sobota, 14 września 2013

XVI Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Zamku Malborskiego i I Malbork Junior Open kolejność po pierwszym dniu (5 rund)

Rozpoczęła się pierwsza runda XVI Międzynarodowego Turnieju Szachowego 

XVI Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Zamku Malborskiego
MTytułNazwisko ImięFed.ELORanPkt.MBch.Bch.S.B.Prog.
1IMGorin, LeonidRUS244305.015.5024.0015.5020.0
2mKoc, PrzemysławPOL234623004.518.0027.0016.7519.0
3WIMSzmacinska, GrazynaPOL206522004.515.0023.0012.7519.0
4mWeichhold, PawełPOL232223004.016.5025.5013.0018.0
5I++Janik, IgorPOL198921004.016.0023.5011.5016.0
6
Belousov, GennadiyRUS223204.015.5023.5011.5017.0
7kBieluszewski, PiotrPOL213722004.015.0022.5011.0017.0
8FMOkrucinski, TadeuszPOL226723004.013.0020.509.5015.0
9IPham, JuliuszPOL180120003.516.0023.0010.2515.0
10I++Zieliński, StanisławPOL216221003.515.0023.509.7516.0
11II+Bober, WojciechPOL155418003.515.0022.009.7514.5
12IOracz, KrzysztofPOL020003.515.0022.009.2514.0
13
Mannberg, HenriFIN190803.515.0021.509.2516.0
14kKoc, WładysławPOL215122003.514.0021.009.5013.5
15I++Ulanowski, KarolPOL202121003.514.0020.507.2514.5
16
Vetelainen, TomiFIN209803.513.0019.007.0013.0
17II+Szmaciński, SlawomirPOL187118003.512.0018.007.2513.0
18IStrojek, KazimierzPOL173720003.511.0017.505.7511.5
19
Morozov, AndreyRUS185003.014.5020.506.5013.0
20CMTyda, KrzysztofPOL194222003.014.0020.005.5014.0
21
Ustich, EkaterinaRUS190003.013.5021.006.7512.5
22II+Weichhold, ŁukaszPOL191718003.013.5020.005.0014.0
23ITraczewski, WojciechPOL177720003.013.0020.007.5012.0
24
Mamchenko, SergeiRUS188103.013.0020.006.0012.0
25I+Sobczyński, RomanPOL194121003.013.0019.005.7513.5
26
Turcheniac, MariyaRUS199803.012.5020.506.0013.0
27IIIWasilewski, BartoszPOL016003.012.5019.006.0011.0
28kBaumann, DariuszPOL210122003.012.5018.506.7511.5
29IBelczewski, JacekPOL164420003.012.5018.506.7511.0
30
Turcheniak, YuryRUS193903.012.0016.504.5013.0
31IIBłaszczuk, AndrzejPOL173518003.011.5017.505.009.0
32IBieluszewski, HenrykPOL184420003.09.0014.504.0010.0
33IKirszenstein, AdamPOL202720002.515.0021.506.2513.0
34IFukowski, PawełPOL172220002.513.5018.504.5010.5
35II+Grochulski, KrzysztofPOL191518002.513.0018.504.5010.0
36IIPaziak, PatrykPOL161918002.512.5019.505.5010.0
37IIIJanka, ŁukaszPOL016002.512.5019.005.7510.0
38
Polovkov, ValezyRUS203402.512.5018.004.5010.5
39
Nikolaenko, RusłanRUS180002.512.5018.004.2511.0
40IVBartkowski, MariuszPOL014002.511.5017.002.508.5
41IIAlbin, GrzegorzPOL179018002.511.5016.503.7511.0
42IISawaniewicz, MarcinPOL173118002.510.5016.503.257.0
43IIJóźwik, JarosławPOL171318002.014.5021.506.009.0
44IIKołodziejski, MarcinPOL018002.014.0020.506.009.0
45II+Gniado, RadosławPOL176418002.013.5021.003.508.0
46I+Olechnicka, KarolinaPOL167919002.013.5019.004.008.0
47IIIGabinet, MichałPOL016002.013.0018.004.008.0
48II+Lipiak, MateuszPOL145818002.012.5018.504.009.0
49IIPrzeperski, WitoldPOL173118002.012.0017.503.008.0
50kPazurkiewicz, JanuszPOL199222002.012.0017.503.007.0
51k+Harazińska, EwaPOL196520002.011.5018.004.009.0
52IIBiegajski, RomanPOL018002.011.5017.504.259.0
53IIWieczorek, JanPOL162518002.011.5017.502.008.0
54IISołtyk, LeszekPOL179718002.011.0017.502.009.0
55IStachowicz, FeliksPOL170820002.010.5016.003.257.5
56ILes, CzeslawPOL187420002.010.0014.502.507.0
57IWilk, OktawiaPOL150418002.09.0014.502.006.0
58
Chimiczev, VasiliyRUS160002.09.0013.502.006.0
59
Petrova, MariyaRUS180002.08.5013.502.006.0
60IIBieluszewski, ArturPOL018001.512.5018.503.255.5
61IVSpich, JanuszPOL014001.511.5018.001.258.0
62IINiedźwiecki, SławomirPOL018001.510.5016.002.255.0
63II+Ossowski, BolesławPOL161018001.59.0013.001.504.0
64IIBelczewski, RomanPOL018001.012.0017.502.254.0
65IIBrzeziński, StanisławPOL141018001.011.5016.001.003.0
66kStepien, JanuszPOL022001.011.0017.002.005.0
67
Verbickas, StanislawRUS160001.011.0015.501.004.0
68IIIUlanowski, MarekPOL144516001.010.0014.001.003.0
69IIICharyga, WładysławPOL016001.010.0014.000.003.0
70IIIJałowiczor, JanPOL016001.09.5014.000.004.0
71IIIJałowiczor, PawełPOL016001.09.0013.501.253.0
72IIKarcz, AndrzejPOL018001.08.5012.500.002.0
73IIIDejna, MirosławPOL114816001.07.5011.000.001.0


Mamy w skupieniu obserwują grę swoich pociech (Malbork Junior Open)

I Malbork Junior Open
MTytNazwisko ImięFed.ELORanPkt.MBch.Bch.S.B.Prog.
1IHarazińska, MagdalenaPOL145118005.016.5025.0016.5020.0
2IIBaum, JonaszPOL151418004.015.5024.0011.5017.0
3II+Czarnecka, LidiaPOL016004.013.5021.509.0015.0
4
Seisenbekova, AselRUS148014804.013.0020.0010.0015.0
5IIZalewska, KatarzynaPOL135516004.012.0019.009.7516.0
6
Subatovich, DaniilRUS003.515.0023.009.5016.0
7IIUlanowski, PiotrPOL134518003.015.0021.007.7514.5
8IIGodzwon, IwoPOL126818003.014.5021.006.5014.0
9IIWirkus, OliwerPOL128518003.013.5019.005.5013.0
10IIITorhan, AdrianPOL016003.013.0019.507.0011.5
11
Seisenbekova, KamilaRUS003.013.0019.504.0013.0
12IIIWojciechowski, TomaszPOL016003.013.0018.505.0011.0
13IIMoszczyński, MichałPOL018002.516.0021.506.5012.5
14IVNowak, ŁukaszPOL014002.512.5018.505.2510.0
15IISpich, TomaszPOL018002.511.5018.005.009.5
16
Titovich, MikhailRUS002.511.5017.505.008.0
17IIIMaćkowiak, FilipPOL016002.511.5017.004.2510.0
18IIŁaś, AdrianPOL121018002.510.5015.004.509.0
19IIISteinke, KatarzynaPOL014002.014.0019.503.509.0
20
Artiukhova, ElizavetaRUS002.012.5019.504.507.5
21IVGrunberg, MichałPOL014002.011.5016.002.507.0
22IIILibura, JuliannaPOL014002.011.0017.503.007.0
23IIZalewska, EwaPOL122916002.010.5015.503.006.0
24IIIRodzik, MałgorzataPOL014002.010.0014.502.005.0
25
Tarasenko, KarinaRUS002.09.5014.001.007.0
26IIBłaszczuk, OliwiaPOL016001.513.0019.504.008.5
27IVWojciechowski, MikołajPOL014001.010.5014.500.002.0
28
Mashtakov, GeorgyRUS001.010.0014.500.004.0
29IVKołyszko, MarcinPOL014001.09.5014.000.003.0

2 komentarze:

  1. Jurek witam!!!
    Sędziowie dają ciała brak wiarygodnych wyników ELO w Chessarbiter po pierwszym dniu turnieju niech sprawdzą bo są Błędy . Pozdro

    OdpowiedzUsuń
  2. Błędy polegają na tym że panowie sędziowie liczą rank. wyłacznie rank PZSzach nie uwzględniają rankingu federacji np, Rosji i zawodnikom z rankingiem fide np. 2300 wpisują zero jakaś paranoja bo jak twierdzą liczy się tylko ranking Pz szach a jeżeli Rosjanie go nie mają to mają 0) - Bzdura Leonid Gorin ) A Faktyczny 2300 A MOŻE WYŻEJ I ma 0 , PO PROSTU z SĘDZOWSKA PARANOJA I WSZYSTKO JEST WRĘCZ NIENORMALNE. Pozdrowienia dla Jerzego .M.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal