czwartek, 5 grudnia 2013

Rosja została drużynowym Mistrzem Świata w szachach


FIDE World Team Chess Championship 2013 - Antalya, Turkey




Wyniki końcowe   Strona turnieju   Games download
MZespółGier+=-MPPkt.Res.SB.
1Russia971115230126,50
2China97214220114,00
3Ukraine97214210119,00
4United States of America94231020½082,00
5Armenia94231020079,50
6Netherlands9414917069,75
7Germany945817059,50
8Azerbaijan9315718048,50
9Turkey9117312019,75
10Egypt99000,00

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal