niedziela, 12 maja 2013

Festiwal szachowy Wunsiedel wygrał Arcymistrz Rainer Buhmann 9-12.05.2013 Niemcy

Wyniki końcowe (7 Rund)  Strona festiwalu

M
UczestnikFEDEloRtg TB1  TB2  TB3 
1GMBuhmann RainerGER257825545.529.54
2IMMihok OliverHUN244624165.529.04
3GMChatalbashev BorisBUL255305.528.55
4GMMiezis NormundsLAT254305.527.05
5GMDel Rio De Angelis S.ESP248405.527.04
6GMKunin VitalyGER250324775.526.05
7FMSeyb AlexanderGER234023175.030.03
8GMPeralta FernandoARG262605.029.04
9GMMaiwald Jens-UweGER246624455.028.53
10GMSumets AndreyUKR259005.028.04
11IMWegerle JörgGER243524175.027.53
12FMSchröder Jan-ChristianGER232223075.026.54
13IMPlat VojtechCZE245523735.025.54
14
Stips FelixITA228322855.024.04
15FMHolm SejerDEN224405.023.05
16
Lampert JonasGER233323064.529.53
17GMPap MisaSRB247624904.528.03
18
Klek Hanna MarieGER226722744.527.04
19FMGrandadam NicolasSUI233804.526.53
20
Urban LarsGER212620884.525.04


Pokrupa MarekCZE216020834.525.04
22IMCech PavelCZE239523594.525.03
23FMSinger ChristophGER234923094.522.53
24FMSchulz KarstenGER229822044.522.03
25
Schmid RolandGER224121994.521.03
26FMPohl-Kuemmel J.GER229622364.027.53
27GMTischbierek RajGER243323954.027.04
28
Hahn MarkusGER222522164.026.03
29FMLöw GeraldGER221721544.025.54
30
Keller PeterGER206520384.025.53
31
Feldtmann ThomasGER229022514.025.52

FMRösemann RainerGER228022264.025.52
33FMBartsch BertholdGER225722004.025.02


Hahn FlorianGER206020294.025.02
35
Brem StephanGER207420424.024.54
36IMTroyke ChristianGER232622534.024.52
37
Jurkatis HagenGER208020134.024.03
38
Spitzl BertramGER223521034.023.52
39
Westphal WolfgangGER219821214.022.52
40
Hilverda AlexanderGER233922544.022.04
41
Bottema MartinNED207704.022.03
42
Schaarschmidt KayGER203421474.021.04
43
Schulz LukasGER188720614.021.03


Kreyssig RobertGER205620584.021.03


Knoll GeorgGER203619084.021.03
46FMMihok LaszloHUN215121404.021.02
47
Röhl RainerGER211520464.020.52
48
Kempe FrankENG202219534.020.02
49
Lorenz MarkGER224320963.526.52
50
Kirschneck ToralfGER204120283.524.02
51CMSchellmann FrankGER210720343.523.02
52
Werner ClausGER221321193.522.52
53
Jandke ManfredGER211220183.522.03
54
Berthold AndreasGER214420803.522.02
55
Blaschke TobiasGER204019893.521.52


Kubat PavelCZE190703.521.52
57
Küspert HelmutGER192618573.521.51
58
Spitzl PhilippGER206419823.521.02
59
Bader DominicGER213420683.520.53


Hebbering Tom ElliotGER200220473.520.53
61
Deml TiloGER184219063.520.03
62
Martin Fernandez RodrigoGER215420833.520.02
63
Schwarzmann TobiasGER200919733.519.03


Hiemer BerndGER201219493.519.03
65
Wiegand ChristianGER196618113.518.02
66
Hecht CarstenGER208120173.024.01


Langensteiner M. Dr.GER206620083.024.01
68
Gündel BerndGER200919273.023.51
69
Stabernack JoschiGER202219373.023.02


Schwarzmann Holger Dr.GER018473.023.02
71
Meyer PeterGER209720613.022.51


Völz StephanGER194419393.022.51
73
Lenz JonasGER197218463.022.01
74WFMTroyke DoreenGER211919923.021.52
75
Schönbeck StephanGER192018593.021.51
76
Stadler AlexanderGER209820113.021.02


Bandt JochenGER193519063.021.02
78
Dittrich CarstenGER194018153.021.01
79
Röttig Hans-PeterGER208220193.020.53


Kreyssig BrunoGER177718333.020.53
81
Wunder StefanGER216020513.020.02
82
Greger MatthiasGER018353.019.52
83
Kapfer UlrichGER193619793.019.01


Staudte Rainer Dr.GER193018253.019.01
85
Bachhuber DominikGER188718223.018.02
86
Spitzl VinzentGER180618283.016.03
87
Schweizer ManfredGER204519672.523.51
88
Bader GerdGER203619322.522.51
89
Mann JohannesGER189819142.522.01
90
Adler HaymoGER018722.520.51
91
Stingl ReneGER182218992.519.52
92
Koch ChristianGER182719072.519.51


Wiese FrankGER195418162.519.51
94
Kühn KoljaGER198518672.518.02
95
Pamperin GerhardGER199518252.518.01
96
Dannhaeuser KevinGER175318232.515.02
97
Doell DetlefGER206720112.024.01
98
Dietzsch DietmarGER192518522.022.51
99
Gast RainerGER198219222.021.51
100
Hamlack HeinzGER201719302.020.52
101
Beck GeraldGER021792.020.51
102
Haselbeck FranzGER191718562.018.52
103
Wilfert AndréGER207820002.018.51
104
Zeitler Hans-JürgenGER196218612.018.01
105
Fischer GerdGER197619302.017.50
106
Grabmeier J. Prof. Dr.GER194319072.016.52
107
Stingl KarlheinzGER189119082.016.51
108
Haasner TomGER018531.519.50
109
Dobierzin OlafGER200019131.518.50
110
Schmitz TimGER192718291.518.00
111
Roemer NorbertGER187218951.018.01
112
Schleupner KurtGER188818421.015.00
113
Jacobi RobinGER221321540.016.50

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal