niedziela, 5 maja 2013

Mistrzem Olsztyna w szachach klasycznych został Arkadiusz Kaczmarek. 01-05.05.2013

MTytNazwisko ImięEloRanPktMBchBchLZPro
1IKACZMAREK, Arkadiusz199820007.538.5049.00738.0
2I+RENKOWSKI, Piotr198721007.037.0048.50637.5
3mBUDREWICZ, Krzysztof222523007.037.0048.00732.0
4k+KRASIEWICZ, Robert204222006.538.5050.00635.0
5IIGNIADO, Radosław172218005.539.0049.00528.5
6kRAK, Tomasz206322005.036.0046.50529.0
7II+ZAKRZEWSKI, Robert192918005.034.0044.00427.5
8IIKALINOWSKA, Zuzanna133016005.031.5042.50526.0
9II+KOTLEWSKI, Łukasz172118005.031.5040.00424.0
10IIADAMOWICZ, Piotr147418004.536.5046.00323.5
11IIHRYMOWICZ, Artur127118004.533.5043.00421.0
12IBIELSKI, Jerzy020004.532.5042.50324.0
13IISOŁTYK, Leszek189618004.531.5041.00424.0
14IITRENDOWSKI, Michał148018004.531.0039.00421.5
15II+GRABARCZYK, Sylwester172418004.033.5044.00322.5
16IIEYVAZOV, Adil165618004.028.0035.50320.0
17IIROSIŃSKI, Michał141318004.026.0034.00316.0
18IKOLENDO, Kamil172220003.530.5037.00217.5
19IIWOJTUNIK, Maciej144118003.527.5036.00216.5
20IIMŁOTKOWSKI, Cezary154418003.524.5032.50215.5
21IIFIEDUCIK, Marcin136118003.025.0030.50214.0
22IINIKLAS, Michał139518002.526.0032.0029.5
23IIIBARTOSZEWICZ, Arkadiusz122016002.525.5032.00211.5
24IIIJORDAN, Adam113416001.523.5029.5005.5

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal