niedziela, 5 stycznia 2014

Jon Ludvig Hammer wygrał Rilton Cup (Sztokholm 27.12.2013 - 05.01.2014). Polacy niestety poza podium

Wyniki końcowe ( 9 Rund)  Strona turnieju   Games download

MSNTytNazwisko i imięFEDELORtgIPts. TB1  TB2 Rprtg+/-
15GMHammer Jon LudvigNOR261226127.549.054.0279519.9
24GMVolkov SergeyRUS262326237.045.549.526866.9
37GMGrandelius NilsSWE257625766.551.556.0271818.0
43GMKrasenkow MichalPOL263326336.548.553.026624.5
52GMSmirin IlyaISR264226426.547.551.526622.3
61GMSocko BartoszPOL265726576.547.051.526510.5
76GMGoganov AlekseyRUS258125816.546.550.026458.7
89GMHillarp-Persson TigerSWE255125516.543.547.526087.6
98GMPiorun KacperPOL256025606.049.053.026329.5
1011GMLintchevski DaniilRUS254125416.046.551.026028.2
1114IMUrkedal FrodeNOR249224926.040.044.024930.8
1215IMSemcesen DanielSWE248824885.542.045.524770.6
1324IMSmirnov ArtemRUS241824185.542.044.5251012.3
1420GMSocko MonikaPOL244024405.541.044.524866.2
1522GMYagupov IgorRUS242724275.541.044.024322.1
1626IMTsyhanchuk StanislavBLR239823985.541.043.5248410.9
1723IMSjödahl PontusSWE242024205.540.543.024635.8
1810GMTikkanen HansSWE254825485.539.042.52418-12.2
1916IMHansen Torbjørn RingdalNOR247324735.538.542.02451-1.7
2038FMLuukkonen TommiFIN228522855.538.541.0246331.0
2113GMBlomqvist ErikSWE251925195.536.540.02398-12.8
2236FMvon Bahr OskarSWE229822985.535.038.5239015.9
2312GMCramling PiaSWE252525255.039.542.02356-16.1
2430IMFurhoff JohanSWE231823185.039.042.023353.9
2540FMHenriksson JohanSWE226622665.031.533.02219-9.4
2625IMBejtovic JasminBIH240224024.541.544.02360-4.6
2718GMÅkesson RalfSWE244824484.540.544.02359-10.4
2821IMEggleston DavidENG243424344.540.543.02362-7.9

46
Lissäng ChristopherSWE224022404.540.543.0235719.6
3019IMLauber ArndGER244824484.540.043.02364-8.2

28FMSagit RauanSWE236923694.540.043.023822.3

35FMKrupenski JüriEST230023004.540.043.0235710.9
3327GMBellon JuanESP238223824.539.542.52338-4.5

34IMPoley VladimirBLR230023004.539.542.523334.4
3547FMHammar BengtSWE223422344.536.540.0230711.6
3642
Nielsen Rógvi EgilstoftFAI225222524.535.037.522805.1
3729IMOrnstein AxelSWE233423344.534.537.52223-20.1

44
Johansson GunnarSWE224422444.534.537.522550.4
3950FMAnnenkov KirillRUS223222324.534.537.02167-7.2
4017IMMihok OliverHUN246624664.534.037.02257-23.4
4145FMRamondino RenzoITA224222424.037.540.522958.7
4256
Söderberg PerSWE218321834.036.540.5225111.9
4331FMEnglert FabianGER231623164.036.539.02267-8.6
4449
Krantz ChristopherSWE223322334.035.038.022482.3
4566
Olofsson Dolk MattisSWE207020704.034.537.0215912.4
4655
Evertsson LennartSWE218621864.034.036.02181-0.9
4743
Zadruzny NicolaiSWE225122514.033.535.02174-13.1
4853
Örndahl MarkusSWE220622064.032.534.02159-8.3
4967
Arovén MikaelSWE204520454.030.532.5215719.4
5033FMLindgren PhilipSWE230123013.540.041.523070.0
5165
Jonsson EmilSWE207620763.539.043.0224223.7
5252NMAsk JosefSWE220922093.537.039.022688.6
5364
Johansen StianNOR208320833.535.539.5221019.4
5451FMTrygstad Kristian DahleNOR222822283.533.034.52091-24.0
5563
Kassani SamSWE209520953.532.034.521071.6
5641
Cederstam Barsk CarlSWE225622563.531.033.02187-11.9
5770
Bit-Narva DavidSWE188218823.529.532.0206520.9
5862
Lochte ThomasGER211021103.033.035.52096-4.1
5969
Jogstad MartinSWE194119413.032.035.0208842.3
6057
Adler BoSWE216821683.029.531.02047-21.6
6161
Norlin EgorSWE212521252.532.534.52120-3.3
6260
Puzko DanilaRUS212921292.531.033.02067-12.1
6358NMMarzano CarloITA216621662.529.531.02034-24.3
6459
Gambäck Björn Prof.SWE214221422.528.530.01980-29.3
6532
Jacobsen BoDEN230223022.526.027.51910-59.8
6668
Merkesvik SondreNOR203920392.028.531.01894-17.5
6754
Janse LoveSWE219021901.027.029.01508-15.9
6837FMArman DenizTUR229522950.026.027.000.0

39
Glimbrant Torbjörn MScSWE227122710.026.027.000.0

48
Kiselev PavelRUS223322330.026.027.000.0
 Z pewnością nie są zadowoleni reprezentanci Polski z występu w Szwecji. Żaden z nich nie znalazł się na podium, mimo że Soćko miał pierwszy a Krasenkow trzeci numer startowy.
Na dodatek świetnie dotąd spisujący się Kacper Piorun w ostatniej rundzie doznał goryczy porażki (pierwszej w turnieju !).



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal