niedziela, 28 lipca 2013

W 6 rundzie Mistrzostw Europy kobiet w szachach wygrywają Monika Soćko i Joanna Majdan-Gajewska. Prowadzi Gruzinka Nino Khurtsidze

Official page    Games download

Rk.
NameFEDRtgIPts. TB1  TB2  TB3  TB4 Rp
1IMKhurtsidze NinoGEO24435.5235819.521.552731
2IMMelia SalomeGEO24285.0241517.520.042647
3WGMDaulyte DeimanteLTU23635.0240119.021.542601
4GMHoang Thanh TrangHUN24675.0238620.023.542628
5GMGunina ValentinaRUS25075.0232418.521.552578
6GMKosteniuk AlexandraRUS24895.0231918.021.052574
7IMPurtseladze MakaGEO23494.5245018.521.032576
8WGMGoryachkina AleksandraRUS24014.5240720.022.542557
9WGMPogonina NatalijaRUS24784.5240019.522.532561
10WGMArabidze MeriGEO23204.5239919.020.542522
11GMCmilyte ViktorijaLTU24974.5238219.522.532548
12IMKhotenashvili BelaGEO25124.5238121.024.042547
13IMMkrtchian LilitARM24544.5237720.523.532539
14IMKovalevskaya EkaterinaRUS24074.5237321.024.042531
15WGMCharochkina DariaRUS23264.5236915.517.542500
16WGMGirya OlgaRUS24374.5236119.022.032525
17GMDzagnidze NanaGEO25584.5233817.519.542501
18IMLomineishvili MaiaGEO23514.5233817.519.042485
19GMMuzychuk AnnaSLO25944.5233418.519.532503
20GMSocko MonikaPOL24354.5229216.519.032465
21IMVega Gutierrez SabrinaESP24024.5228916.519.042458
22IMAtalik EkaterinaEUR24304.5227515.518.032451
23WGMKashlinskaya AlinaRUS23344.0242818.521.032488
24GMLagno KaterynaUKR25424.0240722.025.032504
25WGMKovanova BairaRUS23714.0237519.521.532452
26IMGaponenko InnaUKR23934.0236920.523.032451
27IMSavina AnastasiaRUS23684.0236419.521.532442
28IMPeptan Corina-IsabelaROU24394.0236220.523.032458
29WGMZiaziulkina NastassiaBLR23214.0234517.019.532410
30WGMMammadova GulnarAZE23224.0233217.520.532400
31WGMBatsiashvili NinoGEO24054.0231918.020.532415
32IMRomanko MarinaRUS23684.0230317.519.532391
33WGMSchleining ZoyaGER23684.0229518.520.532383
34WIMSchut LisaNED22774.0227915.016.542337
35IMMuzychuk MariyaUKR24844.0226517.520.032380
36WGMMajdan-Gajewska JoannaPOL23754.0224915.016.042344
37WGMYildiz Betul CemreTUR22874.0224316.017.032309
38WGMVoicu-Jagodzinsky CarmenROU22964.0223814.516.542310
39IMPaehtz ElisabethGER24544.0220914.016.042313
40WIMOlsarova TerezaCZE22033.5241919.021.532404
41WGMMolchanova TatjanaRUS22963.5239319.020.022374
42GMStefanova AntoanetaBUL24973.5237922.025.032409
43IMGalojan LilitARM23203.5237217.018.522364
44IMGuramishvili SopikoGEO24213.5236919.522.022393
45WGMVidenova IvaBUL23013.5236417.018.532355
46WGMIvakhinova InnaRUS22913.5236218.520.032343
47WGMChelushkina IrinaSRB22653.5236018.019.032334
48WGMOzturk KubraTUR22933.5234917.019.022332
49WGMKursova MariaARM23513.5234618.019.522337
50GMCramling PiaSWE25233.5234320.022.522380
51WGMSandu MihaelaROU22373.5234118.519.532340
52WIMBronnikova ElizavetaRUS22453.5233617.018.032311
53WGMZawadzka JolantaPOL23933.5233518.020.512354
54WGMBulmaga IrinaROU24033.5233418.020.532360
55IMGvetadze SofioGEO23413.5233017.019.532338
56WGMMakropoulou MarinaGRE22203.5231919.020.532293
57WIMRakic MarijaSRB22943.5231818.520.532308
58IMSedina ElenaITA23133.5231618.520.032315
59IMJavakhishvili LelaGEO24653.5231520.021.022352
60IMBodnaruk AnastasiaRUS24403.5230419.522.032342
61WGMKochetkova JuliaSVK23283.5230217.019.522309
62WGMCosma Elena-LuminitaROU23293.5229516.519.032307
63WIMPavlidou EkateriniGRE22103.5229317.519.532302
64GMArakhamia-Grant KetevanSCO23853.5229015.017.032316
65WIMOlsarova KarolinaCZE22463.5228817.519.532271
66GMZhukova NataliaUKR24713.5228717.019.032309
67IMOvod EvgenijaRUS23863.5226515.017.522296
68IMMilliet SophieFRA23963.5225616.018.022290
69WIMFranciskovic BorkaCRO22773.5223713.514.032234
70WGMShadrina TatianaRUS23773.5223114.016.032265
71IMKlinova MashaISR23223.5209010.011.032128
72WGMVojinovic JovanaSRB23763.0239720.522.522345
73WIMTarasova ViktoriyaRUS23003.0235820.022.012290
74GMKosintseva TatianaRUS25283.0233818.521.522319
75WIMUmudova NargizAZE22533.0233117.519.022252
76WIMAbdulla KhayalaAZE22413.0233016.018.022285
77WGMRogule LauraLAT23293.0230919.022.022260
78IMMatnadze AnaESP24123.0230819.021.522284
79WGMPapp PetraHUN22763.0230717.018.022235
80WIMIsgandarova KhayalaTUR22193.0230218.019.022228
81WFMCoimbra MargaridaPOR20933.0230015.016.012226
82WIMKazimova NarminAZE22083.0229918.020.032248
83WGMKaps DarjaSLO22353.0229814.516.022243
84WIMStyazhkina AnnaRUS22423.0228118.019.032208
85WFMShulakova SvetlanaRUS21943.0226416.518.012217
86WIMHairapetian AnnaARM22143.0226214.516.022215
87
Gueci TeaITA20183.0226214.515.532185
88WGMZakurdjaeva IrinaRUS22913.0225417.520.032193
89WGMMelamed TatjanaGER23843.0224915.517.512205
90WIMBalaian AlinaRUS22373.0224715.016.032181
91WCMEgorova AyyynaRUS19913.0223514.515.532128
92WIMEric JovanaSRB22233.0223415.516.522170
93
Martynkova OlenaUKR18513.0222816.017.532181
94WIMGavasheli AnaGEO21703.0222117.018.012165
95WIMVega Gutierrez BelindaESP21483.0221616.018.022161
96
Azimova KarinaRUS20373.0220914.516.022114
97WIMMikadze MirandaGEO23143.0219415.017.012157
98IMFoisor Cristina-AdelaROU23873.0216411.512.522148
99WIMNikoladze SopioGEO21633.0216217.018.032110
100WIMBaraeva MarinaRUS21853.0214014.015.022103
101WIMVrabic AnitaSLO21123.0208415.016.022032
102WGMMamedjarova TurkanAZE22673.0205913.515.512027
103WFMBelenkaya DinaRUS21912.5238419.022.022318
104WGMMamedjarova ZeinabAZE22562.5234119.019.522203
105FMStetsko LanitaBLR22092.5233018.020.022217
106
Ibrahimova SabinaAZE21682.5232917.018.512201
107WGMDolzhikova OlgaNOR22442.5232818.019.022191
108WFMGolubeva OksanaRUS21492.5232817.519.022193
109WFMCherednichenko ElenaUKR21672.5229415.516.012167
110WFMBatyte DaivaLTU21612.5228519.020.522141
111WIMDrljevic LjiljaSRB21872.5228217.019.022165
112WGMBenderac AnaSRB22252.5227515.017.522170
113
Utiatskaja IrinaRUS20472.5225816.517.522135
114WFMVisanescu Daria-IoanaROU20612.5225416.517.512098
115
Milutinovic StefanaSRB20352.5224215.517.022140
116WFMKorchagina ViktoriaRUS20682.5223716.017.022121
117WGMManakova MariaSRB23512.5222917.518.522142
118WFMZivic RadmilaSRB20292.5222512.012.522098
119WIMBaraeva IrinaRUS21712.5222417.018.522114
120WIMPetrovic MarijaSRB21042.5221716.017.522091
121
Kruljac PetraCRO20922.5221414.515.522070
122WIMMakka IouliaGRE21712.5220915.016.522112
123
Injac TeodoraSRB17132.5217212.513.512051
124WFMFolkova MartinaCZE21892.5216613.514.522071
125
Kaplan EbruTUR18852.5216414.016.012092
126
Bejatovic BojanaMKD20022.5215914.015.022012
127WIMBerke AnaCRO21452.5215615.015.522030
128WFMBokuchava MadonaGEO21092.5214714.515.512017
129WGMStjazhkina OlgaRUS22432.5212913.514.522024
130WGMSrebrnic AnaSLO22032.5210611.512.511998
131WFMKhropova LarisaRUS19872.5209813.013.521991
132WFMNovkovic JuliaAUT21022.0233917.520.512197
133
Nonkovic BogdanaSRB20812.0230516.517.522076
134
Jacimovic SaraBIH19712.0227215.017.012113
135
Blagojevic TijanaMNE20582.0225915.017.012042
136WFMBogumil TatianaRUS20842.0225115.017.012035
137WFMMiladinovic LenaSRB20832.0222817.018.012012
138WCMGjergji RozanaALB19172.0222214.515.522074
139
Imeeva AisaRUS20792.0219715.516.022002
140
Olea LilianaROU19052.0217814.015.022038
141WFMPetrukhina IrinaRUS21902.0216216.518.022002
142WCMCemhan KardelenTUR20522.0216113.014.021951
143
Kezele TamaraSRB19942.0215614.515.511972
144WFMZarkovic MilaSRB20702.0215014.015.021945
145
Nestorovic KatarinaSRB14842.0213115.516.511644
146
Panic AnastasijaSRB19482.0212010.511.021911
147
Gurcan AytolunTUR17052.0209811.512.511916
148
Todorovic VioletaSRB21172.0204411.512.521888
149WFMKhalafova NarminAZE21071.5233018.021.012057
150
Serefidou DespinaGRE19711.5223714.516.512016
151WCMOliveira Maria InesPOR19781.5221816.017.011918
152
Milanovic MajaSRB19691.5221314.015.011991
153
Dizdarevic BarbaraSRB19811.5215713.013.511915
154
Rakic TeodoraSRB18621.5209313.515.011879
155
Mahmutbegovic NadinaBIH18001.5207113.014.511841
156
Brankov KristinaSRB19031.5202711.512.011780
157
Velikic AdelaSRB19921.0230217.019.011896
158WIMVelickovski-Nejkovic MajaSRB20831.0225315.517.511890
159
Nikolovska DraganaMKD18481.0216614.015.001852
160
Ivekovic IvanaCRO18581.0215713.515.511863
161
Sarjanovic AndjelaSRB16551.0214413.015.001782
162WFMParamentic MilaSRB19361.0212712.513.501756
163WIMDjukic SandraSRB21971.0208013.515.001760
164
Jankovic MilankaSRB16191.0206611.012.011709
165
Rudovic AnjaSRB15491.0203510.511.001653
166WIMPihajlic AmalijaSRB18821.0198811.512.001641
167
Korbovljanovic NatasaSRB18770.5209812.013.001606
168
Sekulovic DusicaSRB18050.5205611.012.001618
169
Tomin KsenijaSRB19260.0012.513.500
Gruzinka prowadzi, Gruzinka jest na drugim miejscu, od Gruzinek aż roi się w czołówce.
W Gruzji szachy kobiece zawsze stały wysoko, potem po okresie odzyskiwania państwowości, o szachach w tym pięknym kraju było jakby ciszej.
Obecnie dzięki działaniom rodzimej federacji szachowej wszystko wróciło do normy i reprezentantki Gruzji są groźne w każdych kobiecych zawodach.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal