poniedziałek, 6 stycznia 2014

Jose Carlos Jerez Ibarra wygrał Open Roquetas de Mar (2-6.01.2014, Hiszpania)

Wyniki końcowe (9 Rund)  Strona turnieju    

MSNTytNazwisko i imięFEDELOPkt. TB1  TB2  TB3 rtg+/-
12GMIBARRA JEREZ Jose CarlosESP25107.0250438.540.011.5
221IMDEL REY DiegoESP23737.0239736.535.520.8
37GMPLASKETT H JamesENG24907.0234135.534.05.0
410IMDUCARMON QuintenNED24567.0233037.037.010.7
514IMBARRIA ZUNIGA DanielCHI24356.5250041.037.016.8
61GMSVETUSHKIN DmitryMDA25866.5241438.034.5-3.7
79IMFERNANDEZ ROMERO ErnestoESP24686.5240438.536.58.2
811IMFIRAT BurakTUR24486.5238238.536.07.0
96FMGONZALEZ PEREZ ArianCUB24926.5236636.534.01.5
1017IMKANMAZALP OgulcanTUR24016.5233435.033.09.7
113GMMOVSZISZIAN KarenARM25096.5231734.031.0-9.2
1233
SOS ANDREU EricESP22856.5226933.032.020.9
1320IMCAMACHO COLLADOS JoseKOR23776.5225134.533.510.6
148IMCUENCA JIMENEZ Jose FernandoESP24846.0238037.534.5-2.8
1524IMKOVACEVIC SlobodanSRB23476.0237837.533.013.9
1631FMSANTOS RUIZ MiguelESP22976.0235134.533.519.2
1716GMLAZAREV VladimirFRA24146.0232634.531.5-0.8
1815
CAMACHO COLLADOS MarcosESP24206.0225835.031.5-3.2
1922FMBYKOV AlexeyRUS23566.0224333.532.03.2
2026FMLADRON DE GUEVARA PINTO PaoloESP23286.0215732.529.0-2.8
2134WIMARANAZ MURILLO AmaliaESP22846.0211729.528.0-5.1
2212GMHOFFMAN AlejandroARG24475.5239739.035.0-5.7
2340
CLAROS EGEA CristianESP22595.5234035.029.519.5
2413IMPANELO MarceloARG24435.5232236.033.0-5.3
255IMCASTELLANOS RODRIGUEZ RenierESP25065.5229235.030.5-18.0
2654WFMGUADAMURO TORRENTE AnabelESP21705.5224435.028.021.3
2792
GONZALEZ CAPACETE Jose MiguelESP19745.5222932.526.559.0
2853
MORAL GARCIA SerafinESP21755.5221035.528.027.1
2936FMGAVILAN DIAZ MarioESP22705.5220032.029.00.3
304GMPAUNOVIC DraganSRB25075.5217331.528.0-20.2
3119GMPOGORELOV RuslanUKR23775.5217132.029.0-12.6
3227FMQUINTIN NAVARRO AlbertoESP23205.5217029.524.5-28.5
3325FMCRUZ LLEDO PabloESP23305.5212332.027.5-3.6
3429
VAARALA EricSWE23035.5210228.026.5-21.5
3549FMLASINSKAS PovilasLTU22105.5206230.024.52.1
3656
SUAREZ GOMEZ JulioESP21625.0232936.028.531.8
3737
ESCUDERO MANZANO AlejandroESP22675.0230935.528.0-4.9
3842WIMNICOLAS ZAPATA IreneESP22495.0228238.028.512.0
3981
PLAZUELO PASCUAL JuanESP20135.0222233.525.543.8
4045
MARTINEZ LOPEZ DavidESP22335.0221532.526.0-3.8
4180
ORTEGA LOPEZ MikelESP20145.0220632.025.049.2
4246
GARRIGA CAZORLA PereESP22275.0216532.526.0-2.3
4358
LOPEZ MULET InigoESP21385.0215533.527.010.5
4455
CASTILLA LEON SALAS CarlosESP21685.0215232.026.00.6
4523FMCRUZ RAVINA Francisco JavierESP23485.0214628.024.0-37.0
4684
PORTELA PELETEIRO AlbertoESP20065.0214031.022.531.8
4730FMNARANJO MORENO AntonioESP22995.0213832.026.5-17.1
4818IMSOLTANICI RuslanMDA23825.0213231.026.0-21.0
4969
SERAROLS MABRAS BernatESP20965.0212732.522.55.4
5091
DOMINGO NUNEZ RubenESP19775.0208530.021.028.4
5150
GARCIA RODRIGUEZ VictorESP22055.0208330.023.0-17.4
5257
ARANAZ PORTUGUES Jose CarlosESP21605.0203734.027.02.7
5370
BARRANCO CARA Francisco JavieESP20935.0198928.519.5-10.1
5439
BAS MAS Jose JoaquinESP22604.5229133.527.5-9.3
5535
GONZALEZ DIAZ JulioESP22844.5217932.527.0-25.0
5628
TORRES SANCHEZ JoseESP23154.5216333.526.5-26.9
5763
NICOLAS ZAPATA JavierESP21234.5216231.027.013.9
5864
FERNANDEZ RODRIGUEZ Jose AntoESP21144.5215831.023.54.3
59112
BJERRE JonasDEN18014.5210631.521.048.3
60101
PEREZ TORES Juan MiguelESP18744.5208929.022.548.8
6148
SILVA RODRIGUEZ JulioESP22114.5204429.524.0-9.8
6272
MARTINEZ RUBI AlbertoESP20754.5202230.019.5-12.0
6379
GARCIA MARTINEZ MarcosESP20154.5202028.520.00.9
6486
BLESA FERNANDEZ FranciscoESP19974.5197827.020.08.9
6573
CANABATE CARMONA FranciscoESP20514.5190426.520.0-20.3
6644
LARA LOPEZ JoseESP22404.5189629.023.0-19.0
6788
DOMINGO NUNEZ AlejandroESP19904.0223633.525.539.8
6865
PUERTAS MARTIN SavinsESP21144.0215833.521.5-2.1
6976
BJERRE TavsDEN20304.0212332.520.511.4
7032FMSANCHEZ JEREZ Emilio MiguelESP22874.0209729.524.5-41.8
7138FMGARCIA TROBAT FranciscoESP22644.0208231.023.5-24.5
7243FMNAVARRO LOPEZ-MENCHERO DanielESP22434.0207228.518.5-53.0
7367
VERDAGUER MUNTANYA MarcESP21144.0207029.520.0-18.3
7487
BAS MAS MiguelESP19964.0206730.020.02.7
7589
ALVAREZ MORALES MiguelESP19884.0205929.521.014.6
7690
BALBUENA FUENTES MarioESP19874.0202331.022.5-1.2
7761
SILVA LUCENA CristianESP21264.0201628.022.0-26.9
78110
FERNANDEZ ALVAREZ LuisESP18104.0200928.018.026.7
79102
CHACON PEREZ JuanESP18624.0200228.016.514.1
8074
VENTURA BOLET MaximESP20404.0200031.520.04.3
8152
RUBIO TENT FranciscoESP21954.0198531.023.5-10.2
8299
GONZALEZ GARCIA FranciscoESP19014.0197627.514.0-5.4
83118
ANILLO FERNANDEZ IsabelESP17414.0196827.016.531.4
8471
FERNANDEZ AYUSO SergioESP20894.0193525.516.0-31.4
8578
SANCHEZ MARTINEZ AndresESP20184.0192826.517.5-12.1
8666
PORTA TOVAR OriolESP21144.0190828.018.5-16.8
8798
VENTURA BOLET AlexandreESP19143.5214231.022.035.4
8847
NAVARRETE ESPI SamuelESP22233.5208431.522.5-4.8
8994
RODRIGUEZ RODRIGUEZ AlvaroESP19683.5207230.018.51.8
90104
ORANTES TABOADA FranciscoESP18513.5204927.017.027.0
9175
ARROYO RODRIGUEZ JesusESP20403.5202029.019.5-14.7
92119
CRIBILLES PEREZ CarlosESP17243.5201328.016.026.3
9395
ORANTES TABOADA ManuelESP19653.5200429.017.0-6.3
94116
LOZANO OSORIO IsaacESP17493.5197125.016.526.7
9560
SANCHEZ DENGRA Jose MariaESP21303.5196830.522.0-10.2
96106
SOLER NADAL Jose AntonioESP18303.5195926.017.510.5
9782
CODINA TORMO JuliaESP20103.5191527.517.5-10.4
98113
MARTINEZ ESPIGARES Jose MigueESP17953.5189926.515.59.9
99131
BRICIO GARCIA DE LA TORRE JesESP14853.5185422.012.510.5
100122
GOMEZ LIGERO SergioESP16813.5179222.512.015.9
10151
CUENCA JIMENEZ Francisco JaviESP22043.0212131.520.0-50.0
10285
FERNANDEZ BUENO Miguel AngelESP03.0199530.017.5
103111
SOLER OLLERO GuillermoESP18043.0197827.517.0-3.6
104103
REDONDO BENAVENTE Jose CarlosESP18553.0190525.513.5-11.6
105120
ORTIN BLANCO AinhoaESP17213.0188523.511.07.7
10696
SANTAELLA AMATE SebastianESP19183.0188127.514.0-32.7
107127
ORTIN BLANCO InigoESP16433.0183423.010.00.4
108108
PEREZ GISBERT SantiagoESP18172.5197827.516.010.6
109117
MARQUEZ MARVIZON AlejandraESP17412.5194126.016.524.8
11093
SANCHEZ DENGRA BarbaraESP19742.5191926.015.5-27.1
111114
CORTES FERRE LuisESP17922.5189226.012.5-16.0
11283
PORTA TOVAR GuillemESP20072.5187927.514.5-31.5
113115
SOTO FEBRER Francisco JoseESP17492.5187723.513.0-3.3
114105
PINTOR AVILA AntonioESP18512.5178523.010.0-24.8
115121
MAQUEIRA ESCUDERO AlbertoESP17122.5171020.57.5-18.5
116128
REDONDO BENAVENTE AnaESP16392.5169121.09.05.4
117130
FERRER ESCUDERO Francisco JosESP15812.5163622.09.52.3
11841FMTUDELA CORBALAN CarlosESP22532.0206028.516.0-24.9
119125
GALVEZ IBANEZ ManuelESP02.0184623.510.0
12097
SERRA CANALS OriolESP19152.0182626.511.5-34.2
121129
MORENO BELLO MiguelESP16341.5169619.56.5-33.0
12277
DIAZ RODRIGUEZ Jose AntonioESP20291.0192926.08.00.9
12359
BARRIOS MUNOZ Rafael CarlosESP21351.0160026.09.0-2.3
124132
ROMERO CRUZ JuanESP14631.0025.59.0-1.2
125133
VICO MORENO AngelESP14161.0025.08.0-2.4
126109
DELGADO LOZANO Ignacio MariaESP18110.5206624.54.03.6
127107
FERNANDEZ CALZADA Juan A.ESP18230.0203523.50.0-3.8
128100
PORTILLO CASTELLON JavierESP18970.0200624.00.0-3.2
129123
VICO MORENO AntonioESP16760.0198223.00.0-3.2
130126
RODRIGUEZ MILLAN Juan JoseESP16450.0197921.50.0-3.0
131124
CABRERA VALVERDE CristinaESP16590.0197822.00.0-3.0

Annotatio

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal