sobota, 18 lutego 2012

Morderstwo jak partia szachów

Bardzo ciekawy post pod tym intrygującym tytułem odnalazłem na stronie columbo.pl.

Oto obszerny fragment tego posta" W 2006 roku opinią publiczną wstrząsnęła wieść o maniakalnym mordercy, Aleksandrze Piczuszkinie. Ten 33-letni Rosjanin okazał się winnym 48 morderstw popełnionych na przypadkowych ludziach. Przestępca najpierw zdobywał ich zaufanie, zwabiał do Parku Bitcewskiego znajdującego się w południowej części Moskwy, po czym okrutnie mordował. Oskarżony przyznał się do zbrodni na 63 osobach, jednak prokuratura znalazła dowody na 48 zabójstw. Mężczyzna bez żadnej skruchy tłumaczył, że za każdą zamordowaną osobę układał na szachownicy nakrętkę od butelki wódki, którą wspólnie z ofiarą wypijał, stąd przydomek „szachowego mordercy”. Piczuszkin planował zamordować 64 osoby (liczba pól na szachownicy)."


Całość na stronie columbo.pl.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal