czwartek, 9 stycznia 2014

Emir Dizdarevic wygrał Open "BOŠNJACI" (3-9.01.2014, Chorwacja)

Wyniki końcowe (9 Rund)   Strona turnieju   games download

MSNTytNazwisko i imięFEDELOPkt. TB1  TB2  TB3 rtg+/-
14GMDizdarević EmirBIH25027.549.054.0615.5
22GMJovanović ZoranCRO25267.050.054.5511.8
39IMKovačević BlažimirCRO24497.046.049.5610.0
45GMFerčec NenadCRO24736.549.054.558.5
51GMKuljašević DavorinCRO25806.548.553.04-1.6
618IMŽivković VjekoslavCRO23656.548.052.043.3
77GMŽaja IvanCRO24576.547.050.047.5
817IMArmanda IvicaCRO23686.544.048.053.5
96IMŽufić MiroslavCRO24666.543.546.56-5.6
103GMBlagojevic DragisaMNE25166.051.055.040.6
118GMLeventić IvanCRO24576.046.550.54-3.4
1213IMPlenković ZdenkoCRO24046.046.550.058.8
1311IMŠarić SinišaSRB24066.045.549.050.0
1414IMLeskur DejanSRB23956.043.547.04-2.2
1557
Burovic RijadBIH19496.043.046.5544.5
1634MKPlenča JadrankoCRO21276.043.046.0532.3
1715IMMrkonjić NenadCRO23766.042.046.05-3.0
1810IMRogulj BrankoCRO24296.041.045.05-11.1
1923FMAbdil HalilBIH22636.040.544.56-10.8
2020NMPetrušić ToniCRO23026.040.544.051.4
2116FMBurovic IsmetBIH23725.547.551.552.1
2212FMJakić IvanCRO24045.545.550.05-3.6
2342MKMatanović LukaCRO20555.543.046.0426.0
2419IMSertić RudolfCRO23545.542.546.05-13.4
2521FMBobanac MiroCRO22855.541.544.53-15.1
2632MKMonjac MislavCRO21485.540.544.54-1.4
2728MKLjikar ZoranCRO21805.540.544.052.5
2831MKKnežević IgorCRO21525.539.042.55-5.4
2938
Pasalic AdnanBIH20705.538.541.5514.3
3022WGMVidenova IvaBUL22755.045.049.03-10.8
3127MKLazor VladimirSRB21945.045.048.539.6
3230MKBlagojević MarijanCRO21605.042.044.04-11.1
3324MKStočko JosipCRO22415.041.545.54-8.7
3435MKPatarčić DomagojCRO20965.040.543.5416.4
3526MKŽivković NikolaCRO22045.040.043.04-13.1
3639WFMNovak KsenijaSLO20695.039.042.5513.1
3756IIŠolić MiroslavCRO19575.039.042.038.7
3840MKPerišić RobertCRO20645.039.041.53-4.8
3946ICarić MatoCRO20455.038.040.531.6
4043ILešić KrunoslavCRO20505.036.540.04-9.4
4159IIGrubišić IvicaCRO19335.036.539.5519.4
4249IPetričević IvanCRO20315.035.538.55-9.9
4377IIGolubičić LukaCRO18025.035.538.5440.8
4433MKHorvat ŽeljkoCRO21365.033.036.03-29.5
4570IIVidaković MatoCRO18575.033.035.5510.9
4644MKŠribar PeterCRO20474.544.047.5415.0
4729WIMŠargač RajnaCRO21724.542.546.03-5.7
4853ITucaković ZdravkoCRO19934.541.544.541.8
4952
Blagojevic TijanaMNE20064.541.543.5321.8
5025MKBošnjak NinoCRO22124.540.544.04-24.6
5175
Hadzialic BenjaminBIH18234.538.042.0339.0
5254IPavlović ŽeljkoCRO19854.537.040.02-18.6
5376IIKolić IvanCRO18024.536.038.5414.3
5451IRadmanović DanijelCRO20064.536.036.03-14.6
5565MKTomić IvanCRO18814.535.538.0319.4
5664MKLjikar TamaraCRO18854.535.538.031.6
5783IIITomljenović MileCRO17134.535.038.5441.0
5848IKolega MarinCRO20434.535.038.04-8.6
5950IMatanović ZlatkoCRO20094.041.544.03-2.3
6068IIMatošević IvicaCRO18644.038.542.0320.3
6172IIMutapčić IlijaCRO18564.038.041.5310.5
6245FMMacanga BrankoCRO20474.038.041.03-23.0
6341MKEgerc JosipCRO20574.036.539.54-29.7
6469IIIPejić MirkoCRO18634.036.539.531.4
6555MKIkica AnteCRO19724.036.539.53-13.4
6682
Golubičić MatoCRO17164.034.537.03-14.7
6767IIIlišević AdamCRO18714.034.036.53-13.4
6879IIAntolović PeroCRO17794.033.535.53-0.6
6937IFiri KazimirCRO20914.032.535.53-47.0
7060IIBekčić MartinCRO19184.030.033.03-41.5
7171IIDraškić SkenderCRO18563.539.041.53-4.7
7273IIMrgan FranjoCRO18373.537.539.52-0.6
7386IIISkočibušić DavorCRO16483.536.036.0218.5
7462IIJelić IvanCRO19043.535.538.53-11.1
7566IIDunatov KrešimirCRO18803.535.538.53-12.8
7661IIPejić IvoCRO19153.535.037.53-17.7
7785IIILeaković MartinCRO16523.534.537.0212.3
7896IVŽivković ZvonimirCRO03.533.535.53
7980IIMezak DamirCRO17503.532.035.03-21.5
8088IVNikić PatrickCRO16343.532.034.0236.3
8163IIVranjić MarkoCRO18913.531.534.03-10.1
8284IIPetričević Ivana AntoanetaCRO16603.529.531.52-19.5
8395IVJurman-Kovačić MatijaCRO03.527.530.02
8436MKBabić AndrijaCRO20913.040.544.03-22.2
8594IIITokić VjekoslavCRO03.035.538.53
8689MKMićan KarmelaCRO16283.035.538.5226.4
8790IIIPišković JozoCRO16093.033.536.0217.1
8893IIIMikić IvanaBIH03.032.535.53
8987IVJakovljević TadijaCRO16483.031.033.03-0.2
9078
Hamzic AdilBIH17943.030.533.01-6.2
9191IPetričević MarijaCRO16023.030.530.52-7.5
9297IVAščić RobertCRO03.028.530.52
93100
Lešić KrešimirCRO03.027.527.53
9458
Lujic SimoSRB19332.536.039.02-18.3
9598IVBaričević IvanCRO02.532.534.51
9699
Golubičić ĐukaCRO02.528.028.01
9792
Dabić StjepanCRO14022.528.028.01-9.6
98102IIIMaroslavac IvanaCRO02.526.528.51
99101
Knežević JosipCRO02.029.031.51
100105
Šarčević MarioCRO02.026.026.01
101104
Lešić KrunoslavCRO02.025.525.51
10247MKJošić StevanCRO20451.532.034.51-10.8
10374IIIJelić SlavkoCRO18271.034.034.01-4.5
10481IIIKukolj DragoCRO17351.033.536.51-4.5
105103
Lešić DamirCRO00.026.028.00


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal