Szachowe Ferie w Malborku 2010 - zakończone

W grupie "A" turnieju zgłoszonym do FIDE, puchar Burmistrza Malborka zdobył Mateusz Szymanowski z Gdańska zdobywając 7,5 pkt. z 9. Najlepsze miejsce z zawodników z Malborka zdobył Krzysztof Kałużny (w barwach MTS Kwidzyn), który był szósty (5,5 pkt.). Wyniki końcowe grupy A poniżej:

W grupie B zwyciężył Kacper Lasota z Kwidzyna (7,5 pkt z 9) ale świetnie spisał się Eugeniusz Krotowski z Malborka, który zajął 2 miejsce i zdobył II kategorię. Gratulacje !
Szczegółowe wyniki poniżej:

W grupie C zwyciężył Patryk Miłek za Sztumu, ale dobry występ zanotował Tomasz Spich z Malborka, który był trzeci i zdobył III kategorię szachową. Brawo !
Wyniki końcowe w tabeli poniżej:

Na całością rozgrywek czuwał sędzia Paweł Jaroch. Na zdjęciu poniżej przy pracy:

Sędzia też człowiek i swój głód gry mógł nadrobić startując w turnieju błyskawicznym. Zrobił to doskonale wygrywając z niewielką przewagą nad Jędrzejem Długoszem. Najlepszy z zawodników z Malborka - Marek Dackiewicz był czwarty. Wyniki blitza poniżej: