niedziela, 30 marca 2014

Mistrzostwa Polski kobiet i mężczyzn na 2014 rok. W piątej rundzie ciekawie!

Bardzo ważny pojedynek Wojtaszek - Krasenkow zakończył się zwycięstwem Radka. To oznacza, że nadal liczy się on w wyścigu o pierwsze miejsce.
Natomiast, startujący po dłuższej przerwie w Mistrzostwach Polski Krasenkow przekonał się, że nie jest łatwo, a młodzież poczyniła ogromne postępy.

  Niestety zawodzi na całej linii Dariusz Świercz. Określany mianem "Polskiego Kasparowa" zawodnik po porażce z Tomczakiem ma zaledwie 2 pkt.
Mam nadzieję, że Darek otrząśnie się i w dalszej fazie turnieju pokaże na co go stać!

 
Po pięciu rundach w Mistrzostwach Polski wśród panów prowadzą Gajewski i Duda.
Obaj mają po 4 pkt.
Tymczasem wśród Pań prowadzi Monika Soćko (4,5 pkt) przed Jolantą Zawadzką (4 pkt). Do pracy wzięła się wreszcie Szczepkowska-Horowska i po wygraniu poniższej partii wyszła na 4 miejsce.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal