środa, 10 lipca 2013

Ukraiński Arcymistrz Simantsev wygrał Karvina Open,29.06-07.07 2013, Czechy. Grało sporo Polaków

Final Ranking (9 Round)   games download

Rk.NameFEDELORn TB1  TB2  TB3 Krtg+/-
1GMSimantsev MikhailUKR245424547.042.554.0103.9
2FMZwardon VojtechCZE239123917.042.553.5108.7
3Obrusnik MichalPOL223022306.541.552.01528.8
4Kosiorek MarekPOL234023406.540.552.0158.3
5IMKireev AlekseiRUS231023106.540.550.0105.0
6FMTymrakiewicz RafalPOL222222226.539.049.01520.7
7IMJaworski MiroslawPOL229322936.538.049.510-1.1
8FMSobek JaroslavCZE231923196.042.053.5158.7
9GMIvanov Mikhail MRUS239223926.042.053.0100.2
10Mroziak MaciejPOL216921696.039.551.01528.4
11Orzechowski JacekPOL224022406.037.547.515-5.4
12GMVelicka PetrCZE243324336.037.047.510-9.2
13Zimniok LubomirCZE214921496.036.044.0153.9
14Chladny RomanSVK208820886.034.544.51514.1
15FMOlsar JaroslavCZE227922795.539.050.015-7.9
16FMLys JosefCZE218221825.538.047.51520.7
17Tylecek DrahomirCZE192119215.537.544.51521.3
18Novosadova KristynaCZE217921795.537.047.5153.8
19Kolar StanislavCZE205820585.534.043.51516.2
20Fargac MartinCZE214821485.533.544.015-12.3
Weissmann LukasCZE213621365.533.544.015-1.8
22WFMMiturova MagdalenaCZE212121215.532.542.515-13.5
23Maroszczyk WieslawCZE195619565.532.540.0158.7
24Karhanek PavelCZE207120715.036.045.51511.4
25FMZabystrzan PavelCZE230023005.035.545.515-36.0
Richterova NatasaCZE205020505.035.545.5154.7
27Madynski PawelPOL208320835.035.045.5151.8
28Klus MaciejPOL180018005.034.044.51536.6
29Taus MartinCZE213421345.034.044.015-10.5
30Borovicka BohumilCZE200020005.032.541.015-14.6
31Sawicki MikolajPOL202420245.030.538.515-19.8
32Szotkowski JakubCZE218321834.538.549.015-6.2
33Geffert MichalCZE194119414.536.544.51515.1
34Radecki PetrCZE202120214.535.045.015-7.9
35Olsar ZdenekCZE195619564.534.544.0150.0
36Reznicek MarcelCZE210921094.532.542.015-17.3
37Stehlik JiriCZE198619864.532.541.515-7.2
38Konecny VladimirCZE183918394.532.041.5155.7
39Kostka VitCZE188318834.531.542.015-0.8
40Brazina DavidCZE194819484.530.538.515-17.5
41Szneider KazimierzPOL180918094.530.039.515-15.0
42Vahala TomasCZE185918594.528.037.515-23.5
43Kusak LubomirCZE168616864.527.535.530-1.2
44Hurta JiriCZE188318834.033.042.530-39.0
45Bausano MichaelCZE177417744.032.541.5156.4
46Gil KarelCZE187818784.031.541.015-4.9
47Broda MichalCZE181718174.031.540.515-4.1
48Krajcovic FilipCZE169916994.030.036.5151.4
49Koci TomasCZE169716974.029.537.53012.6
50Havelka OndrejCZE163616364.029.036.51511.7
51Petrov NikolajCZE179917994.028.536.515-19.6
52Dobrucki TymoteuszPOL147314734.028.536.01532.0
53Kaplita LadislavCZE161204.028.534.0
54Snopek JiriCZE186918694.027.536.515-36.9
55Repak JanCZE159915994.026.532.53022.5
56Gruszka AlesCZE154615464.026.034.030-5.7
57Kubiniok StanislawPOL156315633.532.541.51536.5
58Pilch DavidCZE160816083.529.536.01516.4
59Ocko DominikCZE143414343.529.036.53044.4
60Ochmyt JakubCZE152215223.528.037.01522.6
61Horvath TomasCZE148914893.527.535.01521.3
62Zimniokova MarketaCZE153315333.527.534.5151.5
63Folwarczny MarekCZE173817383.524.032.515-41.8
64Lipus DrahomirCZE157715773.523.030.015-13.2
65Opela RadekCZE128303.520.026.0
66Stetz JanCZE170117013.026.533.515-28.5
67Kopel WojciechPOL147914793.026.034.51513.5
68Kutalek JanCZE182718273.024.533.030-114.9
69Tyburec ZdenekCZE169816983.024.532.530-35.1
70Mikesch DaliborCZE110003.024.531.5
71Storek MatejCZE129703.024.531.0
72Neumann FilipCZE125003.021.527.5
73Gerekova EliskaCZE125003.021.026.0
74Soukup OndrejCZE110002.523.029.5
75Hahn SebastianCZE002.025.532.0
76Szotkowski DavidCZE131713172.023.530.530-17.4
77Brzy DavidCZE001.023.029.5

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal