wtorek, 8 października 2013

Zakończyły się Mistrzostwa juniorów w szachach w Czarnogórze. Złoty i srebrny medal dziewcząt

Strona turnieju    

Wyniki końcowe (9 Rund) - Dziewczęta U8

MNazwisko i imięFEDELOPkt. TB1  TB2  TB3 rtg+/-
1Czernikowska LauraPOL07.546.050.07
2Stepanyan EvaRUS07.545.046.57
3Sovina MariaRUS07.052.056.06
4Halouchyts KaralinaBLR07.042.045.57
5Mironenko GalinaRUS06.546.550.06
6Ince Safiye OykuTUR06.544.048.06
7Trifoi Mihaela-IoanaROU06.046.050.05
8Mikhailina ElenaRUS06.044.547.55
9Sukalina AlinaBLR06.043.546.56
10Karavitaki EvaggeliaGRE12076.043.545.5611.1
13Wikar MartynaPOL13885.543.046.0512.6
26Gaj MagdalenaPOL04.537.541.04
30Slusarczyk MilenaPOL04.533.534.54

55 uczestniczek

Wyniki końcowe (9 Rund) - Dziewczęta U10

MTyt
Nazwisko i imięFEDELOPkt. TB1  TB2  TB3 rtg+/-
1
Vuller AnastasiaISR15597.545.546.0765.1
2WFMSolozhenkina ElizavetaRUS17487.050.053.56-6.2
3WFMSalimova NurgyulBUL18497.048.553.06-13.1
4
Beydullayeva GovharAZE15107.048.051.5654.9
5
Harazinska MagdalenaPOL16107.046.050.5716.5
6
Vinokur YuliyaRUS06.550.053.56
7
Esadze TamarGEO15516.549.052.5639.3
8
Peycheva GerganaBUL16716.549.052.555.1
9
Smagina SofyaRUS17526.047.551.06-22.8
10
Afanasieva AlexandraRUS06.044.548.05
76 uczestniczek

Wyniki końcowe (9 Rund) - Dziewczęta U12

MTyt
Nazwisko i imięFEDELOPkt. TB1  TB2  TB3 rtg+/-
1
Shuvalova PolinaRUS20219.0181148.551.530.8
2
Goltseva EkaterinaRUS17877.5182549.554.045.2
3WFMAntova GabrielaBUL17127.0187847.050.056.4
4
Kalaiyalahan AkshayaENG19897.0172445.048.5-6.3
5
Kozina AnastasiaRUS17727.0166348.052.014.6
6WFMZotova AnastasiaRUS17946.5173245.048.012.3
7
Afonasieva AnnaRUS18666.5161741.545.5-13.5
8
Kostava EleneGEO16456.0177941.043.072.6
9
Adamyan ManeARM06.0177843.547.5
10
Badelka OlgaBLR18956.0177349.052.5-3.0
13
Kucharska HonorataPOL16396.0168739.542.022.8
19WFMSliwicka AlicjaPOL18395.5169647.551.5-12.1
27
Kaczmarska JoannaPOL17005.5154940.544.0-2.8
30
Trembowiecka-Wysota AleksandrPOL14085.0167636.038.038.5
40
Guzik NataliaPOL14774.5169641.545.030.9
91 uczestniczek

Wyniki końcowe (9 Rund) - Dziewczęta U14

MTyt Nazwisko i imięFEDELOPkt. TB1  TB2  TB3 rtg+/-
1WFMMammadzada GunayAZE21047.5192746.050.013.5
2WCMGazikova VeronikaSVK20937.0190149.554.53.2
3
Pychova NelaCZE19797.0189647.552.019.8
4WFMVasenina AnnaRUS20457.0182242.546.5-2.0
5WFMKazarian Anna-MajaNED19556.5186342.546.510.8
6
Dyakonova EkaterinaRUS18876.5183642.045.516.2
7
Drogovoz IrinaRUS20316.5182944.048.5-6.3
8
Choladze TeaGEO16316.0197752.557.069.9
9WCMHojjatova AydanAZE20066.0195249.552.59.3
10WCMChung MathildeMNC18546.0191346.548.524.6
11WFMKiolbasa OliwiaPOL19496.0184344.048.01.4
14
Marczuk AnnaPOL18026.0178439.543.013.4
21WCMDmochowska AgnieszkaPOL17905.5173938.041.52.3
26
Antolak JuliaPOL17535.0185845.046.018.0
29
Kaniewska EmiliaPOL17115.0181140.543.014.6
41
Kubicka AnnaPOL17064.5175236.037.50.8
43
Parol PolaPOL16564.5168438.041.517.0
60
Kozubal AleksandraPOL15553.5178538.542.021.9
81 uczestniczek

Wyniki końcowe (9 Rund) - Dziewczęta U16

Mtyt Nazwisko i imięFEDELOPkt. TB1  TB2  TB3 rtg+/-
1WIMStyazhkina AnnaRUS22448.5206146.050.526.9
2WCMWozniak MariolaPOL20477.0197944.047.520.9
3WIMNicolas Zapata IreneESP22366.5196642.043.5-11.4
4
Lingur ZalinaRUS20236.5187840.542.55.4
5
Blagojevic TijanaMNE20316.5185035.538.5-2.7
6
Hincu OlgaMDA19916.0204744.547.525.5
7WCMParamzina AnastasyaRUS20726.0201248.553.58.3
8
Choladze MariamGEO19006.0197242.045.526.5
9
Harazinska EwaPOL20306.0195541.545.05.8
10
Bezkorovaina MariiaUKR20856.0195541.044.0-3.9
43
Jedrocha KatarzynaPOL17464.0180132.033.5-0.8
65 uczestniczek

Wyniki końcowe (9 Rund) - Dziewczęta U18

MTyt
Nazwisko i imięFEDELOPkt. TB1  TB2  TB3 rtg+/-
1WGMZiaziulkina NastassiaBLR23637.0211445.049.5-5.3
2WIMEfroimski MarselISR23177.0207542.547.0-4.1
3WIMBaraeva IrinaRUS21536.5210041.545.516.8
4WFMWisniowska KlaudiaPOL21456.5204040.544.58.4
5
Imnadze NatoGEO20666.0219947.551.538.4
6
Kuchava AnaGEO20926.0209541.545.018.3
7WFMTomnikova LidiaRUS21716.0203842.546.0-3.6
8WFMNavrotescu Andreea-CristianaFRA21406.0202840.043.00.2
9WIMTantsiura MariaUKR21895.5208544.046.5-6.2
10WIMBivol AlinaRUS22415.5204944.047.5-19.5
50 uczestniczek





Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal