niedziela, 27 października 2013

G-Team Novy Bor wygrał Klubowe Mistrzostwa Europy, wśród kobiet wygrywa zespól z Monako. W zwycięskim składzie Wojtaszek i Bartel

source: euro2013.chessdom.com
Strona turnieju   Games download

MNSFEDZespółMecze  +   =   -  TB1  TB2  TB3  TB4  TB5 
15CZEG-Team Novy Bor761013236.028.5181.0165.00
22RUSMalachite752012211.032.0152.0125.00
31AZESOCAR751111244.029.0180.0137.00
49FRAClichy Echecs 92751111206.029.0168.5126.75
53RUSSaint-Petersburg751111199.529.0166.0123.00
64RUSUgra750210204.028.5175.0118.00
76RUSPGMB-Rostov750210195.528.0168.5108.00
810BLRMinsk750210187.027.5150.596.50
917SUIReichenstein SSB750210174.529.0134.584.00
107ITAO.R. Padova750210168.023.5183.0125.00
1112BELAmay Chess Club74129155.524.0156.592.50
1224SWELimhamns SK74129138.021.5171.0100.50
1319ITAA.S.I. Bologna74129133.023.0145.083.75
148AZEOdlar Yurdu73228185.525.5177.589.50
1525NORAsker74038156.028.0128.062.50
1611GREPeristeri74038153.525.5150.576.00
1720TURBesiktas JK74038133.526.0129.561.00
1815BELS.F. Wirtzfeld64028126.521.0143.082.50
1916HUNHaladas VSE, Szombathely73228126.025.0122.066.75
2014BELSK 47 Eynatten74038124.022.5131.070.00
2118ISRKfar Saba Chess Club74038114.521.0166.085.00
2221NEDEn Passant73137140.522.0157.067.00
2333GERSchachgesellschaft Solingen73137113.524.5121.054.25
2413AUTSchachclub MPO Maria Saal73137113.519.5164.572.50
2532NEDAccres Apeldoorn73137113.518.5173.082.00
2623DENJetsmark73137102.523.5116.051.00
2727NOROslo Schakselskap73137101.520.0144.062.00
2829ENGBarbican 4NCL7313797.516.0176.579.25
2930ISLViking Chess Club7313791.020.5124.555.50
3036ENGWhite Rose7313786.018.5158.566.75
3138LUXThe Smashing Pawns Belvaux72236104.521.5122.543.00
3222SUIClub d'Echecs de Geneve7223699.518.0152.557.50
3343SCOEdinburgh Chess Club7304694.018.0144.551.50
3428ENGJutes of Kent7304692.019.0161.061.00
3539LUXCE De Sprenger Echternach7223689.520.0119.045.25
3637ECXExpik Kosova7304687.519.0134.053.00
3735AUTSK Advisory Invest Baden7304682.016.5155.552.50
3826FINTammer-Shakki7223679.016.0166.059.00
3934FRASautron7304666.015.5159.060.00
4031FINChess Club Velhot72145105.021.0127.033.00
4141MNCCercle d'Echecs de Monte-Carlo7214570.516.5134.044.50
4244NEDSV Voerendaal / KNSB7214568.519.0121.038.75
4347ECXIstogu Chess Club7214560.514.0144.042.75
4446IRLGonzaga7214556.517.5111.523.00
4552WLSCardigan7214543.013.0112.526.00
4648IRLAdare7124482.516.0131.539.50
4745SCOEdinburgh West Chess Club7205473.515.5125.031.50
4842GERChess Club Eppingen7205464.016.5127.029.50
4949GERSV Muelheim Nord 19317115350.515.0107.011.00
5050WLSWhite Knights Chess Club7115350.015.598.511.00
5151ALBKlubi Sportiv "Butrinti"7115346.512.0132.515.50
5240DENNordea Skanderborg7106283.014.0164.022.50
5353GREIppotis Rodou7016160.011.0101.50.00

Women
MNsFEDZespółMecze  +   =   -  TB1  TB2  TB3  TB4  TB5 
11MNCCercle d'Echecs de Monte-Carlo770014154.523.5104.0104.00
25RUSUgra74211089.516.0109.570.50
32RUSSHSM Nashe Nasledie73319108.019.098.050.50
43ARMMika Chess Club74129104.015.597.558.00
54ROUCS Politechnica-Antibiotice Iasi73137101.517.0107.042.50
68LTUMRU - Vilniaus Fortas7313756.014.073.022.00
77SRBJelica PEP7223672.515.079.021.00
86SRBChess Club BAS7223667.512.092.026.00
99ITAFischer Chieti7214531.010.585.011.50
1010BIH"Rudar" Prijedor7115324.57.576.54.00
1111AUTASVOE Pamhagen7016123.04.078.00.00

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal