poniedziałek, 9 grudnia 2013

Arcymistrz z Azerbejdżanu Namig Guliyev wygrał Open Navalmoral de la Mata, 5-8.12.2013, Hiszpania

Wyniki końcowe (7 rund)    games download

MTytNazwisko i imięFEDELORnNatPkt. TB1  TB2  TB3 
1GMGuliyev NamigAZE255106.025.024.50.0
2IMKoziak VitaliUKR248606.022.522.50.0
3GMPeralta FernandoARG260025845.525.022.50.0
4GMGrigoryan Karen H.ARM260405.523.022.50.0
5GMEpishin VladimirRUS254825745.023.522.00.0
6GMIbarra Jerez Jose CarlosESP251025195.023.021.50.0
7FMGonzalez Perez ArianFID246724585.023.020.50.0
8IMDias PauloPOR239723685.022.520.50.0
9IMEnchev IvajloBUL244705.022.021.00.0
10IMBarria Zuñiga DanielCHI243424385.020.020.00.0
11GMPerez Candelario ManuelESP256825594.526.021.50.0
12FMIvanov BorislavBUL231804.525.523.50.0
13GMNikolov MomchilBUL252904.524.021.00.0
14GMFedorchuk Sergey A.UKR266026614.524.019.50.0
15IMAntoli Royo Joaquin MiguelESP240524164.523.019.50.0
16IMBrito Garcia AlfredoESP230722984.522.519.00.0
17FMGarcia-Ortega Mendez Jose M.ESP230822824.522.518.00.0
18FMRyan JosephIRL228022854.522.517.50.0
19GMKomljenovic DavorinCRO240724134.522.019.50.0
20
Gonzalez Trigal Jose LuisESP222222304.522.017.00.0
21IMForcen Esteban DanielESP251125084.520.520.00.0
22
Gertosio FranckFRA221004.520.016.50.0
23
Vasques Antonio Pedro FreixiaPOR218720984.519.516.00.0
24
Melero Fidalgo Juan De DiosESP225022354.518.516.50.0
25FMCabezas Ayala IvanESP231622974.025.019.50.0
26GMCampora Daniel H.ARG247424894.023.018.50.0
27
Rodriguez Garcia Manuel Fco.ESP214921524.021.015.00.0
28
Garcia Romero Benjamin AbelESP219922154.020.516.50.0
29FMGavilan Diaz MarioESP225522544.020.017.00.0
30
Gallardo Fernandez CesarESP224922384.020.016.00.0
31
Silva Miguel Antonio NetoPOR213320224.020.013.50.0
32WIMCongiu MathildeFRA222921994.019.015.00.0
33
Rego Pedro FilipePOR223221234.018.515.50.0
34
Pena Torres Jose CarlosESP207020694.016.513.00.0
35
Ribeiro JosePOR209321193.525.518.00.0
36GMPogorelov RuslanUKR238123773.524.018.50.0
37
Lopez Mulet IñigoESP215121543.522.515.00.0
38
Iagar Razvan-GabrielROU217221893.521.015.00.0
39
Martin Garcia GuillermoESP210521043.521.014.50.0
40
Arroyo Rodriguez JesusESP202920223.521.012.50.0
41FMSanchez Jerez Emilio MiguelESP228722363.520.517.00.0
42
Mora Menezo JesusESP219622103.520.516.00.0
43FMAlmagro Mazariegos SebastianESP233323063.520.017.50.0
44
Figuero Toro JulianESP222422233.520.015.00.0
45FMVila Dupla AurelioESP217121843.520.014.00.0
46FMGarcia Carbo MarcialESP226922763.519.014.50.0
47
Guerreiro NunoPOR217903.518.011.00.0
48
Redondo Benavente AnaESP160115733.517.512.00.0
49
Plazuelo Pascual JuanESP199720063.022.015.00.0
50
Fernandez De Bobadilla GabrieESP022103.021.515.00.0
51
Sanchez Camino JoseESP184919103.021.010.00.0
52
Mateos Gomez Juan FranciscoESP210020383.020.511.00.0
53
Munoz Fernandez Jose LuisESP185818253.020.09.50.0
54
Macias Rodriguez FranciscoESP195219403.019.511.00.0
55
Redondo Benavente Jose CarlosESP184718093.019.012.00.0
56FMSantos Antonio PPOR226903.018.012.50.0
57
Plata Fernandez DiegoESP175017503.018.010.50.0
58
Encinas Encinas AlvaroESP209920923.017.013.00.0
59
Holgado Maestre AndresESP183317553.015.59.00.0
60
Dapica Tejada RubenESP173217863.014.58.00.0
61
Sanchez Garcia JesusESP187519683.014.08.50.0
62
Martin Espeja Jorge J.ESP182718882.519.510.50.0
63
Gonzalez Manchon Juan MiguelESP202220262.518.511.00.0
64
Prunescu DanielESP203120282.518.510.00.0
65
Delgado Rodriguez Fco. JavierESP200720662.517.07.50.0
66
Tome Perez Manuel ValentinESP163715812.516.54.50.0
67
Casal Martin Jose M.ESP147515722.514.56.00.0
68
Rubio Caceres AaronESP168216512.513.04.50.0
69CMFernandez De Bobadilla JaimeESP221022102.021.512.50.0
70
Sanchez Diaz OscarESP002.018.510.50.0
71
Rodriguez Lucena AngelESP169517442.018.07.00.0
72
Corrochano Utrilla DavidESP175017222.017.08.50.0
73
Lopez Perez Angel L.ESP178518002.016.58.00.0
74
Martin Perez MaximoESP158615762.016.07.50.0
75
Calzada Cruz OsvaldoCUB190702.015.58.00.0
76
Alonso Arrizabalaga JavierESP156515842.015.55.00.0
77
Diaz Del Prado CarlosESP002.015.06.00.0
78
Lancharro Delgado CristinaESP012491.517.57.00.0
79
Luceno Mardones Jose A.ESP170917271.517.05.50.0
80
Escamez Ballesta MarcelinoESP019741.515.56.50.0
81
Fernandez Moreno Jose AntonioESP013101.014.54.00.0
82GMNarciso Dublan MarcESP252125220.516.53.50.0

IMDemin AlexandrRUS241000.516.53.50.0

CMUrbina Perez Juan AntonioESP219422200.516.53.50.0


Vinas Guerrero Carlos A.ESP215521390.516.53.50.0


Khennous FaresALG188000.516.53.50.0


Tronch Ilzarbe Carlos MariaESP173617790.516.53.50.0


Adapa Venkata ReddyIND000.516.53.50.0


Arjona Casado AbelESP000.516.53.50.0


Rodriguez Perez Jose IgnacioESP000.516.53.50.0


Salgado Duran DanielESP000.516.53.50.0

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal