czwartek, 9 grudnia 2010

Indo chess portable - program szachowy do szukania matów i gry z komputerem

Partia z komputerem

Indo chess to mało znany w Polsce program do rozwiązywania problemów szachowych, znajdowania matów i gry w szachy z inną osobą lub z komputerem.

Wbudowany w program silnik grający nie jest zbyt silny (liczy 4 lub 5 pół-ruchów) ale początkujący mogą z nim śmiało powalczyć.

Program po rozpakowaniu jest od razu gotowy do używania (nie trzeba go instalować) ale do prawidłowego działania wymaga obecności w systemie (w lokalizacji: WINDOWS \ system32) bibliotek: MSCOMCTL.OCX, TABCTL32.OCX, Richtx32.ocx, Comdlg32.ocx.

Indo chess portable do pobrania.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal