Blogi które odwiedzam

czwartek, 21 kwietnia 2011

Nowa wersja Supra 1.1.9a - coś słabiutko !

Z szybkością karabinu maszynowego pojawiają się nowe wersje silnika Supra. Niestety nie idzie to w parze z podnoszeniem poziomu tego silnika, obawiam się nawet, że niektóre produkcje są słabsze od poprzednich.
Jak widać Amyan 1.72 nie oddał nawet połóweczki.

Supra 1.1.9a do pobrania.

Silniki tu opisywane (oraz wiele innych silników i programów) odnajdziecie na stronie "Silniki i programy szachowe". Większość z nich znajdziecie również w ramce po prawej stronie bloga.

Jeśli masz jakieś uwagi, pomysły, chcesz się z innymi podzielić swoją wiedzą zapraszam na Forum. Forum powoli się rozkręca, zapraszam do pisania.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal