środa, 17 września 2014

XVII Międzynarodowy Turniej Szachowy o puchar Zamku Malborskiego i II Malbork Junior Open - już za trzy dni

Atrakcyjne nagrody czekają na uczestników XVII Międzynarodowego Turnieju Szachowego o puchar Zamku Malborskiego i II Malbork Junior Open.
W tym pierwszym za zajęcie pierwszego miejsca czeka 1000 zł (miejsce drugie 600zł) a w turnieju juniorów za I miejsce tablet (a za drugie smartfon).


Ponadto, jak co roku uczestnicy zawodów będą grać w stylowych wnętrzach sali "Karwan" oraz będą mogli zwiedzić wspaniałą, krzyżacką warownię i obejrzeć liczne wystawy. W chwili obecnej w obu turniejach jest łącznie 80 zgłoszeń i pozostało jeszcze 20 wolnych miejsc. Warto więc się pospieszyć z zapisami!

Zgłoszenia
Za pomocą formularza na stronach:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal