Blogi które odwiedzam

wtorek, 19 kwietnia 2011

Nowe silniki na testach ! Poszukiwania pogromców Houdini -:)W ostatnim czasie ukazały się nowe wersje silników szachowych. Tym razem wszystkie zostały przeegzaminowane przez bardzo solidny silnik Amyan 1.72.
Najlepiej spisał się Bobcat 20110414, który przegrał w meczu zaledwie jednym punktem.
Amundsen 0.65 "urwał" zaledwie dwie połóweczki a Jonte 0.25 przegrał do zera.

Silniki tu opisywane (oraz wiele innych silników i programów) odnajdziecie na stronie "Silniki i programy szachowe". Większość z nich znajdziecie również w ramce po prawej stronie bloga.

Jeśli masz jakieś uwagi, pomysły, chcesz się z innymi podzielić swoją wiedzą zapraszam na Forum. Forum powoli się rozkręca, zapraszam do pisania.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal