sobota, 21 grudnia 2013

Arcymistrz Robert Zelic zajął pierwsze miejsce w Zadar Open 2013, 15-21.12.2013, Chorwacja

Wyniki końcowe ( 9 Rund)  Strona oficjalna   games download

MTyt
Nazwisko i imięELOPkt. TB1  TB2  TB3 rtg+/-
1GMZelčić Robert25196.538.548.537.522.3
2GMŠarić Ivan26326.538.048.533.54.5
3GMSumets Andrey26146.536.046.033.05.7
4GMPredojević Borki26076.532.042.029.00.9
5GMStević Hrvoje26116.036.046.529.0-1.0
6GMCvitan Ognjen25586.031.039.026.0-1.1
7GMKožul Zdenko25905.538.549.032.52.2
8GMMartinović Saša25315.537.046.531.05.5
9GMBosiočić Marin25425.534.544.529.51.9
10IMKadric Denis24715.533.043.027.012.5
11GMŠarić Ante25475.532.542.527.0-1.8
12GMBrkić Ante25665.531.040.027.0-4.5
13IMFirat Burak24335.038.548.529.013.8
14GMJovanić Ognjen25195.037.548.029.00.7
15GMIndjic Aleksandar25415.035.545.529.0-3.2
16GMCebalo Mišo24035.035.545.525.016.3
17GMPalac Mladen25815.031.040.024.0-15.7
18NMMatko Ognjen22675.027.534.516.516.0
19IMFranić Milan23944.536.546.522.58.7
20IMNestorovic Nikola24404.534.543.526.04.2
21IMKanmazalp Ogulcan24144.533.043.024.52.2
22FMBiliškov Vjekoslav23534.530.039.520.03.0
23GMFerčec Nenad24714.528.036.022.0-12.7
24FMJakić Ivan24104.527.035.021.0-10.4
25
Andrejic Vladica22244.524.031.017.020.5
26IMŽufić Miroslav24664.036.045.025.0-5.0
27IMRukavina Josip24074.033.543.023.0-1.9
28
Marjanovic Dejan22694.032.542.022.523.5
29IMMazi Leon23774.032.041.019.0-5.5
30FMPiskur Mitja22704.030.539.019.515.0
31FMBlažeka Matej22974.028.038.017.54.9
32NMPetrušić Toni22784.026.033.516.07.8
33FMCabarkapa Novak24043.532.041.519.5-10.8

IMJušić Zdenko23063.532.041.519.52.7
35IMBilobrk Franjo23903.529.539.019.0-10.8
36
Ivanov Stojan Emilov22413.527.536.517.08.4
37FMBubalović Davorin23053.527.535.514.5-12.9
38FMZovko Mario23013.527.535.514.0-10.6
39FMCela Shkelqim23263.526.034.015.5-24.9
40FMBrulić Denis22993.524.532.515.0-16.4
41FMZelić Mladen23073.026.535.014.5-24.8
42FMVlahov Davor22543.024.031.515.0-9.9
43FMBrigljević Milan22183.023.530.512.5-12.8
44GMKuljašević Davorin25910.527.535.04.0-11.1


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal