wtorek, 9 kwietnia 2013

Van Wely wygrywa open w Australii


Wyniki końcowe (9 Rund)   Strona turnieju

RkNameFEDRtgPts. TB1  TB2  TB3 
1GMVan Wely LoekNED26847.552.541.043.25
2GMLi Chao BCHN26867.054.042.040.50
3GMHorvath AdamHUN25096.552.541.536.25
4GMStocek JiriCZE25446.550.038.534.75
5GMSethuraman S.P.IND25416.053.042.032.75
6GMVajda LeventeROU26326.051.540.032.75
7GMCzebe AttilaHUN24796.051.040.031.75
8GMZhao Zong-YuanAUS25376.051.039.530.50
9IMSolomon Stephen J.AUS23876.047.536.028.75
10IMLane Gary W.AUS24126.045.036.527.75
11Smirnov AntonAUS21946.045.036.028.50
12IMAkshat KhampariaIND23936.043.533.025.00
13GMJohansen Darryl K.AUS24305.548.538.028.25
14GMVarga ZoltanHUN24725.548.538.028.00
15IMPalit SomakIND24495.548.038.027.75
16FMCheng BobbyAUS24255.548.037.026.00
17Rishi SardanaIND22325.546.536.523.75
18Lei TingjieCHN22325.546.036.026.00
19Li Zuhao LukeNZL22875.545.535.026.00
20FMNakauchi GeneAUS22215.537.029.019.00
21GMHeberla BartlomiejPOL25625.050.039.026.75
22FMBjelobrk IgorAUS23295.045.035.021.50
23Tan JustinAUS22495.044.534.522.25
24IMStany G.A.IND24325.044.035.022.75
25Hu XiCHN22805.042.532.020.50
26WFMOtgonjargal SengeravdanMGL21715.041.032.519.50
27Ayvazyan ArmenAUS22115.038.029.521.00
28Ferozkohi IhsanGER21075.037.027.018.00
29GMLaxman R.R.IND24294.547.035.520.50
30Kuan JulianHKG19484.542.032.519.00
31Charles GarethAUS21564.540.031.516.00
32Lee Kah Meng ElginMAS20684.539.030.017.75
33Wei MichaelAUS21044.538.029.516.00
34Castor DavidAUS21164.537.027.513.75
35Zheng ShuchengAUS18524.535.527.515.25
36Puccini JackAUS18914.042.533.516.75
37Nazari SattarIRI21634.042.033.015.50
38Setiawan A.INA21604.041.032.015.00
39Dale AriAUS22224.041.032.014.50
40Fuatai FuataiNZL20214.038.029.514.25
41Yermolenko TarasUKR18164.037.529.515.50
42Mallari DonatoAUS19784.037.529.013.25
43Spuler DavidAUS19874.037.029.013.00
44Lester George EAUS20124.037.027.514.50
45Abbott PeterAUS19754.035.528.511.25
46Selnes HamishAUS18864.035.027.514.50
47Cabilin JeffAUS19504.035.027.011.25
48Press HarryAUS18454.033.026.012.75
49Wan DennisAUS17983.540.031.014.75
50Davis Tony JAUS19223.537.028.510.75
51Hagist Fred MAUS19443.536.028.012.00
52Marner GavinNZL19953.536.027.512.75
53Camer AngelitoAUS20543.535.527.010.75
54Ilic IlijaAUS19813.533.527.510.25
55Dibley Shane EAUS16713.530.024.07.50
56Willathgamuwa KevinAUS17293.036.028.09.25
57Bellingham JohnAUS17293.034.026.58.25
58Lam RossAUS16613.032.526.59.00
59Buciu Aurel-JohnAUS17833.031.024.56.00
60Brockman RolandAUS17083.029.022.06.00
61William Lee Kah HoweMAS17592.538.029.510.50
62Willathgamuwa RowanAUS16832.535.528.56.75
63Myers Stephen PAUS17772.532.526.06.75
64Kuan Ying FattHKG17812.532.525.08.00
65Broekhuyse PaulAUS20762.036.028.57.00
66Sewell BobAUS14721.028.522.51.00
67Christensen JoshuaAUS18590.027.521.00.00
68Rad FarzinIRI19890.026.521.00.00

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal