poniedziałek, 20 stycznia 2014

Irlandzki amator szachów został zabity za zły ruch

Irlandzki amator szachów został zabity za zły ruch

Redakcja internetowa
13.01.2014, 16:21
Mieszkaniec Dublina Thomas O'Gorman zmarł wskutek licznych ran ciętych, zadanych mu, według policji, podczas partii szachowej. Ciało mężczyzny zostało znalezione w jego domu w nocy z soboty na niedzielę.
Mieszkaniec Dublina Thomas O'Gorman zmarł wskutek licznych ran ciętych, zadanych mu, według policji, podczas partii szachowej.Ciało mężczyzny zostało znalezione w jego domu w nocy z soboty na niedzielę. Przyczyną kłótni, która doprowadziła do zabójstwa, był najprawdopodobniej sporny ruch jednego z szachistów.
Źródło: Głos Rosji.

2 komentarze:

  1. No i mamy najlepszy dowod na to , ze dyletanctwo moze zabic.
    Czyli, ze warto wlozyc nieco wysilku w zaznajomienie sie z przepisami.
    Bardziej uogulniajac mozna by powiedziec, ze rzucanie kamieniami na szkole i braki w edukacji moga prowadzic do smierci.

    OdpowiedzUsuń
  2. Mam prosbe. Prosze poprawic moj blad w slowie uogolniajac, bo to tez moze zabic... :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal