niedziela, 5 maja 2013

Project Invincible - 2.04a. Nowa wersja programu szachowego 3D

A jeśli już znudzą się nam te Stockfishe, Houdini, Crittery to proponuję zagrać w szachy z przeciwnikiem, który nie wygra z nami w kilkanaście ruchów, co więcej przy uważnej grze jest do pokonania.
Projekt Invincible, bo o nim mowa, to bezpłatny (wydany w postaci przenośnej - czyli portable) program do gry w szachy w trybie 3D.

Dodatkowo jeśli nie chcesz grać z komputerem - możesz powalczyć z "żywym" przeciwnikiem w trybie online. A jeśli uznasz, że program jest dla Ciebie za silny - możesz zagrać przeciw niemu ze słabszymi ustawieniami (handicapem).

Grafika może i nie powala na kolana, ale w końcu od darmowego programu nie można wymagać za wiele.

Strona domowa Projektu Invincible

Project Invincible - 2.04a do pobrania

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal