piątek, 4 października 2013

Grzegorz Albin wygrał VIII Turniej z cyklu Grand Prix Malborka w szachach na 2013 rok

MTytNazwisko ImięELoRanRCAPktMBBchWPro
1IIAlbin, Grzegorz1723180020387.020.0028.00728.0
2IIKałużny, Krzysztof1609180019105.519.5029.50521.5
3
Bednarkiewicz, Bartosz1738100004.519.0029.00420.0
4IIWojszkun, Tadeusz1717180018484.518.0025.50418.5
5IISmoliński, Dawid1659180016334.020.5030.50420.0
6II+Dackiewicz, MarekB 1888180019404.020.0030.00419.0
7IIMańkowski, Mariusz0180017964.017.0024.00313.5
8IINiedźwiecki, Sławomir0180017654.016.5022.50412.0
9IIITorhan, Adrian0160013933.515.5022.50312.0
10IIPrzeperski, Witold1750180017223.018.5028.00212.5
11IVSpich, Janusz0140013303.018.0026.00212.0
12IIGiętkowski, Grzegorz1514180016663.018.0025.00314.0
13IISpich, Tomasz0180016083.017.5022.50314.0
14IIICharyga, Władysław0160013332.514.5022.0027.5
15IVNierzwicki, Adam0140012162.514.0019.5029.5
16
Rutka, Gabriel0100002.015.0019.5027.0
17IIIKłosowski, Grzegorz0160013602.014.5019.5024.0
18IVMroczkowski, Paweł0140013451.015.0021.5007.0

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal