piątek, 17 lutego 2012

Stockfish - doczekał się wielu wariacji i odmian


Silnik Stockfish doczekał się wielu nieoficjalnych wydań i wariacji. Niektóre z nich różnią się od oryginału jedynie maleńką modyfikacją wartości figur, inne zawierają duże zmiany w kodzie.
Każda z tych modyfikacji (klonów?) ma swoich zwolenników, którzy udowadniają znaczną poprawę gry, jednak nie są one przetestowane do końca.

Poniżej prezentuje czytelnikom bloga całą paczkę tych silników. Są w niej: Stockfish 2.2.2h-GL x64, Stockfish A3, Stockfish_64_VE.06, Stockfish_kd, Stockfish_VE_01, Stockfish_VE_01_with_required_dlls, StockFish111030, StockFish120117, StockfishA3+libmmddll, StingSF 1.0.

StockfishClones download 

1 komentarz:

  1. A któraś z tych wersji jest 32bitowa?

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal