niedziela, 29 grudnia 2013

Zakończyły się Mistrzostwa Świata juniorek w szachach. Polki bez medalu!

Strona oficjalna turnieju  Games download

Dziewczęta do lat 18 - top 10 ( 11 Rund)

MSNo
Nazwisko i imięFEDRtgPkt. TB1  TB2  TB3 Rp
111WFMTomnikova LidiaRUS21678.50.0746.52324
22WGMZiaziulkina NastassiaBLR23548.50.0652.02367
39WIMIbrahimova SabinaAZE22058.50.0650.02386
44WIMOsmanodja FilizGER22748.00.0746.52284
510WIMSeverina MariaRUS22038.00.0744.52149
624
Bezkorovaina MariiaUKR20818.00.0648.02263
77WIMBivol AlinaRUS22368.00.0545.52243
813WIMCastrillon Gomez MelissaCOL21557.50.0747.02259
919
Pratyusha BoddaIND21287.50.0742.02154
105WIMAranaz Murillo AmaliaESP22627.50.0648.02252
Miejsca Polek:
37. Maria Leks - 6pkt.


Dziewczęta do lat 16 - top 10 ( 11 Rund)

MSNo
Nazwisko i imięFEDRtgPkt. TB1  TB2  TB3 Rp
16
Gu TianluCHN21289.00.0849.02320
23WIMNicolas Zapata IreneESP22378.51.0848.02247
31WGMKhademalsharieh SarasadatIRI22988.50.0850.02269
412WCMWozniak MariolaPOL20798.00.0846.52170
516
Harazinska EwaPOL20508.00.0748.02179
64WFMOsmak IulijaUKR22128.00.0747.02179
710WFMRodionova PolinaRUS20958.00.0746.02140
85WFMMonnisha GkIND21808.00.0643.52101
915
Velikic AdelaSRB20557.50.0750.02156
1035WFMBeinenson KatsiarynaBLR19617.50.0744.02085


Dziewczęta do lat 14 - top 10 ( 11 Rund)

MSNo
Nazwisko i imięFEDRtgPkt. TB1  TB2  TB3 Rp
11
Tsolakidou StavroulaGRE21329.00.0850.02209
218
Abdusattorova BakhoraUZB19339.00.0849.02182
34WFMVasenina AnnaRUS20538.50.0852.02154
46WFMKiolbasa OliwiaPOL20218.50.0849.02082
52WFMTokhirjonova GulrukhbegimUZB21268.00.0751.52102
631
Narva MaiEST18758.00.0751.52108
79
Yao LanCHN20098.00.0746.52058
813WCMHojjatova AydanAZE19708.00.0742.02043
914
Bykovtsev AgataUSA19707.50.0749.02030
103WFMMammadzada GunayAZE21187.50.0746.52007

Dziewczęta do lat 12 - top 10 ( 11 Rund)

MSNo
Nazwisko i imięFEDRtgPkt. TB1  TB2  TB3 Rp
135
Shengxin ZhaoCHN17539.50.0950.02092
22
Shuvalova PolinaRUS20529.00.0851.52066
318WFMAntova GabrielaBUL18158.50.0850.01974
412WFMYu Jennifer RUSA18588.50.0844.01892
536WCMSerikbay AsselKAZ17528.00.0850.01963
63WFMVaishali RIND20288.00.0751.01993
721WCMBalajayeva KhanimAZE18048.00.0748.01865
822WFMWang AnnieUSA17908.00.0746.51829
97
Maltsevskaya AleksandraRUS19188.00.0746.01915
1013WCMRadeva ViktoriaBUL18548.00.0744.51897
 Miejsce Polek:
12m Alicja Śliwicka - 7,5 pkt

Dziewczęta do lat 10 - top 10 ( 11 Rund)

MSNo
Nazwisko i imięFEDRtgPkt. TB1  TB2  TB3 Rp
114WCMSalonika SainaIND16429.00.0747.51803
211WFMAsadi MotahareIRI16578.51.5653.01743
36WFMLakshmi CIND17578.51.0751.51631
422
Yip CarissaUSA16028.50.5849.01620
52WFMAssaubayeva BibissaraKAZ18488.00.0749.51633
63
Zahedifar AnahitaIRI18168.00.0748.51575
77
Afanasieva AlexandraRUS17068.00.0747.51534
823WCMPham Tran Gia ThuVIE16018.00.0746.51697
941WCMFernandes KrystalIND15148.00.0650.51734
1018
Vuller AnastasiaISR16248.00.0649.51712
 Miejsca Polek:
48m Magdalena Harazińska - 6 pkt
71m Lidia Czarnecka - 5,5 pkt

Dziewczęta do lat 8 - top 10 ( 11 Rund)

MSNo
Nazwisko i imięFEDRtgPts. TB1  TB2  TB3 Rp
123WCMZhu HarmonyCAN09.01.0947.51372
282
Mungunzul Bat-ErdeneMGL09.00.0852.51443
35
Bhagyashree PatilIND14238.51.5850.01325
43WFMDivya DeshmukhIND14828.51.0753.01322
579
Mironenko GalinaRUS08.50.5751.51363
61
Allahverdiyeva AyanAZE17948.00.0849.01257
77
Rakshitta RaviIND13578.00.0748.51175
872
Maralgua GanganbarsMGL08.00.0743.51326
9111
Wan QianCHN08.00.0652.01323
1038
Cai BohengCHN07.50.0751.51287
 Miejsca Polek:
53m Laura Czernikowska - 5,5 pkt

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal