piątek, 12 lipca 2013

Ułybin wygrał OPEN A w Serbii (Paracin, 5-12.VII.2013) Najlepszy z Polaków Michał Olszewski na 6 miejscu

Games download
Rk.TitNameFEDELOPts TB1  TB2  TB3 rtg+/-
1GMUlibin MikhailRUS25297.549.040.0623.7
2GMMiladinovic IgorSRB25587.049.537.5515.2
3GMLajthajm BorkoSRB24777.049.535.0621.1
4GMGleizerov EvgenyRUS25537.042.533.556.5
5IMTomic BoskoBIH24256.548.034.0621.9
6GMOlszewski MichalPOL25516.544.532.565.2
7GMDamljanovic BrankoSRB25446.048.537.556.7
8GMMista AleksanderPOL25796.046.531.04-3.2
9GMKasparov SergeyBLR24706.045.030.545.0
10GMAtalik SuatTUR25686.044.531.55-2.1
11GMDrenchev PetarBUL24836.043.032.065.0
12GMSavic Miodrag RSRB25296.040.530.540.9
13IMArsovic ZoranSRB24176.040.528.057.5
14IMAtalik EkaterinaTUR24306.039.529.550.8
15IMStrzemiecki ZbigniewPOL24316.038.028.530.3
16GMBogdanovski VlatkoMKD24355.541.029.534.4
17IMNestorovic DejanSRB24115.541.028.541.9
18IMKadric DenisBIH24595.539.529.04-1.3
19IMKuzmicz KrystianPOL24705.539.529.03-2.5
20IMNenezic MarkoSRB23915.539.026.041.8
21
Zajic MilanSRB22725.537.023.534.2
22FMDimic PavleSRB22185.533.520.0411.9
23GMAbramovic BoskoSRB24275.044.530.532.2
24IMNestorovic LazarSRB23945.044.528.053.4
25GMKosic DraganMNE24905.044.029.53-4.9
26FMTosic SreckoSRB23895.044.028.040.8
27IMCioara Andrei-NestorROU24655.042.531.54-2.9
28IMStojanovski DejanMKD24395.042.029.53-0.6
29
Ratkovic MilovanSRB23155.042.026.539.9
30FMCerovic DaniloSRB23405.042.026.029.1
31FMBurovic IsmetBIH23615.039.025.03-2.1
32FMPopovic Aleksandar MSRB22785.038.526.042.7
33
Jovanovic Bojan PSRB22035.038.523.0225.2
34FMDinic DraganSRB23115.037.525.04-2.0
35FMPantelic SasaSRB23315.037.523.53-9.1
36IMMaksimovic BranimirSRB24235.036.524.54-13.8
37FMIrizanin RadojeSRB23335.034.023.03-15.1
38GMTosic MiroslavSRB24214.544.529.030.0
39FMBrankovic DejanSRB23594.541.027.034.9
40FMZlatanovic BoroljubSRB24164.541.025.04-8.4
41CMCvetanovic UrosSRB22494.541.021.028.9
42IMIonescu Doru-AlexandruROU23304.540.525.030.1
43FMCabarkapa NovakSRB23564.540.524.52-11.6
44
Radovanovic NikolaSRB22494.538.523.5320.0
45IMCvetkovic SrdjanSRB23854.537.524.03-10.1
46
Rajkovic MladenSRB20154.537.522.0245.2
47WIMHagesather EllenNOR22104.537.022.5312.3
48
Mladenovic StefanSRB23074.536.022.53-18.8
49FMCarnic SrdjanSRB23414.535.523.01-14.3
50
Sarenac DavidSRB23114.535.024.03-17.5
51FMSorgic DraganSRB22654.535.020.53-14.1
52
Andersen Alf R.NOR22024.534.521.045.4
53
Vucinic GojkoSRB22524.534.019.53-13.1
54
Livaja MarioSRB22254.533.520.03-3.6
55
Scekic VeljkoMNE21814.531.016.03-8.9
56IMIlic Zoran SSRB22914.039.523.02-5.7
57FMBudimir BorisBIH22534.039.021.033.5
58
Ratkovic MilojeSRB22584.039.020.02-5.7
59
Markovic AleksandarSRB21114.037.520.0219.0
60
Isak Igor GSRB20534.037.020.5328.6
61
Todorovic Nenad ISRB21304.036.018.5316.2
62FMTodic ZoranSRB22754.034.520.53-21.1
63WFMStojkovska MonikaMKD20054.034.518.5233.3
64
Radovic LukaSRB20654.033.018.5324.0
65
Persson RichardSWE21754.032.017.04-7.2
66
Secheres Adrian-SimionROU21434.031.516.02-2.5
67FMZlatanovic ZoranSRB22104.029.516.53-18.1
68WIMKasparova TatianaBLR21333.541.520.5117.1
69
Pantic IvicaSRB21933.534.518.52-9.0
70
Jovanovic Aleksandar DSRB22293.534.015.53-20.5
71
Lazov ToniMKD19213.533.519.0232.8
72WIMPetrovic MarijaSRB21043.533.016.01-0.8
73
Banovic IvanSRB21883.532.015.02-28.6
74
Djordjevic GradimirSRB22163.531.014.52-37.3
75
Bejatovic BojanaMKD20023.530.513.5210.9
76WFMZarkovic MilaSRB20703.037.017.529.3
77FMSpiric IgorSRB22553.036.019.03-16.0
78WFMTadic KatarinaSRB20693.034.015.026.8
79
Van Vliet DennisBEL20793.031.513.01-11.7


Todorovic Radisa JSRB19603.031.513.0110.8
81
Radovanovic MihajloSRB18783.031.014.0210.4
82WCMMarjanovics AnnamariaHUN20023.030.514.00-2.0
83
Popovic Milan SSRB22123.029.512.52-42.6
84
Djordjevic VukSRB21383.029.511.52-18.8


Colovic ZoranSRB21123.029.511.52-10.2
86
Tisma IvanSRB20963.029.511.01-17.4
87IMSmith Bryan GUSA24562.536.019.02-10.6
88
Burovic RijadBIH19192.530.512.0112.3
89
Kuzmanovic SlobodanSRB21462.030.511.51-31.6
90
Kovacevic BozidarSRB19332.028.08.01-0.4
91
Dodic DraganSRB21412.027.58.51-44.4
92FMDezelin MilanSRB22941.031.59.011.5
93
Ugrenovic BozidarSRB21680.026.00.000.0
94GMTadic BrankoSRB25050.025.50.00-8.1

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal