poniedziałek, 23 września 2013

IM Vitaly Sivuk wygrał turniej Open w ramach "Dnipropetrovsk Autumn 2013" pamięci Alexandra Moroza. 15-22.09.2013 Dnipropetrovsk, Ukraina

MNrStTit Nazwisko i imięFEDELOPkt TB1  TB2  TB3 
113IMSivuk VitalyUKR24867.555.043.531.5
26GMBaryshpolets AndreyUKR25447.056.043.531.0
319IMGolichenko IlijaUKR24297.054.543.031.5
41GMKononenko DmitryUKR26117.052.541.029.0
52IMBogdanovich StanislavUKR25817.052.540.529.0
64GMSolodovnichenko YuriUKR25777.052.040.529.0
73GMZubov AlexanderUKR25807.051.540.529.0
87GMZubarev AlexanderUKR25427.050.039.528.5
95GMBorovikov VladislavUKR25566.551.541.029.5
1023FMShagbazyan TaronUKR23786.551.040.029.0
1116GMMatjushin GennadyUKR24586.550.038.527.5
1210IMIvanov Oleg VUKR25176.546.535.525.0
1321
Tverdohlebov ViktorUKR24036.545.035.524.5
1430FMSkliarov ViktorUKR23396.540.031.522.5
1511IMBernadskiy VitaliyUKR25106.053.041.029.5
168GMVysochin SpartakUKR25276.051.039.527.5
1718GMKuzmin Gennadi PUKR24376.051.039.027.5
1828
Melnichuk MikhailUKR23456.049.538.527.0
1912GMKharchenko BorisUKR25016.049.037.526.5
2017IMBortnyk OlexandrUKR24556.049.037.526.5
2180
Eliseev EvgeniyUKR20956.048.537.026.0
2237IMBorisenko ViacheslavUKR22986.047.538.026.5
2336FMKigel DmytroUKR23016.046.538.027.0
2414GMMaximov DmitryUKR24826.045.535.024.5
2539
Martynov RomanUKR22856.044.033.523.0
2625FMGrinev ValeriyUKR23636.043.533.023.5
2740
Naboka SergeyUKR22836.042.033.524.5
2868
Lomakin ViktorUKR21386.041.031.523.0
2950
Vatinyan GorUKR21976.040.532.524.0
309GMKislinsky AlexeyCZE25175.551.042.030.0
3115IMVedmediuc SergheiMDA24655.549.539.528.5
3270
Mukha NikolayUKR21325.549.040.028.5
3327IMDmitrenko ViktorUKR23535.548.537.527.5
3443
Punin AndriiUKR22495.548.037.526.0
3535FMOlenichev DmitriyUKR23175.547.537.527.5
36130
Druchinin AleksandrUKR05.545.536.026.0
3745
Bogdanov EgorUKR22435.545.535.025.0
3832FMLitvak MikhailUKR23215.545.033.523.5
3947
Kovalchuk AlexeyRUS22315.544.535.525.5
4026FMDuzhakov IlyaRUS23565.544.034.024.0
4158
Zhaldybin VladimirUKR21745.543.533.524.5
4220IMOstrovskiy AndreyUKR24175.543.033.523.5
4342
Terletsky OlegUKR22665.543.032.522.5
4456
Babiy IgorUKR21765.542.534.024.0
4559
Marchenko ArtemUKR21725.541.034.025.5
4686
Belous MikhailUKR20675.541.031.523.5
4744
Yavorovsky ValeriyUKR22495.540.031.022.5
48148
Poliansky IvanUKR05.538.530.021.0
4929FMVetoshko VolodymyrUKR23415.050.039.028.0
5033
Boronin AndreyUKR23205.048.038.527.5
5138
Kusnetsov SergeyUKR22945.047.037.027.5
5282
Muhtarov LeonidUKR20785.046.035.525.5
5322IMMishuchkov Nikolai M.RUS23795.045.034.024.0
5431FMKoval ArtemUKR23315.044.036.026.0
5553
Filonenko KyrylUKR21905.043.535.025.5
5634
Voitovich VladislavUKR23185.043.533.523.5
5755WIMAndrenko IrinaUKR21835.042.034.024.0
5854
Mykhaylusov YevgenUKR21905.041.532.523.5
5969
Bakhmatsky VladislavUKR21335.041.532.523.5
6085
Khazankin MoiseiUKR20705.041.532.523.0
61160
Zadorozhnyj AleksandrUKR05.041.532.022.0
6257
Rudenko EugenyUKR21745.039.530.521.5
63157
Tushinsky VladimirUKR05.038.030.021.5
6479FMSavenchuk VladislavUKR20965.037.529.522.0
6591FMBylino OlegUKR20445.037.028.520.0
66133
Filonenko AntonUKR05.034.527.520.0
6741FMMalyi ViacheslavUKR22664.548.037.527.0
6851
Plaksin ValeriyUKR21954.546.536.026.0
6971
Borisenko MaximUKR21284.546.037.026.5
7063
Kozhan EugenyUKR21524.545.535.525.5
7175
Kotliar AlexeyUKR21164.545.036.527.0
7264
Sychevskyy AndriyUKR21504.544.534.524.5
7373
Borzov DmitriUKR21234.544.036.026.5
7474
Muha SergeyUKR21184.544.034.524.5
7596
Galichin YuryUKR20234.544.034.024.0
76106WFMDudrova AnastasiaUKR19484.543.534.024.0
7724
Chernov EvgenUKR23654.543.032.522.5
7893
Bogdanov AlexanderISR20354.542.532.523.5
7998
Starovoitov OlegUKR20204.542.035.024.5
80100
Boldysh MaximUKR20034.542.032.523.0
8152
Bizovi MihaiMDA21904.542.032.023.0
82111
Barchuk IrinaUKR19254.541.532.022.5
83109
Rodin AlexeyUKR19304.541.031.522.5
84101
Chiya Mder HamadIRQ19934.540.031.523.0
8590
Dudnikov NikitaUKR20484.540.031.022.0
8676
Malakhov KirillUKR21074.539.531.523.5
8762
Gavrish LeonidUKR21534.539.530.021.5
8846IMTkachenko GeorgiyUKR22344.539.530.021.5
8992
Miellier YanUKR20394.539.029.520.5
9081
Kalinina MariannaUKR20934.538.529.020.5
91102
Morozov VitalijUKR19854.538.029.521.0
9278IMKovalenko AlexanderUKR20994.537.529.020.0
93104
Abbakumov YehorUKR19674.537.029.021.0
9497
Pugach AlexeyUKR20214.536.528.520.0
95112
Hasanova KoniulUKR19184.535.028.521.0
9683
Varchenko GrigoryUKR20784.535.025.517.5
9767
Arkhipov VladimirUKR21404.532.024.017.5
98114
Andreev VolodymyrUKR19134.529.522.515.5
99103
Borodic AlexeyUKR19694.045.035.025.0
10088WFMShevchenko TanyaUKR20584.041.032.023.0
10149
Kravets IvanUKR21974.040.530.522.0
102107
Kasumov RamylUKR19474.038.030.523.0
103108
Moseyko AndreiUKR19414.038.029.521.0
104149
Pshenichniy VladimirUKR04.037.529.521.0
10565
Klementev OlegUKR21414.037.029.521.0
106154
Shpitjko AnatolyUKR04.037.029.021.0
10784
Basko BogdanUKR20774.037.027.519.0
108122
Shishkin EgorUKR18124.035.027.520.0
109143
Mikhno AlexanderUKR04.034.527.520.0
110141
Luzhnoj NikolajUKR04.034.527.520.0
111105
Uminskiy AleksandrUKR19614.033.525.518.0
11299
Modlo AlexeyUKR20094.032.523.516.0
113115
Romaniv MykolaUKR18874.031.524.017.0
11448FMVavric PavelMDA22043.544.535.525.0
11560
Solovyev ArtemUKR21663.544.034.024.5
116158
Vasyliv StanislavUKR03.541.532.022.5
11794
Krykun YuriyUKR20283.539.531.022.0
11887
Arutyunov StepanUKR20593.538.028.020.5
119118
Abramyan ArturUKR18703.537.530.522.0
120123
Talalaj IvanUKR18103.537.029.020.5
121129
Dovganiuk AndreyUKR03.534.527.520.5
122146
Parubenko GrigoryUKR03.534.527.019.0
123119
Legenia ArtemUKR18673.534.526.518.5
124137
Karlov AlexanderUKR03.533.527.020.5
125126
Salah NadezhdaUKR16403.533.526.519.5
126121
Bogdanov IgnatUKR18423.533.026.019.0
12761
Koval AnatolyUKR21603.533.025.018.0
128131
Dyshlis AlexanderUKR03.532.526.019.5
129125
Mukhtarova ViktoriyaUKR17893.532.024.517.5
130124
Rudnev NikolaiUKR17943.043.533.023.5
13166
Taranik OlexiyUKR21413.041.532.523.0
132110
Lomakin AndreyUKR19293.039.530.522.5
133117
Golikov AlexanderUKR18733.035.027.019.5
134134
Grigorenko AlexanderUKR03.033.526.019.0
135142
Mel`yantsov VladislavUKR19853.033.025.518.0
136120
Pokotylo MixajloUKR18623.031.524.516.5
137132
Eremin NikolayUKR03.030.023.517.0
138144
Monastyriov VladislavUKR03.029.523.516.5
139127
Bokhan OleksiyUKR03.029.521.515.0
140155
Skotarenko VitaliyUKR03.029.023.017.0
141145
Okovity SergeyUKR02.540.531.522.5
142150
Salimov AshrafUKR02.535.527.519.0
143136
Karban AlexandrUKR02.535.028.020.5
144161
Lysenko AlbinaUKR18622.535.027.520.0
145152
Shesterov AlexanderUKR02.534.027.019.0
146140
Litvinov AlexandrUKR02.533.026.519.0
147159
Voloshin ValeryUKR02.532.526.018.5
148128
Chenzov AndreyUKR02.532.025.018.5
14989
Movchan AlexeyUKR20502.529.521.515.0
150147
Petrovsky Vladimir FUKR02.528.022.016.5
151135
Haponov AlexandrUKR02.525.520.014.5
152113
Skripka NikitaUKR19182.037.029.521.0
15372
Marchenko AlexeyUKR21252.033.026.519.0
154156
Sliva VladimirUKR02.031.024.016.5
155116
Cherny MikhailUKR18862.027.019.514.0
156138
Kutsenko RomanUKR01.535.027.019.0
157151
Shablenko StanislavUKR01.529.022.515.5
158139
Levenko ViktorUKR01.033.025.518.0
159153
Shpilevoy DenisUKR01.030.523.516.5
16095
Dekonenko AlexanderUKR20230.529.022.016.0
16177
Tichonov JiriUKR21060.027.021.015.0

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal