środa, 17 września 2014

W co pogrywa Polski Związek Szachowy?

Na stronie wpolityce.pl ukazał się tekst Marcina Gugulskiego (aktywnego szachisty) dotyczący pewnego kuriozalnego zapisu w ogłoszonym przez Polski Związek Szachowy konkursie ofert na organizację Indywidualnych i Drużynowych Mistrzostw Polski (na rok 2015).

Zapis jest następujący „do podstawowych obowiązków organizatora ...należy zapewnienie obsługi medialnej Mistrzostw łącznie z wydrukowaniem dodatku specjalnego w wydawnictwie Agora.”

Osobom mającym jakieś pojęcie w dziedzinie wydawania środków publicznych nie należy tłumaczyć, że podobne sformułowanie jest podstawą do unieważnienia każdego konkursu i stanowić może podstawę do wszczęcia postępowania wobec autorów takiego zapisu.

Wspomniany tekst TUTAJ 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal