środa, 10 lipca 2013

Tarrasch Chess GUI - nowa wersja 2.02

Tarrasch Chess GUI - zrzut ekranu
Chciałbym podzielić się z czytelnikami bloga małym, ale bardzo sympatycznym programem szachowym. 

Tarrasch Chess GUI, bo o nim mowa, jest programem do obsługi baz partii w formacie pgn oraz do ich analizy.

Posiada już wbudowane silniki (inne można dodać) oraz własną książkę debiutową. 
Program nie ma co prawda spolszczenia, ale jego obsługa jest bardzo prosta i wymaga znajomości tylko kilku angielskich słów. 
Zaletą programu jest też fakt, że jest dostępny również w wersji portable. Możemy go uruchomić bez instalacji, sprawdzić jak działa a jeśli się nie spodoba wykasować bez obawy, że pozostawi po sobie zbędne wpisy w rejestrze.

Tarrasch Chess GUI - wersja portable i instalacyjna    

2 komentarze:

  1. Super programik! Ma wbudowany Komodo 3 ,Rybke .Lekki bardzo dobrze ładuje wariantyAnalizuje szybciej niż na ciężkiej Arenie.Ludzie!-, brać i instalować !! Nie grymasić

    OdpowiedzUsuń
  2. Można analizować pozycje różnymi silnikami,nie tracąc poprzednich analiz Np.W Arenie bez zapisywania pozycji ,jest to niemożliwe.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal