piątek, 10 lutego 2012

Yea Chess - szachowe maleństwo. Nowa wersja 4.77


Yea Chess - to wymarzony programik dla tych, którzy chcą zagrać w szachy z wirtualnym przeciwnikiem i to takim, który zawsze ma czas na partyjkę.

Mimo, że program nie ma żadnych wodotrysków ani super efektów graficznych, gra się z nim całkiem przyjemnie.

Siła gry - dla typowych amatorów, co dla wielu będzie zaletą, w końcu nie ma nic gorszego, jak bez przerwy przegrywać -:)

Główną zaletą programu jest to - że jest mały i nie obciąża systemu (po rozpakowaniu zaledwie 230 kB).

Nowsza wersja do pobrania poniżej:
Yea Chess do pobrania tu.

3 komentarze:

 1. czy moglby pan wybierac inny serwer? polecam mediafire. sciaga sie bez czekania i nie trzeba przepisywac zadnych obrazkow

  OdpowiedzUsuń
 2. No niestety, po zamieszaniu z Acta padło wiele darmowych serwerów.
  Czytelnicy wiedzą, że pliki zamieszczałem głównie na hotfile - ale wykasowali mi konto, mimo że zamieszczam tylko legalne pliki !
  O mediafire też głośno mówiło się że padnie. Nie chce mi się ponownie załadowywać plików na kolejny serwer. Poza tym Freakshare ma świetny manager obsługujący wgrane pliki jak i dobrą pomoc w wgrywaniu nowych.
  Ponadto najważniejsze - pliki, nawet jak nie są pobierane - są przechowywane na ich serwerze nawet pół roku

  OdpowiedzUsuń
 3. Oto ten teks o mediafire:
  Early today, the FBI issued a new media sharing file site, Mediafire, to take down its website and return all profits to Children in Need. Special Agent Page Innes told us "they will have to take it down, it's full of child porn and adult images". Agent Innes then tooked at her boss, who gave her a little wink. Moments later Mediafire was taken down and several phone calls were made. After a crurling 2 hour discussion, Mediafire was back online stating " we will never die!" ...

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal