niedziela, 19 kwietnia 2015

Francuz Etienne Bacrot zwyciężył w Memoriale Ferdynanda DziedzicaPełne wyniki     Strona turnieju

Bardzo silną (i liczną) obsadę miał tegoroczny Memoriał Ferdynanda Dziedzica. Spowodowane to było z pewnością wysokimi (jak na Polskie warunki) nagrodami i faktem, że turniej był jednocześnie Mistrzostwami Polski w szachach szybkich. Dlatego cieszyć się mogą obaj panowie z miejsce 1-2. 
Bacrot okazał się najlepszy i zainkasował 6000 zł, a ten drugi, Paweł Jaracz do kwoty 4500 zł "dołożył" jeszcze 2000 i tytuł Mistrza Polski.

Brawo dla organizatorów z Trzcianki, których dawno temu mieliśmy przyjemność gościć w Malborku na Olimpiadzie Szachowej DROMA.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal