sobota, 16 maja 2015

Patryk Paziak wygrywa turniej szachowy w Starym Polu - 16.05.2015


Po dłuuugiej przerwie w Starym Polu rozegrany został turniej szachowy. O puchar Wójta Marka Szczypiora walczyło 18 zawodników. Najlepszy z nich okazał się Patryk Paziak z UKS Korona Gdańsk.
Miejsce drugie zajął urodzony w Starym Polu a obecnie reprezentujący barwy MCKiE Karol Goździejewski a puchar za miejsce trzecie otrzymał Piotr Wojtacha.

Władysław Charyga, mimo swoich już 78 lat nadal potrafi zagrać bardzo dobrze
Cieszy, że w turnieju wystąpili zarówno starsi, doświadczeni zawodnicy jaki i młodzi adepci szachów.
Szczegółowe wyniki turnieju w tabeli poniżej


Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Stare Pole

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Starym Polu 2015-05-16/2015-05-16
Tempo gry: P'15
Sędzia: Marek Dackiewicz

Wyniki końcowe

MTytNazwisko ImięELORankPkt.MBBchWPro
1IPaziak, PatrykR 177120008,037,5046,50840,0
2IIGoździejewski, KarolR 180218006,038,0050,00531,5
3II+Wojtacha, PiotrR 178419006,037,0049,00634,0
4IIAlbin, GrzegorzR 183218006,037,0048,00632,0
5IINiedźwiecki, SławomirR 148718006,034,5045,00629,0
6IIPeplinski, WieslawR 180718005,532,5043,50525,5
7IIMańkowski, MariuszR 161918005,037,0045,00527,0
8kMarszk, KazimierzR 184022005,035,5047,50528,0
9IIKrotowski, Eugeniusz018004,531,5037,50423,0
10IITorhan, Adrian018004,529,0035,00418,0
11IVFortuna, Michał014004,035,0043,00424,0
12IIWieczorek, JanR 167118004,029,5038,00321,0
13
Wysocki, RyszardR 140910004,026,0031,50414,0
14
Fryszka, HenrykR 139010004,025,0031,00415,0
15IIICharyga, Władysław016003,029,0037,00317,0
16IIBlawat, FranciszekR 134618003,028,0034,00313,0
17
Marszk, Edmund010002,527,0033,00213,0
18
Durczak, Natan010000,027,0034,5000,0


ChessArbiter Pro 2010 (v.5.39) © A.Curyłohttp://www.chessarbiter.com/







Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal