niedziela, 19 lutego 2012

Ukazała się nowa wersja ChessGUI 0.238 - darmowego programu do analizy partii, turniejów enginów itp.


ChessGUI to ciągle rozwijany (praktycznie co miesiąc ukazuje się nowa wersja) świetny program do obsługi silników szachowych i rozgrywania turniejów między silnikami.Program umożliwia np. puszczenie turnieju systemem szwajcarski gdzie może uczestniczyć nawet 500 silników (enginów).Ponadto program umożliwia obsługiwanie partii w formacie pgn, tworzenie z pliku pgn książek debiutowych itd.

Oczywiście istnieje też najważniejsza (i podstawowa możliwość) - grania partii z wybranym silnikiem szachowym.

ChessGUI (wersja instalacyjna) download

ChessGUI (wersja i portable) download

2 komentarze:

 1. Pod tym linkiem nie można pobrać tego programu.
  Napisałem w google.pl nazwę tego programu i po wielkich trudach udało mi się pobrać ChessGUI 0.245g,ale działa jakoś kulawo.Było by dobrze gdyby go można ten program pobrać ze strony tego portalu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za informację. Już dodałem inne linki. No niestety, nie jestem w spanie na bieżąco kontrolować czy linki działają, dlatego proszę o informację jak wygasną

   Usuń

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal