piątek, 17 maja 2013

Zakończyły się Mistrzostwa Europy. Polacy daleko 4-17.05.2013 Legnica (Poland)


Wynki końcowe (11 Rund)   Strona turnieju  Partie

Rk
NameFEDRtgPts T1  T2  T3  T4 rtg+/-
1GMMOISEENKO AlexanderUKR26988.0264371.572.0613.4
2GMALEKSEEV EvgenyRUS27008.0263972.076.0513.9
3GMROMANOV EvgenyRUS26408.0263773.078.5621.8
4GMBELIAVSKY Alexander GSLO26288.0262968.573.5522.5
5GMLUPULESCU ConstantinROU26348.0262469.574.5521.0
6GMVALLEJO PONS FranciscoESP26958.0261368.073.5511.0
7GMMOVSESIAN SergeiARM26938.0260666.071.0510.3
8GMNEPOMNIACHTCHI IanRUS27108.0259665.070.056.8
9GMDREEV AlekseyRUS26548.0259468.073.0513.9
10GMMELKUMYAN HrantARM26228.0255164.569.0612.5
11GMKOROBOV AntonUKR27057.5262970.575.056.9
12GMLYSYJ IgorRUS26417.5262268.574.0414.5
13GMSHIMANOV AleksandrRUS26397.5262067.572.5514.6
14GMARESHCHENKO AlexanderUKR27097.5261570.576.054.7
15GMELJANOV PavelUKR27027.5261569.074.555.1
16GMKRAVTSIV MartynUKR25957.5261468.071.5419.3
17GMDUBOV DaniilRUS26227.5261164.569.5615.5
18GMRAGGER MarkusAUT26667.5260667.072.058.9
19GMHRACEK ZbynekCZE26287.5259165.070.0412.3
20GMPOPOV IvanRUS26207.5258365.569.5411.6
21GMBRUNELLO SabinoITA25807.5257560.563.5615.9
22GMFEDORCHUK Sergey A.UKR26607.5257363.568.574.7
23GMPOSTNY EvgenyISR26377.5256865.070.077.8
24GMZVJAGINSEV VadimRUS26557.5255762.567.044.2
25GMISTRATESCU AndreiFRA26517.5255263.568.543.9
26GMSAFARLI EltajAZE26517.5254962.066.543.3
27GMTKACHIEV VladislavFRA26327.0265568.573.5413.4
28GMYILMAZ MustafaTUR25377.0263966.071.0424.1
29GMSARIC IvanCRO26227.0263367.571.5413.6
30GMLENIC LukaSLO26217.0262568.072.5312.4
31GMSARGISSIAN GabrielARM26677.0261067.073.034.3
32GMBALOGH CsabaHUN26447.0259365.070.043.0
33GMMAMEDOV RaufAZE26497.0259265.570.544.2
34GMBERKES FerencHUN26887.0259165.571.03-0.9
35GMNAVARA DavidCZE26977.0259068.573.04-2.0
36IMKOVALEV VladislavBLR25237.0259065.569.0520.0
37GMZHIGALKO SergeiBLR26607.0259064.068.042.8
38GML'AMI ErwinNED26347.0258964.569.055.9
39GMPETROSIAN Tigran L.ARM26457.0258963.568.554.3
40GMRODSHTEIN MaximISR26387.0257362.567.563.3
41GMMASTROVASILIS DimitriosGRE26107.0256764.068.546.4
42GMLAZNICKA ViktorCZE26797.0256268.073.54-3.2
43GMWOJTASZEK RadoslawPOL27017.0256061.565.54-7.1
44GMTOMASHEVSKY EvgenyRUS27197.0255661.566.55-9.9
45GMMITON KamilPOL26247.0252459.564.03-1.4
46GMRUCK RobertHUN25707.0252058.561.555.2
47GMMAMEDOV NidjatAZE26027.0251163.067.560.0
48GMMISTA AleksanderPOL25747.0251058.562.573.3
49GMSHOMOEV AntonRUS25617.0250456.059.563.8
50GMESEN BarisTUR25577.0250062.566.055.4
51GMMASTROVASILIS AthanasiosGRE25147.0249258.060.558.7
52GMALMASI ZoltanHUN26956.5261968.073.53-3.2
53GMKHALIFMAN AlexanderRUS26146.5261266.570.536.9
54GMGAGUNASHVILI MerabGEO25926.5260865.571.038.7
55GMPAPP GaborHUN25706.5260863.567.5411.7
56GMVACHIER-LAGRAVE MaximeFRA27186.5260466.571.03-8.1
57GMGRACHEV BorisRUS26876.5260164.069.54-4.5
58GMPASHIKIAN ArmanARM26036.5259265.570.055.7
59GMGRIGORIANTS SergeyRUS25796.5259066.070.548.3
60GMSALGADO LOPEZ IvanESP25986.5258463.067.544.8
61GMZHIGALKO AndreyBLR26036.5258265.069.054.4
62IMGOGANOV AlekseyRUS25526.5258263.567.5410.4
63FMAGHASARYAN RobertARM24456.5257862.566.5624.6
64GMVOLKOV SergeyRUS26106.5257566.070.562.5
65GMHOVHANNISYAN RobertARM26076.5257563.568.042.5
66GMIVANISEVIC IvanSRB26556.5257463.068.03-3.6
67GMBRKIC AnteCRO25756.5257364.568.546.3
68GMANDRIASIAN ZavenARM26086.5256862.066.031.7
69GMSVETUSHKIN DmitryMDA25886.5256763.067.054.5
70IMDUDA Jan-KrzysztofPOL25066.5256460.563.5414.2
71GMPOTKIN VladimirRUS26666.5255362.066.04-8.0
72GMGUSEINOV GadirAZE26236.5255062.567.04-2.6
73GMSOCKO BartoszPOL26476.5255059.063.53-6.2
74GMJAKOVENKO DmitryRUS27316.5254962.568.03-17.8
75GMZONTAKH AndreyUKR25216.5254958.561.559.8
76GMAKOPIAN VladimirARM27056.5254859.565.03-13.7
77GMGAJEWSKI GrzegorzPOL26536.5254658.063.54-7.4
78GMRAKHMANOV AleksandrRUS26166.5254464.068.54-2.6
79IMBLUEBAUM MatthiasGER25116.5253662.065.5510.0
80GMMORANDA WojciechPOL25606.5253361.065.542.8
81GMZOLER DanISR25336.5252657.059.555.0
82GMSUTOVSKY EmilISR26736.5252656.560.05-13.5
83GMNISIPEANU Liviu-DieterROU26796.5252456.060.54-14.4
84IMDRAGUN KamilPOL25206.5251457.060.555.1
85GMKEMPINSKI RobertPOL25806.5251358.062.55-2.3
86GMCHEPARINOV IvanBUL27006.5251356.060.55-17.7
87GMGODENA MicheleITA25116.5246859.060.554.0
88GMROMANISHIN Oleg MUKR25046.5245152.556.05-0.6
89GMSHENGELIA DavidAUT25466.0266770.074.0417.3
90GMHALKIAS SteliosGRE25496.0265866.570.5215.7
91GMARIZMENDI MARTINEZ Julen LuisESP25716.0262767.571.539.0
92GMNYBACK TomiFIN25936.0262666.570.045.8
93IMKREISL RobertAUT23806.0262568.074.0437.8
94GMBABULA VlastimilCZE25916.0261164.068.034.2
95GMKHAIRULLIN IldarRUS26576.0259168.573.541.1
96FMMERIBANOV VitalyBLR24316.0258960.564.5522.8
97GMCYBOROWSKI LukaszPOL25436.0258663.568.037.0
98GMJIANU Vlad-CristianROU25556.0258662.065.035.3
99GMSJUGIROV SananRUS26546.0258364.570.03-7.5
100GMGALLAGHER Joseph G.SUI25076.0258362.564.5411.2
101GMJOBAVA BaadurGEO27026.0258060.565.03-14.2
102GMJARACZ PawelPOL25276.0257362.065.037.2
103GMSOLAK DraganTUR26026.0255662.566.04-4.1
104GMMOTYLEV AlexanderRUS26696.0254661.565.54-14.3
105GMBARTEL MateuszPOL26196.0254262.065.55-8.6
106GMKULAOTS KaidoEST25866.0253160.564.03-5.0
107GMTIMOFEEV ArtyomRUS26216.0252459.063.04-11.5
108GMKRAEMER MartinGER25446.0252359.563.54-1.8
109GMGRIGORYAN AvetikARM26166.0252261.065.55-10.7
110GMPARLIGRAS Mircea-EmilianROU25706.0252060.063.54-4.6
111GMAJRAPETJAN YuriyUKR24986.0251858.061.564.4
112GMNYZHNYK IllyaUKR26356.0250859.063.55-15.2
113GMKURNOSOV IgorRUS26546.0250759.564.04-9.1
114GMKULJASEVIC DavorinCRO25786.0250459.563.54-8.2
115GMHANDKE FlorianGER25456.0250455.559.04-3.7
116GMGEORGIEV KirilBUL26576.0249457.562.03-19.5
117GMCAN EmreTUR24716.0249256.559.043.9
118GMBUKAVSHIN IvanRUS25206.0248858.062.04-3.2
119IMMUZYCHUK MariyaUKR24836.0248255.059.051.1
120IMPETENYI TamasSVK24556.0247857.561.054.6
121GMPAP GyulaHUN25396.0247255.559.55-8.1
122GMSEBENIK MatejSLO25276.0245654.557.54-7.6
123GMKOZUL ZdenkoCRO26246.0245452.556.55-20.6
124GMDJUKIC NikolaMNE25556.0243151.054.53-15.4
125IMPAVLIDIS AntoniosGRE24796.0242251.555.05-6.1
126GMIPATOV AlexanderTUR25885.5262765.070.032.1
127GMMIRZOEV AzerAZE25435.5260662.566.534.5
128GMTRATAR MarkoSLO24985.5259063.067.539.8
129IMANTIPOV Mikhail Al.RUS24645.5259060.064.0414.4
130GMGORDON Stephen JENG25275.5258459.062.043.7
131
NASUTA GrzegorzPOL22995.5257967.573.0354.3
132GMNEVEROV ValeriyUKR24895.5257860.565.049.5
133GMIORDACHESCU ViorelMDA25825.5257763.067.04-4.0
134GMSTOCEK JiriCZE25495.5257760.064.54-0.1
135GMSTEVIC HrvojeCRO26375.5257664.569.53-11.4
136GMGABUZYAN HovhannesARM25325.5257363.067.540.6
137GMMARKOWSKI TomaszPOL25675.5256861.064.556.0
138IMSTACHOWIAK KamilPOL24685.5256656.560.5410.3
139GMSANIKIDZE TornikeGEO25495.5256361.566.54-2.2
140IMKANAREK MarcelPOL24745.5255757.561.557.8
141GMGRITSAK OrestUKR25495.5254660.065.02-4.6
142GMFODOR Tamas Jr.HUN24755.5253956.560.535.4
143IMPACHER MilanSVK24705.5253857.060.056.1
144IMRZAYEV BahruzAZE24115.5253759.063.0313.7
145GMKISLINSKY AlexeyCZE25745.5253660.063.54-9.0
146IMHAGEN Andreas SkytteDEN24005.5253359.062.5314.5
147IMKJARTANSSON GudmundurISL24465.5252458.562.057.3
148IMMICHIELS BartBEL25055.5252256.060.04-0.5
149IMBUTKIEWICZ LukaszPOL24105.5252056.058.5410.1
150IMGRIGORYAN Karen H.ARM25595.5251961.064.54-8.7
151
GOLUB DanMDA23055.5251352.556.5535.5
152IMDVIRNYY DanyyilITA25415.5251157.560.54-7.2
153GMMEIER GeorgGER26555.5250956.060.54-22.3
154IMARDELEAN George-CatalinROU25105.5250160.564.54-5.4
155
PREDKE AlexandrRUS24945.5250056.059.05-1.9
156IMKANTER EduardRUS24185.5248855.559.536.6
157GMDANIELIAN ElinaARM24785.5247454.558.54-3.3
158GMPETR MartinCZE25235.5245753.556.02-12.9
159GMMACIEJA BartlomiejPOL26005.5244754.057.54-23.2
160IMANTON TeodorROU24415.5244149.052.05-3.1
161GMDURARBAYLI VasifAZE25975.5244055.059.04-23.8
162IMCAPRIO GuidoITA24135.5242753.557.55-1.2
163IMPRIZANT JaroslavRUS25375.5238954.056.54-22.4
164IMPEDERSEN Nicolai VesterbaekDEN24065.5236247.550.05-9.2
165IMPERUNOVIC MiodragSRB24305.5234549.052.55-14.0
166IMDIERMAIR AndreasAUT24315.5234249.553.05-14.5
167IMDROZDOWSKI KacperPOL24355.0256061.065.048.7
168GMROIZ MichaelISR26175.0254564.068.53-3.5
169GMKOTRONIAS VasiliosGRE25805.0254165.569.551.3
170IMDONCHENKO AlexanderGER24525.0253854.058.033.3
171GMOLEKSIENKO MikhailoUKR25655.0253662.065.522.6
172GMGRANDELIUS NilsSWE25565.0253160.564.53-12.3
173IMSKYTTE RasmusDEN24265.0252258.061.524.6
174WGMBULMAGA IrinaROU23935.0251458.060.5410.1
175IMCHUDINOVSKIKH Alexander MRUS22965.0250954.558.5323.8
176FMIZZAT KananAZE23225.0250856.560.5325.4
177WGMZAWADZKA JolantaPOL23835.0250655.559.538.3
178WIMWOREK JoannaPOL22995.0250155.059.0332.8
179IMNEDILKO VasilyUKR23965.0248957.060.542.9
180IMFAULAND AlexanderAUT24495.0248757.060.54-2.8
181GMERNST ThomasSWE23875.0248155.058.034.6
182IMKHAETSKY RomanUKR24265.0246457.561.04-3.2
183IMVEDDER HenkNED23685.0246256.059.524.4
184IMHNYDIUK AleksanderPOL24095.0245953.055.54-2.1
185
STANCIU Alexandru-OvidiuROU23355.0245452.054.5410.8
186
DEAC Bogdan-DanielROU21835.0244855.059.5343.3
187IMMAMMADOV ZaurAZE24425.0243554.557.55-8.6
188IMFIRAT BurakTUR24215.0242358.061.54-7.2
189GMMAIOROV NikitaBLR25355.0242053.056.03-22.9
190FMMAEVSKY NikolayRUS23235.0241248.552.035.4
191IMCERNOUSEK LukasCZE24765.0241050.554.04-16.7
192
GOUMAS GeorgiosGRE24105.0240751.054.04-8.6
193
GOLUCH PiotrPOL22155.0240347.049.5417.5
194WIMIWANOW AnnaPOL21955.0239649.553.5432.4
195GMHOLZKE FrankGER24995.0238952.055.53-22.9
196FMIVIC MateoCRO22785.0237950.053.046.9
197FMSZWED JacekPOL23545.0235550.553.54-13.8
198IMMATSENKO SergeiRUS24855.0234147.050.52-26.9
199FMSCHACHINGER MarioAUT24435.0232046.049.04-24.0
200IMKOLOSOWSKI MateuszPOL24214.5254958.061.043.6
201IMARNGRIMSSON DagurISL23904.5253459.563.536.0
202IMPASIEV RakhimRUS23794.5252359.063.035.0
203IMMANEA AlexandruROU23894.5249157.060.020.1
204FMKRIEBEL TadeasCZE23884.5249055.558.530.3
205FMMINKO VladimirRUS22684.5248458.561.0421.1
206
SVANE RasmusGER24404.5248055.558.53-7.7
207IMLUBCZYNSKI RafalPOL24194.5247457.060.032.5
208FMSELBES TarikTUR23144.5247057.060.049.9
209FMPAVLIDIS AnastasiosGRE23604.5247056.059.532.4
210IMSCHROLL GerhardAUT23874.5246853.056.52-3.2
211IMKANOVSKY DavidCZE24044.5245951.554.54-6.7
212IMPETRISOR Adrian-MarianROU23784.5245751.052.54-3.9
213IMMATINIAN NikitaRUS24914.5245053.056.54-18.5
214
DUBINSKI MateuszPOL22194.5243951.052.5419.8
215IMVUILLEUMIER AlexandreSUI23194.5243554.056.522.0
216FMRINDLISBACHER LarsSUI23124.5242151.555.522.8
217
HUBER Martin ChristianAUT21764.5242148.051.5332.5
218
MUSIALKIEWICZ PawelPOL21604.5240548.552.0431.4
219IMMAZUR StefanSVK24024.5239051.054.04-15.4
220
MATSENKO AndreiRUS22124.5238847.049.5411.9
221IMSIMACEK PavelCZE24984.5238147.050.04-29.1
222FMTOMAZINI ZanSLO23704.5235147.049.04-25.6
223
TARI AryanNOR23854.5232651.054.53-32.4
224IMKANTORIK MarianSVK23634.5230047.551.03-32.0
225WGMCHEREDNICHENKO SvetlanaUKR22744.0253354.058.0226.5
226IMZUDE Erik Dr.GER23824.0249154.557.01-4.6
227FMTATE AlanSCO22644.0247553.556.5312.8
228GMFRIDMAN DanielGER26484.0246053.558.02-19.3
229
MUSIALKIEWICZ JanPOL22564.0245254.057.029.6
230IMERTURAN YakupTUR23864.0244156.059.03-12.2
231WGMPRZEZDZIECKA MartaPOL23024.0243450.553.53-2.4
232IMWAGNER DennisGER24874.0243354.058.03-25.6
233
MARJANOVIC DejanBIH21864.0243052.056.0325.0
234
SABUK PiotrPOL22064.0242951.054.0316.0
235
KRNIC IvanCRO21664.0236446.548.039.6
236FMBUCHAL StephanGER23154.0236445.548.04-18.6
237
POGOSIAN VladimirARM21324.0235246.048.5417.4
238
DUMAN AydinTUR22654.0235046.549.52-13.2
239
SZUMILAS PiotrPOL21984.0234548.050.53-3.5
240IMSIPILA VilkaFIN24454.0234347.050.52-31.7
241
PAPASIMAKOPOULOS AlexandrosGRE22424.0233645.047.52-13.1
242
SZOSTKO JakubPOL18504.0233644.046.5244.8
243
GAEHWILER GabrielSUI22884.0232747.550.04-20.5
244
SAHITAJ NaimEUR22564.0231542.545.030.0
245
MACHAN JanCZE21734.0230744.546.03-3.8
246
GEBIGKE MartinGER21584.0230646.048.03-2.4
247
LOMSADZE DavitGEO23704.0230247.548.03-28.2
248IMEKSTROEM RolandSUI24614.0229145.548.53-40.6
249FMPOSEDARU BogdanROU23394.0227045.047.53-42.0
250
SVANA PeterSVK22554.0226347.049.53-25.5
251
LEWTAK DamianPOL22243.5249655.558.5213.1
252
HRISTODOULOU PanagiotisGRE22193.5241648.551.002.1
253WIMPAVLIDOU EkateriniGRE22093.5240947.548.021.4
254WFMCHEREDNICHENKO ElenaUKR21683.5240048.552.018.9
255
HENSELER JorgenNED20933.5237643.545.5211.4
256
TOMCZAK MikolajPOL20023.5235246.549.5026.3
257
CURIC DrazenCRO22583.5231945.548.53-24.8
258WGMYILDIZ Betul CemreTUR23253.5231046.549.52-39.9
259
SKYTTE TorillNOR19223.5223437.037.5311.9
260
GUZEWICZ RafalPOL19423.5223340.041.5344.1
261FMSIMEONIDIS IoannisGRE22373.0239750.553.020.8
262
RINDLISBACHER JanSUI22413.0235747.550.03-21.8
263
LEIBER BernardGER22093.0235648.550.53-16.2
264
PAPPELIS DimitriosGRE20553.0232840.543.528.1
265
XYLOGIANNOPOULOS AntoniosGRE21473.0232645.048.52-9.3
266
MAKOLLI PerparimEUR22863.0231446.549.020.0
267IMCHUBAR VladimirUKR20533.0230042.044.01-0.2
268
WOLFF PeterGER19623.0218937.037.53-8.1
269
ZEMLICKA VitCZE20493.0212037.538.02-33.0
270
ZAHARIEV OgnyanBUL19133.0209335.035.52-37.5
271GMPELLETIER YannickSUI25992.5241850.053.51-25.3
272FMANTAL Tibor KendeHUN23492.5234248.051.51-16.8
273FMNIKOLAIDIS KonstantinosGRE22382.5228548.051.52-20.4
274
WENZEL BirgerGER21102.5221438.539.02-33.2
275
PAVLICEK MiroslavCZE20142.5221240.542.52-18.5
276
SZONYI BenceHUN16512.5208734.034.51-0.6
277
ULANOWSKI KarolPOL20912.0230847.550.51-7.9
278
KORCZ DanielPOL18552.0210138.038.51-23.9
279GMEFIMENKO ZaharUKR26771.5239844.547.00-26.3
280
D`ASTE FedericoITA15011.0207434.035.50-15.8

4 komentarze:

  1. swietne partie ale nieda sie to zklecic w ieden plik do pobrania?

    OdpowiedzUsuń
  2. dziekuie iuz wiem iak mozna pobrac:)

    OdpowiedzUsuń
  3. swietna robota Panie Iurku

    OdpowiedzUsuń
  4. Czy czasem aktualnego mistrza Darek Swiercz nie ograł na ostatniej olimpiadzie? Swoją droga ciekawa była ostatnia partia Moisejenki z Janem Niepo.- na szachownicy- hetmanow czterech! :) No i solidnie wypadł weteran Bielawski - czwarte miejsce! - szacuneczek!!!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal