wtorek, 14 maja 2013

W Mistrzostwach Europy po 9 rundach prowadzi Alexander Moiseenko z Ukrainy. Najlepszy z Polaków Radek Wojtaszek dopiero 42

Kolejność po 9 Rundzie   Strona turnieju

Rk
NameFEDRtgPts T  T2  T3  T4 rtg+/-
1GMMOISEENKO AlexanderUKR26987.5262747.047.5618.1
2GMALEKSEEV EvgenyRUS27007.0263148.052.0514.7
3GMLUPULESCU ConstantinROU26347.0260546.050.5519.1
4GMKOROBOV AntonUKR27056.5262045.548.558.0
5GMLYSYJ IgorRUS26416.5261745.549.5414.5
6GMBELIAVSKY Alexander GSLO26286.5261345.549.5415.7
7GMVALLEJO PONS FranciscoESP26956.5260746.050.547.6
8GMMOVSESIAN SergeiARM26936.5260442.545.547.4
9GMARESHCHENKO AlexanderUKR27096.5260347.051.055.9
10GMDREEV AlekseyRUS26546.5259945.049.5411.1
11GMBALOGH CsabaHUN26446.5257743.047.047.6
12GMNAVARA DavidCZE26976.5257741.545.044.6
13IMKOVALEV VladislavBLR25236.5257142.545.0521.1
14GMHRACEK ZbynekCZE26286.5256943.047.5410.9
15GMLAZNICKA ViktorCZE26796.5255942.546.544.6
16GMZHIGALKO AndreyBLR26036.5255740.043.0512.3
17GMISTRATESCU AndreiFRA26516.5254140.544.545.4
18GMMELKUMYAN HrantARM26226.5252740.544.556.8
19GMMAMEDOV NidjatAZE26026.5247037.541.563.1
20GMTKACHIEV VladislavFRA26326.0264646.050.0311.7
21GMROMANOV EvgenyRUS26406.0263850.054.0411.9
22GMSARIC IvanCRO26226.0262345.549.5412.2
23GMELJANOV PavelUKR27026.0261345.048.542.4
24GMLENIC LukaSLO26216.0261145.047.5310.8
25GMSHIMANOV AleksandrRUS26396.0261045.049.049.0
26GMKHAIRULLIN IldarRUS26576.0260944.547.547.0
27GMSARGISSIAN GabrielARM26676.0260745.549.535.6
28GMKRAVTSIV MartynUKR25956.0260444.548.0312.6
29GMRAGGER MarkusAUT26666.0260144.047.545.0
30GMGRACHEV BorisRUS26876.0260142.046.542.8
31GMDUBOV DaniilRUS26226.0259344.048.058.9
32GMZHIGALKO SergeiBLR26606.0259242.545.545.0
33GMSJUGIROV SananRUS26546.0258542.547.034.7
34GMBERKES FerencHUN26886.0258343.047.030.9
35GMNEPOMNIACHTCHI IanRUS27106.0257942.546.03-2.0
36GML'AMI ErwinNED26346.0256543.046.554.5
37GMPOPOV IvanRUS26206.0256443.046.535.6
38GMRODSHTEIN MaximISR26386.0255939.543.053.6
39GMBRUNELLO SabinoITA25806.0255737.040.059.1
40GMMASTROVASILIS DimitriosGRE26106.0254441.545.545.1
41GMZVJAGINSEV VadimRUS26556.0254340.044.030.4
42GMWOJTASZEK RadoslawPOL27016.0254338.542.04-5.1
43GMGUSEINOV GadirAZE26236.0253839.042.543.0
44GMSAFARLI EltajAZE26516.0253538.542.53-0.4
45GMBARTEL MateuszPOL26196.0252739.042.051.9
46GMMISTA AleksanderPOL25746.0247436.539.561.1
47GMSHENGELIA DavidAUT25465.5267647.050.0420.0
48GMHALKIAS SteliosGRE25495.5265545.049.0217.5
49GMARIZMENDI MARTINEZ Julen LuisESP25715.5263945.048.0313.8
50GMYILMAZ MustafaTUR25375.5263943.547.5316.3
51GMKHALIFMAN AlexanderRUS26145.5263745.548.539.7
52IMKREISL RobertAUT23805.5263246.050.5437.3
53GMALMASI ZoltanHUN26955.5262847.051.03-0.2
54GMVACHIER-LAGRAVE MaximeFRA27185.5260544.548.03-4.9
55GMNYBACK TomiFIN25935.5260143.045.047.2
56GMMARKOWSKI TomaszPOL25675.5260041.043.559.9
57GMPETROSIAN Tigran L.ARM26455.5259644.548.541.6
58GMPAPP GaborHUN25705.5259642.045.049.3
59GMMAMEDOV RaufAZE26495.5259345.048.530.8
60GMVOLKOV SergeyRUS26105.5258942.046.054.7
61GMANDRIASIAN ZavenARM26085.5258743.047.024.8
62GMGAGUNASHVILI MerabGEO25925.5258640.544.035.8
63GMPOSTNY EvgenyISR26375.5258543.547.551.5
64GMJOBAVA BaadurGEO27025.5258340.543.53-5.6
65GMIVANISEVIC IvanSRB26555.5257541.545.53-1.3
66GMIORDACHESCU ViorelMDA25825.5257441.544.545.9
67GMFEDORCHUK Sergey A.UKR26605.5256743.547.05-3.5
68FMAGHASARYAN RobertARM24455.5256640.544.0519.9
69GMPASHIKIAN ArmanARM26035.5256143.046.552.5
70GMSALGADO LOPEZ IvanESP25985.5255241.045.041.7
71GMBRKIC AnteCRO25755.5254943.047.043.7
72GMRAKHMANOV AleksandrRUS26165.5254941.044.530.0
73GMTOMASHEVSKY EvgenyRUS27195.5254539.043.04-11.6
74GMPOTKIN VladimirRUS26665.5254140.044.03-6.2
75GMSVETUSHKIN DmitryMDA25885.5254040.543.542.0
76GMJAKOVENKO DmitryRUS27315.5253639.543.03-14.2
77GMTIMOFEEV ArtyomRUS26215.5252237.540.54-4.0
78GMMITON KamilPOL26245.5251737.541.02-4.4
79GMKURNOSOV IgorRUS26545.5251538.042.04-7.9
80GMSUTOVSKY EmilISR26735.5250637.040.54-11.6
81GMKULJASEVIC DavorinCRO25785.5250137.040.04-1.7
82GMNYZHNYK IllyaUKR26355.5249838.542.05-7.9
83GMKEMPINSKI RobertPOL25805.5249736.039.04-2.3
84GMSHOMOEV AntonRUS25615.5247437.040.55-2.9
85GMESEN BarisTUR25575.5246539.542.04-1.9
86GMMASTROVASILIS AthanasiosGRE25145.5246137.539.540.8
87GMIPATOV AlexanderTUR25885.0265143.547.538.6
88GMBABULA VlastimilCZE25915.0263044.046.535.8
89GMJIANU Vlad-CristianROU25555.0261141.044.037.2
90GMMIRZOEV AzerAZE25435.0260843.045.538.0
91GMGRIGORIANTS SergeyRUS25795.0260245.549.034.1
92GMSTEVIC HrvojeCRO26375.0258943.046.53-3.2
93GMGALLAGHER Joseph G.SUI25075.0258842.043.549.6
94
NASUTA GrzegorzPOL22995.0258543.548.0352.3
95GMCYBOROWSKI LukaszPOL25435.0258242.546.035.3
96GMOLEKSIENKO MikhailoUKR25655.0257443.546.522.6
97GMKOTRONIAS VasiliosGRE25805.0257442.046.051.3
98GMMORANDA WojciechPOL25605.0256940.544.032.1
99GMROIZ MichaelISR26175.0256541.545.03-3.5
100GMSANIKIDZE TornikeGEO25495.0256440.544.542.5
101GMGORDON Stephen JENG25275.0256440.543.045.1
102GMHOVHANNISYAN RobertARM26075.0256343.046.53-2.9
103GMSOCKO BartoszPOL26475.0255541.044.52-8.0
104GMGABUZYAN HovhannesARM25325.0255041.544.042.0
105GMGAJEWSKI GrzegorzPOL26535.0254641.044.53-9.5
106GMMOTYLEV AlexanderRUS26695.0254339.042.53-11.3
107GMGRITSAK OrestUKR25495.0254238.541.520.2
108GMAKOPIAN VladimirARM27055.0254140.044.02-15.1
109GMZONTAKH AndreyUKR25215.0253438.540.542.3
110IMHAGEN Andreas SkytteDEN24005.0253239.042.0315.8
111GMPARLIGRAS Mircea-EmilianROU25705.0252941.544.03-2.3
112GMGODENA MicheleITA25115.0252739.039.542.6
113GMNISIPEANU Liviu-DieterROU26795.0252237.040.03-15.4
114IMGRIGORYAN Karen H.ARM25595.0251938.041.04-2.6
115GMRUCK RobertHUN25705.0251840.043.03-3.8
116WGMBULMAGA IrinaROU23935.0250936.539.0419.6
117GMZOLER DanISR25335.0250837.038.54-1.7
118IMDVIRNYY DanyyilITA25415.0250338.541.04-2.1
119IMARDELEAN George-CatalinROU25105.0250039.042.54-0.2
120GMCHEPARINOV IvanBUL27005.0249837.040.54-19.2
121GMKRAEMER MartinGER25445.0249336.539.54-4.5
122GMHANDKE FlorianGER25455.0247434.037.03-5.9
123GMBUKAVSHIN IvanRUS25205.0245539.542.04-5.9
124GMKOZUL ZdenkoCRO26245.0244436.039.04-17.1
125GMSEBENIK MatejSLO25275.0242635.537.04-8.9
126IMGOGANOV AlekseyRUS25524.5263643.046.025.2
127IMANTIPOV Mikhail Al.RUS24644.5261942.545.5314.1
128GMNEVEROV ValeriyUKR24894.5260542.046.0310.0
129IMDUDA Jan-KrzysztofPOL25064.5260444.547.527.2
130FMMERIBANOV VitalyBLR24314.5259844.548.5414.4
131IMSTACHOWIAK KamilPOL24684.5259436.039.0310.6
132GMJARACZ PawelPOL25274.5258742.045.022.5
133GMSTOCEK JiriCZE25494.5258740.043.530.2
134GMSOLAK DraganTUR26024.5257142.546.03-6.3
135IMKANAREK MarcelPOL24744.5257040.543.547.1
136IMBLUEBAUM MatthiasGER25114.5256543.546.532.1
137IMDROZDOWSKI KacperPOL24354.5255441.044.049.8
138GMGRANDELIUS NilsSWE25564.5255339.543.03-4.2
139IMPACHER MilanSVK24704.5255038.040.545.6
140GMKISLINSKY AlexeyCZE25744.5254839.042.53-6.6
141GMKULAOTS KaidoEST25864.5254142.044.52-7.5
142IMKOLOSOWSKI MateuszPOL24214.5253538.541.549.0
143IMMICHIELS BartBEL25054.5252936.540.03-0.3
144IMPASIEV RakhimRUS23794.5252936.539.5311.7
145IMARNGRIMSSON DagurISL23904.5252739.542.5311.5
146GMGRIGORYAN AvetikARM26164.5252539.543.54-12.8
147GMMEIER GeorgGER26554.5252438.041.53-17.1
148IMDONCHENKO AlexanderGER24524.5252036.038.534.3
149IMDRAGUN KamilPOL25204.5251540.542.53-4.7
150GMGEORGIEV KirilBUL26574.5249637.041.02-20.1
151GMPAP GyulaHUN25394.5248939.542.54-9.4
152FMMINKO VladimirRUS22684.5248833.536.0428.4
153IMNEDILKO VasilyUKR23964.5248138.040.544.6
154IMKANTER EduardRUS24184.5247635.538.533.4
155IMKHAETSKY RomanUKR24264.5247339.041.541.8
156GMCAN EmreTUR24714.5247137.539.03-4.0
157GMPETR MartinCZE25234.5246839.041.52-10.0
158FMPAVLIDIS AnastasiosGRE23604.5246537.540.5312.1
159FMSELBES TarikTUR23144.5246534.036.5418.0
160GMMACIEJA BartlomiejPOL26004.5245235.539.03-18.8
161GMROMANISHIN Oleg MUKR25044.5245235.538.03-9.2
162
DEAC Bogdan-DanielROU21834.5244435.038.5340.8
163GMDANIELIAN ElinaARM24784.5244137.040.03-6.7
164GMDURARBAYLI VasifAZE25974.5244036.039.04-19.6
165GMDJUKIC NikolaMNE25554.5243134.037.52-17.0
166
GOLUCH PiotrPOL22154.5238030.031.5415.0
167IMDIERMAIR AndreasAUT24314.5232830.533.54-13.6
168GMTRATAR MarkoSLO24984.0264443.047.028.2
169GMFODOR Tamas Jr.HUN24754.0257640.543.522.7
170IMRZAYEV BahruzAZE24114.0257041.044.528.7
171WGMCHEREDNICHENKO SvetlanaUKR22744.0255634.537.5235.5
172IMBUTKIEWICZ LukaszPOL24104.0255237.038.535.6
173GMAJRAPETJAN YuriyUKR24984.0255039.041.04-2.7
174WGMZAWADZKA JolantaPOL23834.0254940.043.029.5
175IMSKYTTE RasmusDEN24264.0254439.542.514.4
176IMLUBCZYNSKI RafalPOL24194.0253339.042.034.1
177FMIZZAT KananAZE23224.0252738.041.0226.1
178IMPETENYI TamasSVK24554.0252641.043.53-0.8
179WIMWOREK JoannaPOL22994.0252133.536.5327.9
180
SVANE RasmusGER24404.0251738.541.530.2
181IMMUZYCHUK MariyaUKR24834.0250539.042.03-6.4
182FMTATE AlanSCO22644.0250037.540.5323.3
183FMKRIEBEL TadeasCZE23884.0248736.037.533.2
184IMHNYDIUK AleksanderPOL24094.0248434.536.53-1.1
185IMSCHROLL GerhardAUT23874.0248336.039.021.3
186GMERNST ThomasSWE23874.0248134.536.521.9
187
STANCIU Alexandru-OvidiuROU23354.0247734.035.539.9
188IMERTURAN YakupTUR23864.0246635.537.53-1.0
189GMFRIDMAN DanielGER26484.0246036.039.52-19.3
190IMWAGNER DennisGER24874.0245638.041.03-11.7
191IMPETRISOR Adrian-MarianROU23784.0245430.531.04-1.4
192IMVEDDER HenkNED23684.0245335.538.020.8
193IMPRIZANT JaroslavRUS25374.0244536.538.53-18.7
194
MARJANOVIC DejanBIH21864.0243832.535.0332.1
195IMANTON TeodorROU24414.0243632.535.54-8.6
196IMPAVLIDIS AntoniosGRE24794.0243135.038.03-13.5
197IMVUILLEUMIER AlexandreSUI23194.0242934.036.023.2
198FMMAEVSKY NikolayRUS23234.0242831.034.024.3
199IMCAPRIO GuidoITA24134.0242735.538.54-6.6
200FMRINDLISBACHER LarsSUI23124.0242733.536.526.8
201IMMAMMADOV ZaurAZE24424.0242537.540.54-9.4
202GMMAIOROV NikitaBLR25354.0242537.039.53-19.2
203IMKANTORIK MarianSVK23634.0226430.532.53-27.8
204IMKJARTANSSON GudmundurISL24463.5257742.045.030.8
205IMMANEA AlexandruROU23893.5253437.040.011.8
206
PREDKE AlexandrRUS24943.5253241.044.03-8.6
207IMFAULAND AlexanderAUT24493.5253240.543.53-4.0
208
GOLUB DanMDA23053.5252934.537.0314.7
209IMZUDE Erik Dr.GER23823.5252235.037.010.8
210IMCHUDINOVSKIKH Alexander MRUS22963.5251936.039.0214.3
211
LEWTAK DamianPOL22243.5251838.040.5221.0
212IMKANOVSKY DavidCZE24043.5248835.538.03-5.2
213IMFIRAT BurakTUR24213.5247839.042.03-6.6
214IMMATINIAN NikitaRUS24913.5247137.540.53-15.1
215
DUBINSKI MateuszPOL22193.5246132.032.5314.6
216
MUSIALKIEWICZ JanPOL22563.5245335.537.529.8
217IMMAZUR StefanSVK24023.5243736.039.03-10.2
218
HUBER Martin ChristianAUT21763.5242231.033.5223.5
219
MUSIALKIEWICZ PawelPOL21603.5241833.036.0325.0
220
GOUMAS GeorgiosGRE24103.5241436.538.53-12.9
221WIMPAVLIDOU EkateriniGRE22093.5241230.030.529.1
222GMHOLZKE FrankGER24993.5239434.036.52-24.4
223
MATSENKO AndreiRUS22123.5239329.531.035.8
224IMPERUNOVIC MiodragSRB24303.5237833.035.03-18.6
225IMPEDERSEN Nicolai VesterbaekDEN24063.5236531.533.03-17.9
226FMSZWED JacekPOL23543.5235032.033.53-22.2
227FMTOMAZINI ZanSLO23703.5234930.532.03-25.2
228IMMATSENKO SergeiRUS24853.5234729.532.01-27.6
229
CURIC DrazenCRO22583.5232327.529.53-11.4
230WGMYILDIZ Betul CemreTUR23253.5230031.534.02-26.0
231IMEKSTROEM RolandSUI24613.5229329.532.53-30.9
232
SABUK PiotrPOL22063.0244933.537.0215.8
233IMCERNOUSEK LukasCZE24763.0244836.039.02-20.9
234FMSIMEONIDIS IoannisGRE22373.0244832.534.523.8
235WFMCHEREDNICHENKO ElenaUKR21683.0242434.037.0117.3
236
HRISTODOULOU PanagiotisGRE22193.0241831.033.502.3
237FMIVIC MateoCRO22783.0241131.034.02-7.1
238IMSIMACEK PavelCZE24983.0240632.034.53-28.6
239WIMIWANOW AnnaPOL21953.0240532.034.5210.8
240
KRNIC IvanCRO21663.0237931.031.524.1
241FMBUCHAL StephanGER23153.0237830.032.53-18.5
242
POGOSIAN VladimirARM21323.0237629.030.5312.1
243
DUMAN AydinTUR22653.0237532.034.51-12.6
244IMSIPILA VilkaFIN24453.0237433.536.02-25.7
245
LEIBER BernardGER22093.0236932.033.53-4.5
246
RINDLISBACHER JanSUI22413.0236830.032.03-9.3
247
SZOSTKO JakubPOL18503.0236230.032.5133.8
248
MACHAN JanCZE21733.0234931.532.02-2.5
249
SAHITAJ NaimEUR22563.0234728.530.020.0
250
MAKOLLI PerparimEUR22863.0234529.531.520.0
251FMSCHACHINGER MarioAUT24433.0233931.033.52-28.9
252
XYLOGIANNOPOULOS AntoniosGRE21473.0233727.529.520.2
253
GAEHWILER GabrielSUI22883.0232729.531.03-21.9
254IMCHUBAR VladimirUKR20533.0231728.029.515.2
255
LOMSADZE DavitGEO23703.0231633.033.52-24.7
256FMPOSEDARU BogdanROU23393.0230631.533.52-34.0
257
SVANA PeterSVK22553.0228028.030.02-23.4
258WGMPRZEZDZIECKA MartaPOL23022.5249834.537.52-2.1
259GMPELLETIER YannickSUI25992.5241835.539.01-25.3
260
HENSELER JorgenNED20932.5239130.533.5112.4
261
TOMCZAK MikolajPOL20022.5238931.534.0019.8
262
SZUMILAS PiotrPOL21982.5237431.533.52-12.0
263
PAPASIMAKOPOULOS AlexandrosGRE22422.5237230.031.51-15.9
264
TARI AryanNOR23852.5237035.037.51-38.7
265
GEBIGKE MartinGER21582.5235629.531.02-7.8
266FMANTAL Tibor KendeHUN23492.5234232.534.51-16.8
267FMNIKOLAIDIS KonstantinosGRE22382.5234028.530.52-20.4
268
PAPPELIS DimitriosGRE20552.5233029.531.525.8
269
GUZEWICZ RafalPOL19422.5230426.027.5232.7
270
PAVLICEK MiroslavCZE20142.5225128.530.02-5.1
271
WENZEL BirgerGER21102.0229624.525.02-17.3
272
SKYTTE TorillNOR19222.0227726.026.52-1.2
273
WOLFF PeterGER19622.0222523.524.02-11.1
274
ZAHARIEV OgnyanBUL19132.0218325.025.52-24.6
275GMEFIMENKO ZaharUKR26771.5239831.534.00-26.3
276
ULANOWSKI KarolPOL20911.5236230.533.01-7.1
277
ZEMLICKA VitCZE20491.5218225.526.01-35.1
278
SZONYI BenceHUN16511.5215923.023.510.6
279
KORCZ DanielPOL18551.0219624.025.50-19.8
280
D`ASTE FedericoITA15011.0210423.524.50-12.9

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal