poniedziałek, 8 grudnia 2014

CraftyChess Interface - nowa wersja 10.0

CraftyChess Interface- to bardzo ładnie dopracowany graficznie program do gry w szachy.

Interfejs posiada już wbudowany i gotów do gry znany i mocny silnik: Crafty, silnik, który przez wiele lat był standartem dla programistów silników szachowych. Po rozpakowaniu i uruchomieniu programu można od razu rozegrać partyjkę. Mimo, że nie ma polskiej wersji językowej - obsługa programu jest prosta i intuicyjna.
Można dodawać silniki szachowe UCI i Winboard, można generować turnieje silników szachowych, poprawiono grafikę i dodano jeszcze wiele innych funkcji.

Crafty Chess Interface download 

2 komentarze:

 1. Panie Jurku, to się nie da zainstalować. Program mi to odrzuca ze względu na brak uprawnień, czy coś tam.
  Pozdrawiam Józef

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z pewnością się da. Proszę załadować wersję portable, rozpakować i uruchomić bez instalacji. Jeśli nie da się uruchomić proszę odpalić plik exe z uprawnieniem administratora - z pewnością pomoże. Podobnie z wersją instalacyjną, uruchomić z uprawnieniem administratora

   Usuń

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal