piątek, 28 listopada 2014

Houdini 5 -:)

source

Nadal cisza !

9 komentarzy:

 1. Cisza przyjacielu, rozdziela bardziej niż przestrzeń. Cisza przyjacielu nie przynosi słów, cisza zabija nawet myśli.
  (Halina Poświatowska)

  OdpowiedzUsuń
 2. Hm ... shtockfish się tak szybko rozwija przez wielkie grono programistów wiec Robert Houdart nie śpieszy się z 5 wersją

  OdpowiedzUsuń
 3. Raczej nie pojawi sie

  OdpowiedzUsuń
 4. "Raczej nie pojawi sie:
  Raczej się pojawi Houdart nie zrezygnuje z kasy, znajdą się naiwni którzy go kupią,ale Houdini 5 nie będzie grał lepiej od Stockfisha.
  Dlaczego te są takie trudne,udało mi się za ponad 10 razem,nie można dać cyfr jak poprzednio.

  OdpowiedzUsuń
 5. Houdart podbierze kod ze stockfisha i pojawi się Houdini 5,który będie grał z taką sama siłą jak Stockfish

  OdpowiedzUsuń
 6. Ze Strelką 6n też cisza !!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Ci co najwięcej narzekają ,to pewnie pierwsi -po kryjomu- kupią Houdiniego 5 ....i dalej będą tu wypisywać "że kod kradziony ,że słaby "To są zawsze te same osoby-stali klienci firmy Roberta Houdarta.

  OdpowiedzUsuń
 8. Na Houdinim chyba już krzyżyk można postawić, chyba że Houdart zdoła wokół swojego projektu skupić jakąś mocną grupę programistów i testerów. Natomiast dużym zaskoczeniem jest znakomita postawa stosunkowo mało znanego silnika Gull, który już w tej chwili dorównuje Houdiniemu więc ma duże szanse przyciągnąć chętnych na odebranie korony sztokfiszowi.

  OdpowiedzUsuń
 9. ia toże играю толко Houdinij

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal