poniedziałek, 16 września 2013

Niespodzianka w Madrycie. Javier Longa Yauca wygrywa Distrito de Chamartin Open 8-14.09.2013

Rk.Tit
NameFEDELORNPts. TB1  TB2  TB3 
1
Longa Yauca JavierPER228423127.5251939.50.0
2FMOrtega Ruiz Jose MiguelESP233823377.5239235.00.0
3IMFernandez Romero ErnestoESP246524546.5243535.50.0
4FMAdan Bermudez SergioESP229122966.5241335.00.0
5IMBarria Zuniga DanielCHI243524386.5241036.00.0
6GMPerez Mitjans OrelvisESP242924206.5238235.00.0
7
Melero Fidalgo Juan De DiosESP223322216.5237931.00.0
8FMPerez Gonzalez Jose ManuelESP232623316.5236335.50.0
9FMSanchez Gonzalez SergioESP231923246.5236235.50.0
10IMRoa Alonso SantiagoESP240224106.5233734.00.0
11FMRenteria JorgeCOL232323306.5232134.50.0
12FMHernando Rodrigo Julio AntonioESP236723436.0231532.50.0
13FMTaboas Rodriguez DanielESP239923836.0227734.00.0
14FMBarez Menendez HectorESP215421756.0226326.00.0
15
Baeza Escudero JavierESP202820316.0216325.50.0
16
Martinez Montalvo EduardoESP182318756.0209828.50.0
17
Garcia-Ruiz Fuentes Angel M.ESP204220826.0205930.00.0
18
Gonzalez Mateos RafaelESP200620915.5218229.00.0
19
Asensio Linan TeodoroESP217921815.5216527.00.0
20
Martin Duque JesusESP222922425.5216330.00.0
21FMMelgosa MarcioCOL226722945.5216029.50.0
22
Alba Linero EmilioESP210421115.5215230.50.0
23
Cardenas Serrano SergioESP208521395.5213829.50.0
24
Ruperez MiguelARG218705.5211928.50.0
25
Montoya Pecurul MarcESP206820875.5210929.00.0
26
Quevedo Marin ManuelESP217622015.5209230.00.0
27
Fernandez Gil Ruben CarlosESP204620635.5208728.50.0
28
Cabanas Bravo Juan AndresESP208921215.5207728.00.0
29
Vazquez Gonzalez JesusESP205120875.5201928.00.0
30
Garcia Saez Juan CarlosESP201620445.5200724.50.0
31
Santamaria Baeza AdolfoESP191419675.5199125.00.0
32
Beyerholm ArneDEN201520545.5198525.00.0
33
Garcia Diaz VictorESP215721925.0207327.50.0
34
Aziz Ortego Omar LuisESP202920975.0206027.00.0
35
Gomez Ferrer JesusESP203020645.0204126.00.0
36
Rodriguez Gomez VicenteESP198619665.0203627.50.0
37
Cucarella Montell AngelsESP198319835.0201028.00.0
38
Vazquez Gonzalez FranciscoESP205220845.0196927.00.0
39
Lobato Lavin AlvaroESP204020615.0195426.50.0
40
Lianes Garcia MarcosESP177518115.0193723.50.0
41
Alonso Aranzabal InigoESP195419895.0193524.50.0
42
Cemborain Oricain AlfonsoESP193119165.0191726.00.0
43
Garcia Burguillo JavierESP193519945.0191425.50.0
44
Perez Cameselle FranciscoESP186718865.0184218.50.0
45
Picazo Sancho AlvaroESP156916345.0172817.50.0
46
Unciti Juan JavierESP212821664.5208130.50.0
47
Soto Martin PabloESP174017344.5196424.50.0
48
Lopez Heras ArturoESP195719974.5196325.50.0
49
Garcia Galeote LorenzoESP198720024.5194726.50.0
50
Pablos Tenrero RaquelESP197820134.5194325.00.0
51
Arroyo Salido Marcelino-EudorESP206121374.5193727.50.0
52
Zhynguel Ramirez De Verger AlekseiESP187718794.5190624.50.0
53
Pinel Mirasierra Jose PabloESP195120534.5190224.50.0
54
Perez Perez ElenaESP170617364.5189517.00.0
55
Melcon Diez EnriqueESP163916844.5183122.00.0
56
Sorribes Calle PabloESP168217644.5182623.00.0
57
Fernandez Aransay FernandoESP186919154.5182023.50.0
58
Hernandez Garcia CarlosESP182019134.5180220.50.0
59
Garcia Sanz EduardoESP197119924.5179425.00.0
60
Narro Jimenez Jose ReyesESP179918404.5178520.50.0
61
Marcos Herrero FranciscoESP194919954.5177522.50.0
62
Algaba Traspuesto Jose AntonioESP169317594.5175620.50.0
63
Soto Martin MiguelESP158816304.5171616.50.0
64
Sirera Ripoll JoseESP172618734.0195623.50.0
65
Martinez Rubio FelipeESP181718434.0177518.50.0
66
Enfedaque Jimenez Juan CarlosESP176118234.0176320.50.0
67
Yaniz Lana Francisco JavierESP162217164.0173117.00.0
68
Martinez Miura EnriqueESP172717764.0171919.50.0
69
Diaz Begonte ManuelESP181818634.0170121.50.0
70
Fernandez Martinez JoseESP169917434.0166418.50.0
71
Quispe Arteaga GabrielESP151314944.0165516.00.0
72
Garceran Izquierdo RubenESP172417744.0163118.00.0
73
Siu Burillo JoaquinESP147816844.0161315.50.0
74
Jaumandreu Llopis AntonioESP160216464.0153413.00.0
75
Martin Rodriguez Jose LuisESP141214564.0152316.00.0
76
Fernandez Rodriguez FernandoESP177317563.5187121.50.0
77
Sanchez Garcia ManuelESP197320213.5179122.50.0
78
Aguado Rodriguez GuillermoESP183418733.5175218.50.0
79
Campo Garcia CarlosESP178918273.5169720.00.0
80
Ortega Morales PedroESP181718653.5163717.50.0
81
Rottenwoerer ChristophGER163817783.5161517.00.0
82
Santos Valdivia Victor ManuelESP003.5157620.00.0
83
Perez Carballeira FranciscoESP163316523.5156915.50.0
84
Villarroya Samaniego JavierESP128014563.5155318.50.0
85
Gallego Romero ManuelESP156416483.5153316.00.0
86
Fernandez Gonzalez AlfonsoESP013993.5147811.00.0
87
Picazo Sancho CarolinaESP128713133.5143013.00.0
88
Sebastian Enesco AlexESP180018483.0163218.00.0
89
Sotres Menendez RaulESP163617133.0156718.50.0
90
Martinez Martinez AntonioESP166516943.0155615.00.0
91
San Felipe Asis RaquelESP170517953.0154915.00.0
92
Vazquez Cabeza IsaacESP156016363.0144914.00.0
93
Ojosnegros Martin AngelESP151115523.0144513.50.0
94
Doval Mancheno PabloESP133012823.0141813.50.0
95
Santos Burkholz MarioESP146414933.0137813.50.0
96
Sirera Andres DarioESP003.0128111.50.0
97
Gonzalez Reyero CarlosESP003.0121110.50.0
98
Gutierrez Chamorro AlejandroESP003.012089.00.0
99
Guillo Longares CeciliaESP137614862.5141112.50.0
100
Insua Rodriguez AntonioESP152715662.5137310.00.0
101
Fernandez Munoz Jesus NorbertoESP141915062.5134012.50.0
102
Enriquez Pastor JorgeESP141913332.5132910.50.0
103
Lorite Cruz FranciscoESP201620692.0180116.50.0
104
Garcia De Quesada IgnacioESP191119842.0165216.00.0
105
Cabeza Hernandez GuillermoESP156516132.0138512.50.0
106
Ortega Palacios AlejandroESP002.0116910.50.0
107
Guillo Longares IsabelESP002.011268.50.0
108
Ochoa Gonzalez HugoESP127912852.010236.50.0
109
Lopez Ziegler CarlosESP194419961.5166112.50.0
110
Morales Castillo ManuelESP001.06754.00.0
111
Souhili FaouziESP001.008.00.0
112FMHernando Pertierra Jose C.ESP237523860.000.00.0

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal