czwartek, 2 lutego 2012

Arasan 13.4 - silnik szachowy z własnym GUI

Arasan 13.1 - własne GUI

Arasan to jeden z najdłużej rozwijanych programów szachowych na świecie. Pamiętam pierwsze wersje tego programu jeszcze pod system Windows 95 !


Arasan posiada swój własny interfejs graficzny użytkownika (GUI), ale mamy również do dyspozycji sam silnik Arasan 13.1 który może być używane z oddzielnym interfejsem (np. Arena).


Własny interfejs Arasan to ma pomoc on-line. Jeśli chcesz sobie po prostu pograć w szachy, to Arasan 13.1 z darmowym interfejsem w zupełności wystarczy - a siła gr tego programu nie jest mała. W poprzednim notowaniu rankingu JCR program osiągnął 2477 (Arasan 12.3).

Arasan 13.4 (GUI i silnik) do pobrania.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal