poniedziałek, 27 maja 2013

Wystartowała szachowa ekstraklasa. Po pierwszym zjeździe na prowadzeniu drużyny z Gorzowa i Katowic

Strona Drużynowych Mistrzostw Polski w szachach

MNazwa drużynyFedElomeczowePkt.
1KSz Stilon Gorzów WielkopolskiPOL24946.013.5
2WASKO „HETMAN” KatowicePOL26036.012.5
3KSz Polonia WrocławPOL25734.010.5
4GK Baszta MOS ŻninPOL24874.09.5
4TKKF Drogowiec KrakówPOL23924.09.5
6ASSz Miedź LegnicaPOL24442.010.0
7Rotmistrz "Twoja Szkoła" GrudziądzPOL24432.07.5
8IMPACT Team OstródaPOL23911.06.5
9KSz "Odrodzenie" KożuchówPOL23151.06.0
10AZS Politechnika Poznańska PoznańPOL24160.04.5

Cieszę się, że po nie najlepszym występie w Mistrzostwach Europy dobrze zaprezentował się nasz najlepszy szachista Radek Wojtaszek.
Najpierw pokonał GM Alexandra Areshchenko (ELO=2709), potem GM Zbynka Hracka (ELO=2628) i na koniec zremisował z GM Jackiem Tomczakiem (ELO=2565)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal