997-11-29
24kBłasiak, MirosławPOL1879AKS Mikołów1954-10-25
25kZaboklicki, ZbigniewPOL1835TKKF Drogowiec Kraków1939-02-10
26IMolenda, MarcinPOL1823UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1998-07-15
27IŻądło, MaciejPOL1814UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1998-03-05
28II+Ociepka, TomaszPOL1812KS Roszada Żory1983-09-04
29IIKasperek, KrzysztofPOL1810
1970-12-04
30IKlementys, JerzyPOL1800
1963-04-26
31ILis, MateuszPOL1687UKS Czarny Koń Olkusz2002-04-13

Szwed Jonny Hector wygrał Chess Challenge w stolicy Danii, 24-28.04.2013 Kopenhaga

Wyniki końcowe ( 9 Rund)  Strona turnieju

Rk
NameFEDELOClub/CityPts TB1  TB2  TB3 
1GMHector JonnySWE2510Nordkalotten7.042.540.500.0
2GMDanielsen HenrikISL2500BMS7.036.036.500.0
3GMBrynell StellanSWE2478Nordkalotten6.540.036.750.0
4IMBekker-Jensen SimonDEN2412Philidor6.539.534.000.0
5GMGeorgiev VladimirMKD2559
6.539.034.250.0
6IMHaub Thorsten MichaelGER2458SG Bochum 316.534.031.750.0
7IMAndersen MadsDEN2484Skanderborg6.040.532.250.0
8
Bekker-Jensen DavidDEN2292Philidor6.039.529.500.0
9
Hagen Anders GjerdrumNOR2134Moss6.038.530.000.0
10IMMikkelsen NikolajDEN2417Philidor6.037.530.250.0
11IMHagen Andreas SkytteDEN2400K416.036.029.750.0
12FMCarstensen JacobDEN2401Brønshøj6.035.528.500.0
13IMSemcesen DanielSWE2464LASK6.033.028.000.0
14FMOchsner Bjorn MollerDEN2347Jetsmark6.032.025.500.0
15FMArvola BenjaminNOR2358Vålerenga6.030.527.000.0
16
Nilsen Joachim BirgerNOR2229Bergens5.539.028.500.0
17IMSmith AxelSWE2467LASK5.537.527.750.0
18GMTikkanen HansSWE2552Philidor5.537.028.500.0
19FMHansen MadsDEN2301Frem5.535.525.250.0
20IMBejtovic JasminBIH2406LASK5.534.026.750.0
21
Jacobsen BoDEN2310Aarhus/Skolerne5.534.023.750.0
22
Lindgren PhilipSWE2260Limhamn5.532.021.500.0
23FMAabling-Thomsen JakobDEN2320Brønshøj5.530.523.000.0
24
Haubro MartinDEN2179BMS5.041.525.750.0
25
Englert FabianGER2214SK 1982 Klingenberg5.039.024.750.0
26FMJohansson LinusSWE2348Limhamn5.038.025.000.0
27FMSylvan JacobDEN2341Nordkalotten5.036.021.500.0
28IMFries-Nielsen Jens OveDEN2373Viborg5.035.522.000.0
29
Villegas PierreMNC2281
5.034.021.500.0
30
Tari AryanNOR2293Kristiansund SK5.033.521.250.0
31
Lokander MartinSWE2225SK Rockaden5.032.521.000.0
32FMLovik Lasse OsteboNOR2310Stavanger5.032.021.000.0
33FMHove Esben KjemsDEN2233Nordkalotten5.032.020.500.0
34
Gandrud Vegar KoiNOR2251Stavanger5.031.519.250.0
35
Kenneskog TheodorSWE2234Rokaden5.031.020.750.0
36
Rydstrom TomSWE2149Växjö4.534.519.500.0
37FMMatthiesen MartinDEN2284SK19684.534.019.500.0
38GMWesterinen Heikki M.J.FIN2335
4.532.517.750.0
39
Pedersen Nicolai Kvist BrondtDEN2169BMS4.532.515.750.0
40
Percivaldi MartinDEN2097Hillerød4.532.018.500.0
41
Mihajlov SebastianNOR2063
4.532.016.500.0
42
Schou-Moldt ThomasDEN2220Øbro4.531.515.750.0
43
Poulsen IverDEN2057Esbjerg4.531.016.000.0
44WFMFrisk EllinorSWE2194LASK4.527.015.250.0
45
Skovgaard IbDEN2028BMS4.527.014.750.0
46
Thybo Jesper SondergaardDEN2091Skive4.033.016.500.0
47
Pedersen SvenDEN2083BMS4.033.016.250.0
48
Rhee AlexanderDEN2147Øbro4.032.014.250.0
49
Lepot SimonFRA2075
4.030.014.500.0


Johansen Johnny HollerDEN2016Frem4.030.014.500.0
51
Petersen Peter BirkDEN2167Taastrup4.030.014.000.0


Jacobsen Mads-HolgerDEN2050Bornholm4.030.014.000.0
53
Brekka HanusFAI2092Roskilde4.029.014.000.0


Ulrich 1985 ThomasSWE2005Malmø4.029.014.000.0
55
Vesterli Michael E.DEN2015BMS4.028.514.000.0

WFMFrank-Nielsen MarieDEN1984Philidor4.028.514.000.0


Tandrup MichaelDEN1977Herlev4.028.514.000.0
58
Andersen Troels BaekgaardDEN1837Roskilde4.026.014.500.0
59
Nielsen ThomasDEN1886Herlev4.025.011.500.0
60
Petrovski PetruliDEN1858Brøndby4.022.08.000.0
61
Slettebo JanSWE2054LASK3.532.016.250.0
62FMSkousen NikolaiDEN2192Øbro3.532.014.750.0
63
Andersen Rune EgedeDEN2069Brønshøj3.530.012.500.0
64
Andersen Kim NyvangDEN2003BMS3.528.513.500.0
65
Olsen Michael R. W.DEN1977Nørrebro3.527.511.000.0
66
Martins David Pires TavaresPOR2183
3.527.09.250.0
67
Karlsson UlfSWE2004Limhamn3.525.011.250.0
68
Undheim BjarneNOR1836OSS3.523.58.750.0
69
Karlsson RobinSWE1947En Passant3.029.59.750.0
70
Haubro SigfredDEN2163BMS3.029.012.250.0
71CMMolvig HenrikDEN2178Roskilde3.028.09.500.0


Andreassen MikkelDEN1928BMS3.028.09.500.0
73
Nielsen BrianDEN2022Odysseus3.028.09.000.0
74
Hansen Rasmus AgertoftDEN1981K412.529.08.750.0
75FMAndersen DanielDEN1935Frederikssund2.527.08.000.0
76
Orio LarsDEN1936Frederiksberg2.526.57.250.0
77
Vyvyan PhilippeFRA1709Nice Agora2.525.06.000.0
78
Henriksen Christian SteenDEN1814Brønshøj2.520.53.500.0
79FMPedersen Daniel VesterbaekDEN2250Nordkalotten2.028.56.750.0
80
Marthedal Anton Mehmet YildizDEN1574K412.024.54.750.0
81
Larsen Hans HaagenDEN1745Nørrebro1.523.51.750.0
82
Jensen Jonbert M. S.DEN1576Nørrebro1.519.02.000.0
83
Nilsson Patrik 1968SWE2086Limhamn0.021.00.000.0

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal