czwartek, 25 lipca 2013

Trwają Mistrzostwa Europy kobiet w szachach. Wszystkie Polki mają na koncie po 2 punkty (z 3 rund)

Strona turnieju    Games download
Rk
NameFEDELOPts. TB1  TB2  TB3  TB4 Rp
1IMKhotenashvili BelaGEO25123.023493.54.033107
2IMMelia SalomeGEO24283.023214.05.033071
3WGMGoryachkina AleksandraRUS24013.022934.05.033043
4IMGaponenko InnaUKR23933.022454.05.033001
5WGMKashlinskaya AlinaRUS23342.524973.54.522616
6WGMMammadova GulnarAZE23222.524514.55.522570
7WGMChelushkina IrinaSRB22652.523953.54.022491
8WGMVojinovic JovanaSRB23762.523714.55.522548
9GMLagno KaterynaUKR25422.523683.54.522597
10GMKosintseva TatianaRUS25282.523633.04.522593
11GMStefanova AntoanetaBUL24972.523514.56.022578
12WGMPogonina NatalijaRUS24782.523454.55.522572
13WGMKovanova BairaRUS23712.523404.05.022527
14WGMSchleining ZoyaGER23682.523354.55.522519
15GMCmilyte ViktorijaLTU24972.523353.55.022569
16WGMGirya OlgaRUS24372.523334.55.022556
17IMGuramishvili SopikoGEO24212.523304.56.022549
18IMSavina AnastasiaRUS23682.523294.55.522519
19IMKovalevskaya EkaterinaRUS24072.523254.05.022544
20GMHoang Thanh TrangHUN24672.523243.55.022557
21IMPeptan Corina-IsabelaROU24392.523243.54.022551
22IMMkrtchian LilitARM24542.523173.04.022549
23WGMBulmaga IrinaROU24032.523144.56.522532
24IMKhurtsidze NinoGEO24432.523073.54.522541
25IMMatnadze AnaESP24122.523004.05.522528
26IMBodnaruk AnastasiaRUS24402.522993.54.522535
27IMLomineishvili MaiaGEO23512.522734.05.022475
28WGMDaulyte DeimanteLTU23632.522383.54.522419
29WGMKursova MariaARM23512.522313.03.522410
30WGMBatsiashvili NinoGEO24052.522273.04.022474
31IMVega Gutierrez SabrinaESP24022.522193.04.022468
32IMPurtseladze MakaGEO23492.025134.55.512483
33IMGalojan LilitARM23202.024683.54.012431
34WGMSandu MihaelaROU22372.024634.55.522431
35WIMOlsarova TerezaCZE22032.024613.53.522428
36WGMRogule LauraLAT23292.024545.06.022434
37WIMTarasova ViktoriyaRUS23002.024394.54.512400
38WGMMolchanova TatjanaRUS22962.024354.55.012394
39WGMZawadzka JolantaPOL23932.024304.56.012448
40WFMBelenkaya DinaRUS21912.024213.54.522528
41WGMDolzhikova OlgaNOR22442.023855.06.022330
42IMRomanko MarinaRUS23682.023775.07.022403
43GMCramling PiaSWE25232.023594.55.512439
44WFMGolubeva OksanaRUS21492.023503.03.022312
45WGMCharochkina DariaRUS23262.023343.54.022346
46WGMZiaziulkina NastassiaBLR23212.023213.53.522334
47GMMuzychuk AnnaSLO25942.023173.54.512401
48IMJavakhishvili LelaGEO24652.023113.54.512398
49WGMMelamed TatjanaGER23842.023083.54.512325
50
Nonkovic BogdanaSRB20812.023063.03.022222
51GMSocko MonikaPOL24352.022973.54.512380
52IMMuzychuk MariyaUKR24842.022953.55.012391
53WGMZakurdjaeva IrinaRUS22912.022874.05.022280
54GMGunina ValentinaRUS25072.022754.05.022378
55WIMRakic MarijaSRB22942.022713.54.522278
56GMKosteniuk AlexandraRUS24892.022663.54.522372
57WIMIsgandarova KhayalaTUR22192.022633.54.522253
58WGMMakropoulou MarinaGRE22202.022633.03.522240
59WGMIvakhinova InnaRUS22912.022573.53.522264
60WGMManakova MariaSRB23512.022564.05.022313
61IMAtalik EkaterinaEUR24302.022533.54.012350
62GMDzagnidze NanaGEO25582.022453.54.522341
63WIMBronnikova ElizavetaRUS22452.022303.54.022226
64WIMSchut LisaNED22772.022253.53.522234
65WGMMamedjarova ZeinabAZE22562.022184.04.022222
66WGMShadrina TatianaRUS23772.022173.54.522300
67WIMOlsarova KarolinaCZE22462.021554.05.022177
68WGMMajdan-Gajewska JoannaPOL23752.021352.03.022238
69WIMStyazhkina AnnaRUS22422.021103.03.022145
70WIMAbdulla KhayalaAZE22411.525394.04.512379
71IMGvetadze SofioGEO23411.525135.06.012354
72WGMKochetkova JuliaSVK23281.524825.06.012322
73WIMUmudova NargizAZE22531.524723.53.512266
74WGMArabidze MeriGEO23201.524615.05.512300
75FMStetsko LanitaBLR22091.524574.04.512303
76WGMVidenova IvaBUL23011.524534.56.012291
77IMSedina ElenaITA23131.524495.06.512289
78WGMOzturk KubraTUR22931.524204.55.512248
79WFMNovkovic JuliaAUT21021.524202.53.012387
80WFMBatyte DaivaLTU21611.524045.05.512262
81WGMPapp PetraHUN22761.523994.05.012225
82IMOvod EvgenijaRUS23861.523984.05.012300
83
Ibrahimova SabinaAZE21681.523754.04.012218
84WFMKhalafova NarminAZE21071.523694.05.012338
85WFMCherednichenko ElenaUKR21671.523634.04.012201
86GMArakhamia-Grant KetevanSCO23851.523504.04.512267
87
Jacimovic SaraBIH19711.523493.54.012296
88WGMCosma Elena-LuminitaROU23291.523404.55.512236
89WFMMiladinovic LenaSRB20831.523294.04.012114
90GMZhukova NataliaUKR24711.523274.55.012286
91
Kruljac PetraCRO20921.523003.03.512097
92WGMKaps DarjaSLO22351.522904.05.012184
93
Serefidou DespinaGRE19711.522743.04.012246
94IMMilliet SophieFRA23961.522714.04.012219
95WIMFranciskovic BorkaCRO22771.522604.04.012132
96
Milanovic MajaSRB19691.522492.53.012223
97WIMHairapetian AnnaARM22141.522463.03.512157
98WGMYildiz Betul CemreTUR22871.522454.04.012126
99WIMMikadze MirandaGEO23141.521303.04.002077
100WFMBokuchava MadonaGEO21091.521212.53.011983
101WIMPavlidou EkateriniGRE22101.024984.05.012208
102WIMKazimova NarminAZE22081.024844.55.512194
103
Imeeva AisaRUS20791.024634.54.512116
104
Velikic AdelaSRB19921.024584.04.512192
105WFMFolkova MartinaCZE21891.024094.55.012126
106WIMDrljevic LjiljaSRB21871.024074.54.512129
107WIMVega Gutierrez BelindaESP21481.024045.06.002106
108WIMBaraeva IrinaRUS21711.023814.05.012097
109WFMZarkovic MilaSRB20701.023783.53.512094
110WFMKorchagina ViktoriaRUS20681.023694.54.512082
111WIMNikoladze SopioGEO21631.023644.54.512078
112WIMVelickovski-Nejkovic MajaSRB20831.023634.06.012199
113WFMCoimbra MargaridaPOR20931.023494.05.502205
114WIMBerke AnaCRO21451.023465.05.012041
115WIMPetrovic MarijaSRB21041.023403.53.512035
116WFMVisanescu Daria-IoanaROU20611.023373.54.002164
117WFMBogumil TatianaRUS20841.023223.54.001991
118
Martynkova OlenaUKR18511.023154.55.512123
119
Utiatskaja IrinaRUS20471.023134.05.012163
120
Milutinovic StefanaSRB20351.022954.55.512147
121WIMBalaian AlinaRUS22371.022953.54.012021
122WGMVoicu-Jagodzinsky CarmenROU22961.022944.55.510
123WCMCemhan KardelenTUR20521.022933.53.512024
124
Nestorovic KatarinaSRB14841.022864.55.500
125
Azimova KarinaRUS20371.022822.53.002120
126WGMBenderac AnaSRB22251.022793.03.012057
127
Gueci TeaITA20181.022754.04.011991
128WFMZivic RadmilaSRB20291.022743.53.511993
129WCMGjergji RozanaALB19171.022704.04.512117
130
Bejatovic BojanaMKD20021.022692.52.511927
131WCMEgorova AyyynaRUS19911.022653.53.511915
132WFMShulakova SvetlanaRUS21941.022583.54.002039
133
Ivekovic IvanaCRO18581.022483.53.512073
134WIMGavasheli AnaGEO21701.022334.05.001992
135
Olea LilianaROU19051.022322.52.512069
136
Kaplan EbruTUR18851.022313.04.002076
137WGMStjazhkina OlgaRUS22431.022264.54.511973
138
Injac TeodoraSRB17131.022223.04.001988
139WIMDjukic SandraSRB21971.022173.54.501952
140WFMPetrukhina IrinaRUS21901.022074.04.011996
141IMPaehtz ElisabethGER24541.021974.05.512040
142
Sarjanovic AndjelaSRB16551.021783.54.501930
143IMFoisor Cristina-AdelaROU23871.021493.54.511998
144WGMMamedjarova TurkanAZE22671.020712.02.501878
145WIMVrabic AnitaSLO21121.020534.05.001814
146WIMMakka IouliaGRE21710.524083.55.001988
147
Blagojevic TijanaMNE20580.523094.05.002013
148WIMEric JovanaSRB22230.523024.55.501941
149
Kezele TamaraSRB19940.522703.55.001977
150
Dizdarevic BarbaraSRB19810.522673.54.001973
151WCMOliveira Maria InesPOR19780.522573.04.001952
152
Nikolovska DraganaMKD18480.522514.05.001925
153WFMParamentic MilaSRB19360.522433.03.501950
154WGMSrebrnic AnaSLO22030.522263.03.501868
155WIMBaraeva MarinaRUS21850.521873.54.001824
156
Gurcan AytolunTUR17050.521773.54.501825
157IMKlinova MashaISR23220.520822.53.501779
158WFMKhropova LarisaRUS19870.022734.05.001450
159
Panic AnastasijaSRB19480.022453.04.001426
160
Brankov KristinaSRB19030.022303.54.501376
161WIMPihajlic AmalijaSRB18820.022252.53.501371
162
Korbovljanovic NatasaSRB18770.022223.04.001374
163
Rakic TeodoraSRB18620.022134.05.001354
164
Sekulovic DusicaSRB18050.022013.04.001326
165
Mahmutbegovic NadinaBIH18000.021792.53.501307
166
Jankovic MilankaSRB16190.021632.53.501213
167
Rudovic AnjaSRB15490.021624.05.001149
168
Todorovic VioletaSRB21170.021512.53.501253
169
Tomin KsenijaSRB19260.003.54.500

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal