sobota, 9 marca 2013

Shota Azaladze wygrał silnie obsadzony turniej w Iranie - 11th Khazar International Chess Open Tournament

Final Ranking after 11 Rounds
Rk.NameFEDRtgPts. TB1  TB2  TB3 
1IMAzaladze ShotaGEO24618.573.067.064.5
2IMMoosavian S.HamedIRI23778.570.565.562.0
3GMDarini PouriaIRI25148.567.061.558.5
4Iskandarov MisratdinAZE23738.069.564.061.0
5GMPantsulaia LevanGEO25568.068.062.559.5
6IMMorchiashvili BachanaGEO23848.066.060.557.5
7GMToufighi HomayoonIRI24517.572.566.564.0
8GMVolkov SergeyRUS25937.570.565.062.0
9GMStupak KirillBLR25017.565.560.057.0
10Momeni E.IRI21767.564.058.555.5
11Faghirnavaz AliIRI22877.563.058.555.5
12Asgarizadeh AhmadIRI22817.559.555.551.0
13IMRoghani ArashIRI23667.071.566.563.0
14IMMammadov ZaurAZE24467.069.064.060.5
15IMMozharov MikhailRUS25237.068.563.560.0
16IMBenidze DavitGEO25077.067.061.059.0
17FMPourramezanali AmirrezaIRI23767.065.561.057.5
18Mahdavirad MehdiIRI21767.065.059.556.5
19Manukyan Sargis V.ARM23607.063.558.056.5
20Mkrtchian SimonARM22567.061.056.554.0
21FMGholami AryanIRI20847.059.555.052.5
22FMMoradi BehroozIRI22077.058.053.551.5
23Moradi AmirmasoudIRI20897.057.553.550.5
24Aliakbarov AnarAZE21587.055.551.048.5
25FMLorparizangeneh ShahinIRI21787.054.552.048.0
26WIMKhademalsharieh SarasadatIRI22676.567.062.559.0
27GMBakre TejasIND24926.564.559.057.0
28FMHosseinipour MehdiIRI22516.564.058.556.5
29CMPetrosyan ManuelARM23166.562.558.054.0
30IMBaghdasaryan VaheARM23756.562.557.055.0
31Nasri AminIRI23646.562.057.554.5
32FMJavanbakht NimaIRI24016.561.556.554.0
33WIMGhader Pour ShayestehIRI22276.559.555.552.0
34Ezzati FereidoonIRI22066.559.555.052.0
35Mousavi Seyed KhalilIRI22236.559.054.550.5
36Matevosyan SedrakARM21796.557.054.050.0
37Valizadeh AliIRI21806.557.053.049.5
38Naderi AbdollahIRI21346.556.552.550.0
39Mosadeghpour MasoudIRI21446.555.551.548.0
40IMAhmadinia EbrahimIRI23616.069.565.061.0
41IMGrabliauskas VirginijusLTU23326.066.562.058.5
42Alizadeh GhIRI21846.064.560.057.0
43IMDarban MortezaIRI23946.060.556.053.5
44Naderi M.J.IRI21436.060.555.553.5
45Khodashenas MersadIRI21206.060.055.553.0
46Zeynalli MiradilAZE20676.060.055.052.0
47Mousavi Sayed MiladIRI21316.059.555.051.5
48Amini AmerIRI22326.056.052.049.0
49Hakimifard RaanaIRI19916.056.051.547.5
50FMSevdimaliyev UrfanAZE22676.053.049.546.5
51Tahbaz ArashIRI19386.052.047.546.0
52Nuri MuradAZE21795.566.061.058.0
53Galehdari BardiaIRI22265.563.058.554.5
54Khademi Mohammad MiranIRI23035.563.058.054.5
55FMSadeh ShahinIRI23215.562.056.555.0
56Torosyan NorayrARM21755.561.556.554.0
57Arabi SaeidIRI21795.559.555.552.0
58IMAl-Ali Hussein Ali HusseinIRQ23175.559.555.052.5
59WIMHejazipour MitraIRI22575.559.054.550.5
60Asgharzadeh M.RezaIRI20725.558.053.550.0
61Allajov RamilAZE21245.557.052.548.5
62FMIzzat KananAZE23675.557.052.050.0
63Pilvaieh AliIRI21515.555.552.049.0
64Pajoumtajani FarbodIRI20465.555.050.548.0
65Vaghar MohsenIRI22495.555.050.547.5
66Khajavi ArminIRI21175.554.552.047.0
67WFMDerakhshani DorsaIRI20075.553.048.546.5
68Ghanbarzadeh RezaIRI20145.552.548.045.5
69WFMGevorgyan MariaARM21425.552.048.045.5
70Bakhtiari Kish MazdakIRI21725.551.547.545.0
71FMGadimbayli AbdullaAZE19885.551.047.044.0
72Asadi AliIRI20285.547.044.039.5
73WIMHakimifard GhazalIRI22505.057.052.548.5
74Nadimifar AdnanIRI22205.056.051.548.5
75Zavar Mousavi MehenoushIRI20665.053.049.545.0
76Afshar NiushaIRI19465.050.547.044.0
77Omidi AryaIRI20185.049.045.542.5
78WFMAsgarizadeh MinooIRI21535.048.044.539.5
79Noroozi OmidIRI23474.565.059.556.5
80Sobhani F.IRI21304.559.555.051.0
81Asbahi MohammadIRI21294.558.554.551.0
82Feyli SinaIRI22354.557.553.049.5
83Doostkam PIRI21344.557.052.550.0
84Sedaghati MehrdadIRI22054.556.552.049.5
85IMAliev KerimTKM22494.555.051.048.0
86IMHeydarli KananAZE23114.555.050.548.0
87Sheykhhasani BardiaIRI19994.554.550.547.0
88FMGolafroozi SaeidIRI21744.554.050.046.5
89Shariatpanahi H.IRI20384.549.046.541.5
90Razaghi BehroozIRI21644.058.554.050.5
91GMGolizadeh AsgharIRI25064.057.052.550.5
92Zakeri AfshinIRI20614.052.548.545.5
93FMAfshari MohammadrezaIRI20474.052.548.046.0
94FMTabatabaei M.AminIRI21434.052.048.045.5
95Azadbakhsh FarshidIRI21354.051.047.042.5
96Mashmooli KianIRI19654.047.545.041.0
97Fayazi ShahriarIRI19374.047.544.541.0
98Babayan ArmineARM20624.046.043.039.5
99Kashfi MohammadIRI19774.045.042.539.0
100Saeedi RezaIRI21044.044.542.038.5
101Honari KeihanIRI21643.558.053.550.5
102Bouyazadeh FaridIRI03.542.038.536.5
103Golipour RezaIRI18883.538.536.032.0
104Babaee HoseinIRI19833.055.551.048.5
105Rezaei Abari FarzinIRI19533.050.547.044.5
106Abed MeisamIRI20233.050.046.544.0
107Abbaszadeh EsmaeilIRI19063.048.545.042.0
108Hashemi Sayed HessamIRI17133.042.039.536.0
109Javanshir OmidIRI15543.040.538.033.5
110IMArdeshi MehrdadIRI23662.554.549.548.0
111Garsiforoush M.IRI21432.552.548.545.0
112Mousavi DavoodIRI21192.547.544.040.5
113Farokhfar S AhmadIRI18582.545.042.038.5
114Mahmoodi RezaIRI18752.545.041.539.0
115Jahankhani HojatollahIRI17722.537.535.031.0
116Rahmani IrajIRI15811.038.036.531.0
117GMMahjoob MortezaIRI24330.055.049.549.5
IMSharbaf MohsenIRI23980.055.049.549.5
GMGhane ShojaatIRI23410.055.049.549.5
FMSoozankar A.M.IRI22210.055.049.549.5
Moosavi AliIRI21240.055.049.549.5
Sadeghi AdelIRI21090.055.049.549.5
Akhgar MohammadIRI20190.055.049.549.5
Amiri Babaei NavidIRI00.055.049.549.5
Aslani MahmoodIRI00.055.049.549.5
Bayrami asl HojjatIRI00.055.049.549.5
Fadaee Markieh HoseinIRI00.055.049.549.5
128Rahmani BehrouzIRI17420.039.536.034.0

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal