piątek, 14 grudnia 2012

GM Maxime Vachier-lagrave wygrał Mistrzostwa Europy w grze błyskawicznej w szachach. Warszawa 14.12.2012

Strona turnieju

Wyniki końcowe

MNrTytNazwisko ImięFedELORanPktRn1CBchBchW
11GMVachier-lagrave, MaximeFRA2749250018,52573152,00162,5010
27GMSargissian, GabrielARM2666250017,52554153,50165,508
39GMTkachiev, VladislavFRA2647265917,02504146,50158,009
415GMBukavshin, IvanRUS2632250016,52572152,00162,507
53GMDreev, AlekseyRUS2696250016,52541149,50160,507
645GMRomanov, EvgenyRUS2538261616,52510149,00158,507
723GMRagger, MarkusAUS2603265516,52449139,00150,007
88GMIstratescu, AndreiFRA2654250016,52361130,50140,506
916GMAndriasian, ZavenARM2629250016,02538145,50155,507
1038GMTomczak, JacekPOL2558250016,02419137,00146,507
116GMFridman, DanielGER2667266815,52587152,00162,508
1218GMPetrosian, Tigran L.ARM2628250015,52561149,00157,506
1325GMKempinski, RobertPOL2599250015,52516143,50153,508
1430GMSocko, BartoszPOL2571250015,52513145,50156,506
1513GMEdouard, RomainFRA2633250015,52509142,00153,006
1635GMStupak, KirillBLR2561251415,52500138,50149,007
1724GMDziuba, MarcinPOL2602250015,52448140,00147,505
1836GMMoranda, WojciechPOL2559250015,52445139,00149,506
192GMRiazantsev, AlexanderRUS2705250015,52435141,00151,506
2033GMTurov, MaximRUS2562263015,52434136,50147,508
2131GMLe Roux, Jean-pierreFRA2569256315,52417138,50149,506
2239GMStocek, JiriCZE2557250015,52414137,50148,007
2329GMŚwiercz, DariuszPOL2580250015,52401137,00145,505
2427GMKulaots, KaidoEST2581250015,52393137,00145,507
2519GMMitoń, KamilPOL2626250015,52334139,50151,006
2668GMZezulkin, JurijPOL2436250015,52299126,00132,006
2758IMKovalev, VladislavBLR2482248415,02492140,00149,507
2828GMBanusz, TamasHUN2580258015,02480145,50156,007
2911GMNyzhnyk, IllyaUKR2637262615,02478141,50152,507
3014GMNaiditsch, ArkadijGER2633250015,02471138,50149,006
3121GMRapport, RichardHUN2621250015,02450137,00146,506
324GMRublevsky, SergeiRUS2688250015,02431139,50149,004
3343GMJaracz, PawelPOL2548250015,02422137,00147,506
3460IMDuda, Jan-krzysztofPOL2468240015,02421142,00151,506
3544GMMaiorov, NikitaBLR2541254415,02374137,00148,506
3655IMPakleza, ZbigniewPOL2486240015,02080107,50113,007
3761IMDragun, KamilPOL2461240014,52517139,50148,504
3810GMErdos, ViktorHUN2640264014,52498144,00149,005
3912GMBartel, MateuszPOL2634250014,52487143,50155,007
4037GMMarkowski, TomaszPOL2558250014,52445141,50152,006
41151kSabuk, PiotrPOL2195220014,52432130,50138,505
4226GMGajewski, GrzegorzPOL2598250014,52422140,00148,506
4320GMPapin, VasilyRUS2625254614,52421138,00145,506
4446GMNeiksans, ArtursLAT2534250014,52415134,00143,507
4556GMBryzgalin, KirillRUS2485250014,52410139,50150,507
4659IMGorovets, AndreyBLR2474247414,52406134,00145,505
4747GMOlszewski, MichałPOL2533250014,52400135,50145,506
4849IMKanarek, MarcelPOL2524240014,52375134,50144,007
4948GMPiorun, KacperPOL2529250014,52339135,00146,005
5051GMJakubowski, KrzysztofPOL2510250014,52276123,00132,506
51127FMPacuszka, TomaszPOL2262230014,52222125,00134,506
525GMMotylev, AlexanderRUS2677250014,02554151,00162,506
53160k+Plichta, KamilPOL2177220014,02462141,50148,505
5432GMPopov, ValerijRUS2566257714,02445141,00150,005
55106FMLicznerski, ŁukaszPOL2321230014,02394137,50143,005
5679IMShirazi, KamranFRA2383240014,02371134,00144,005
57164kWiewióra, EneaszPOL2175220014,02354124,50133,005
5862GMSimonian, HrairARM2459250014,02353134,50143,506
59135k+Musiałkiewicz, JanPOL2243220014,02331131,50141,006
6042IMBulski, KrzysztofPOL2549240014,02313132,50144,006
6174IMNedilko, VasilyUKR2396240014,02291128,50137,506
6283mDeszczynski, AdamPOL2371230014,02258128,50137,006
6390IMMaier, ChristianGER2354240014,02247129,50138,504
64137FMSkawinski, ArkadiuszPOL2239230014,02224127,00135,506
6587mKosiorek, MarekPOL2366230014,02223125,50135,505
6694FMKuraszkiewicz, MichaelGER2350230014,02211128,00138,004
67148CMLewicki, MirosławPOL2200220014,02121128,00136,007
6857IMKovalev, DenisUKR2485240013,52411141,00150,006
6934GMMiśta, AleksanderPOL2562250013,52379135,00146,505
7041GMZhigalko, AndreyBLR2551250013,52378137,00146,506
7150GMGdański, JacekPOL2523250013,52370134,50145,506
72133FMKrustkalns, KristapsLAT2244230013,52351125,00132,505
7372IMDemuth, AdrienFRA2413240013,52349132,50142,506
7482IMAntoms, GuntarsLAT2376240013,52302133,00142,505
75101mKlekowski, MaciejPOL2338230013,52302131,50142,505
7622GMJussupow, ArturGER2611250013,52295132,00142,005
7763IMBaghdasaryan, VaheARM2451240013,52287128,00135,505
7893FMPavlidis, AnastasiosGRE2351230013,52230125,00134,504
79121Vetoshko, VolodymyrUKR2283228313,52221121,50130,006
8081IMCzerwoński, AleksanderPOL2377240013,52219127,50134,505
81113WGMRogule, LauraLAT2306230013,52209120,50130,005
82136kCajbel, MaciejPOL2242220013,52189125,00130,005
83111IMAdamski, JanPOL2310240013,52176122,50130,505
8452GMYakovich, YuriRUS2509250013,52136123,50132,006
85223Tokranovs, DmitrijsLAT1981100013,52050122,00122,504
86213IŚliwicki, DamianPOL2015200013,51893105,50111,006
8771FMDrozdowski, KacperPOL2426230013,02462141,00152,505
88109FMMeskovs, NikitaLAT2314230013,02418141,00150,004
89110FMBednarek, SylwesterPOL2314230013,02365132,00141,505
9073WGMGirya, OlgaRUS2396246713,02357133,50144,006
9178FMKantans, TomsLAT2388230013,02344135,00146,005
9276Bernotas, ArtursLAT2395100013,02303130,00140,505
9367IMBerzinsh, RolandLAT2445240513,02297130,00141,005
94100Ladva, OttomarEST2340100013,02292130,50138,506
9569GMVolodin, AleksandrEST2435250013,02277129,50139,505
9670Laurusas, TomasLTU2432242513,02277127,50139,005
9766GMFargere, FrancoisFRA2446250013,02263127,50138,506
9897FMLavendelis, EgonsLAT2344230013,02245124,50132,006
99143Lind, Jan-olofSWE2219100013,02210125,00132,506
100119WIMKulon, KlaudiaPOL2287220013,02173118,50126,006
101165kNowicki, BartoszPOL2173220013,02172123,00128,004
10296FMKula, RobertPOL2345230013,02165123,50132,504
103112k+Bebel, ArkadiuszPOL2307220013,02136120,50129,507
10477WGMZawadzka, JolantaPOL2389230013,02134120,00130,005
105117WIMDolzhykova, KaterynaUKR2289228813,02130118,50127,505
106146II+Alvarado, CarlosPER2203180013,02090113,00119,005
107126FMGumuła, DanielPOL2271230013,02053119,50128,505
108172Roussel, CyrilFRA2134100013,02022120,00126,506
109129Pfeffer, RuprechtGER2255225513,02009110,00117,505
110300ISzmer, AleksanderPOL1758200013,01992114,00118,506
11180WGMSzczepkowska-Horowska, KarinaPOL2378230012,52403133,00143,006
112108Kukk, SanderEST2316218412,52378138,50141,004
113162mPiesik, PiotrPOL2176230012,52352130,50139,504
114105FMPrzybylski, WojciechPOL2327230012,52323132,00139,505
11564IMSadzikowski, DanielPOL2449240012,52322132,00139,005
116107mWieczorek, OskarPOL2316230012,52319130,50138,006
117184kZakrzewski, MarekPOL2102220012,52299120,00126,504
118168Isik, Engin YasarTUR2150100012,52280116,00123,505
119120FMGenutis, MindaugasLTU2286230012,52252127,50136,506
12099WGMSudakova, IrinaRUS2340230012,52239125,00134,503
121103FMVusatiuk, VladimirUKR2335230012,52227125,50136,005
122114Luukkonen, TommiFIN2303231812,52222133,00141,005
12385IMSotsky, AlexanderRUS2370240012,52216135,00143,506
124150mLewtak, DamianPOL2195230012,52192124,50132,505
125125FMBartel, MichalPOL2273230012,52181125,50134,506
126155Stremavicius, TitasLTU2185218512,52179125,00133,005
127197I++Reza, WojciechPOL2079210012,52175118,50124,005
128141FMGerasimenyk, M.UKR2225222512,52172120,50128,505
12988IMBrendel, OliverGER2361240012,52165122,50132,505
130130Valgmae, ToomasEST2255100012,52150127,00136,505
131134Dorohin, MihailUKR2243224312,52146119,00124,005
132204I++Suliborski, JakubPOL2050210012,52143116,50120,504
133242IKowalczyk, MariuszPOL1940200012,52142117,00126,005
13484GMSchmidt, WłodzimierzPOL2370250012,52141120,50128,504
135163WFMLach, AleksandraPOL2176210012,52129117,50124,504
136149FMFrink, FerencHUN2199220712,52113123,50131,005
13765IMBlechzin, IgorRUS2447244712,52099119,00129,005
138145Cherepov, AlexejBLR2215221512,52079122,00132,506
139161kCukrowski, FilipPOL2177220012,52068118,00122,505
140175kWinski, LukaszPOL2121220012,52060114,50121,005
141380IIFilewicz, RadosławPOL1326180012,52011107,00116,006
142128k++Barski, RadosławPOL2257220012,51942113,00122,003
143177kGasik, PiotrPOL2120220012,51880116,50125,005
144185k++Poznanska, KatarzynaPOL2096200012,51861119,50128,505
145104k++Janczarski, MichałPOL2328220012,02310132,50141,504
146259IDrozdowski, KonradPOL1878200012,02300124,00131,504
147139kNasuta, GrzegorzPOL2237220012,02237132,50140,505
14889k+Weichhold, PawełPOL2361220012,02207126,00133,504
149122Castiglione, MarioSVK2282228212,02178121,50130,005
150167kJarmuła, ŁukaszPOL2156220012,02171125,00134,004
15186Ziaziulkina, NastassiaBLR2367236712,02114120,00129,004
152123IMKhamitskiy, SergeiBLR2281228212,02109126,50134,504
153147Berzinsh, IvarsLAT2201217812,02103119,00126,504
154124WIMKopinits, Anna-ChristinaAUT2279224712,02101115,50124,005
15575mNurkiewicz, MaciejPOL2395230012,02100121,50132,005
156232Berlin, DmitriyBLR1965205812,02075116,50119,005
157388IIMisterkiewicz, PawełPOL0180012,02051111,50120,003
158258kDziodzio, AngelikaPOL1880200012,02049116,50121,004
159230I++Taboła, MarcinPOL1967210012,02046125,00135,004
160190I+Winiarski, MikołajPOL2089210012,02031125,00130,004
161192Spirliadis, AchileasGRE2086100012,02028109,00117,005
162325II+Wącior, MaciejPOL1668180012,02019105,00113,505
163131mKołosowski, PawelPOL2247230012,02004116,50125,504
164291Motovilnik, JurijBLR1785180112,02001117,00125,004
165166Pischikov, VadimRUS2162100012,01994120,50130,503
166171WIMKrasenkova, IlenaRUS2136220012,01949112,00121,005
167280Shakhov, MykhailoUKR1814179212,01939116,50122,505
168308IFilewicz, PrzemysławPOL1719200012,01917108,00110,504
169199I+Grochulski, GrzegorzPOL2067210012,01916112,50121,005
170210I++Adamowicz, MaciejPOL2037210012,01836112,50117,505
171180II+Zaczek, JonathonCAN2118180012,01791105,50113,504
172229ISmołka, MarcinPOL1970200012,01733113,50119,005
173179I++Piętocha, PawełPOL2118210011,52283128,50135,004
174220Aleksandrov, GrigoriyRUS1989198911,52260120,50129,004
175138I++Klepaczka, TomaszPOL2239210011,52247125,50133,502
176293ISzóstko, JakubPOL1773200011,52206116,00120,503
17795IMKiss, PalHUN2349220011,52205123,50133,004
178312IPsyk, RadosławPOL1706200011,52188119,00126,005
179221IBęś, MichałPOL1986200011,52172115,00116,505
180240I+Tomczak, MikołajPOL1947210011,52163109,00113,504
181236Kazakovskiy, ValeriyBLR1961194711,52157119,50128,004
18291FMWantiez, FabriceBEL2353230011,52153123,50128,503
183201I++Eggink, RyszardPOL2063210011,52148115,00119,504
184158FMKot, JerzyPOL2178230011,52146124,00133,504
185118IMRjabzev, KonstantinRUS2287240011,52146118,00126,504
186116WGMBerzina, IlzeLAT2292230011,52135123,00131,504
187173kKowalczyk, RafałPOL2133220011,52122117,00122,504
188115Bezuch, MartinSVK2302100011,52091117,00125,506
189153WIMIwanow, AnnaPOL2188220011,52074118,50125,004
190228Minas, IoannisGRE1972100011,52074115,00123,003
191186I+Khamidov, KomilPOL2095210011,52046110,50118,004
192249Sumin, VladyslawUKR1919198311,52041110,50118,504
193235I++Tomaszewski, KacperPOL1961210011,52011117,00125,004
194132I++Sygulski, PawełPOL2246210011,51998116,00123,504
195276WFMKiołbasa, OliwiaPOL1825210011,51995117,00123,005
196140Baliasnyj, TimurLTU2230100011,51974114,00122,005
197282IAdamczewski, JędrzejPOL1810200011,51964104,50112,004
198206WFMNarva, Regina R.EST2043210011,51962108,50116,004
199142Berthier, HugoFRA2220100011,51957111,50119,003
200257I++Murawko, KatarzynaPOL1881190011,51957108,50116,005
201154mWiśniowska, KlaudiaPOL2188210011,51950108,50115,004
202267ISuliborski, ArturPOL1862200011,51936108,00115,504
203157Lebediantsev, RuslanRUS2179100011,51918108,00115,505
204205Siemer, TambetEST2046100011,51905107,50115,505
205316II+Czerniawski, KrzysztofPOL1696180011,51892105,00110,004
206431Ivannikau, MaksimBLR0100011,5188898,50104,006
207265I++Rykała, MonikaPOL1865190011,51882105,00111,505
208159kWoźniak, MaciejPOL2178220011,51773104,50113,503
209219WCMNarva, TriinEST1994200011,51723113,00120,005
210290IOgonowski, JakubPOL1785200011,51719106,50113,004
211170Malachi, AvrahamISR2137100011,51707108,00115,505
212209Fargere, JackyFRA2042100011,5168696,00103,504
213294IIPaczka, PatrykPOL1773180011,5150594,50100,506
21417GMKrasenkow, MichalPOL2628250011,02385132,50142,504
215253I+Walter, SzymonPOL1912210011,02272123,00132,504
216178kMalec, SebastianPOL2119220011,02250118,50125,504
217212I+Paszewski, MateuszPOL2017210011,02222122,00132,003
218353IIChoina, AdamPOL1552180011,02176119,00127,002
219196Matviishen, ViktorUKR2083100011,02166122,00127,504
220271I+Janik, IgorPOL1848210011,02131117,50122,004
221314Minald, AndreyBLR1704170511,02122114,50123,002
222102IMBoricsev, OlegHUN2337240011,02117116,00124,005
223246Markauss, DanielsLAT1932184511,02084113,00120,504
224226Narva, MaiEST1975100011,02083119,50128,505
225181kKurpiewski, SlawomirPOL2112220011,02069118,50125,505
226193I++Wilk, KrzysztofPOL2084210011,02008122,00132,003
227156kMusiałkiewicz, PawełPOL2182220011,02004113,50121,504
228211IMeller, PiotrPOL2031200011,01997111,00119,504
229306II+Lebiedowicz, BorysPOL1726180011,01995108,00116,004
230200IKossobudzki, RobertPOL2065200011,01987117,50125,003
231202Pavlov, DenisRUS2059204411,01982109,00114,504
232191k+Łuksik, MateuszPOL2086220011,01944119,00124,503
233189Goldis, LeonidRUS2090100011,01943103,50109,503
234144Gayson, Peter MENG2215221511,01935113,50121,504
235169Basencyan, MarkARM2147100011,01930117,50124,004
236244IFajfer, BartoszPOL1932200011,01921106,50111,004
237234IKamieniecki, TomaszPOL1963200011,01890109,50116,505
238322II+Lanica, ŁukaszPOL1672180011,01860100,00106,004
239415Rogalevych, OleksandrUKR0100011,01849100,00107,503
240332IIWyczling, BartoszPOL1657180011,01818105,50111,505
241302IAdamczewski, MaciejPOL1751200011,01730115,50120,002
242323II+Krzemiński, SebastianPOL1669180011,01677106,50113,004
243254ISzwaj, JacekPOL1906200011,01649101,50108,004
244296IJanuszkiewicz, WojciechPOL1766200011,01573101,00106,005
245182WFMGuzik, JolantaPOL2111210011,01563112,50119,504
246279II+Daniel, DamianPOL1814180011,01558105,00113,004
247256I++Dadełło, AleksandraPOL1883190011,01489103,00111,003
248273IPraczukowski, StanisławPOL1831200011,01477109,50114,004
24953IMJurcik, MarianSVK2496249610,52323132,00142,504
250320ISzpar, MiłoszPOL1674200010,52229119,00123,503
251429Herchuk, DmytroUKR0100010,52178117,50126,505
252195I++Żochowski, KacperPOL2083210010,52151116,00124,504
253188Prikler, BrunoSVK2092209210,52082119,00125,004
254224I++Kozioł, KamilPOL1979210010,52080119,00126,504
255225Andreeva, YuliaRUS1977194410,52065112,00117,504
256368IIKotarski, BartoszPOL1447180010,52040114,50124,004
257328IIMichalski, FilipPOL1665180010,52026108,00112,504
258277Vins, AleksisLAT1819100010,51944100,00108,004
259251IKnapik, AndrzejPOL1913200010,51927112,00119,504
260266Siil, MarkoEST1865100010,51914111,00117,505
261237Petrovskis, OlegsLAT1961100010,51873112,00117,504
262284ILewtak, DominikPOL1799200010,51865109,00113,503
263384Smits, MarcinsLAT0220010,51855100,00107,004
264292Sirokov, JevgenijsLAT1776100010,51843108,50116,004
265203Armstrong, Malcolm JENG2056204610,51815102,00106,502
266327IBurakowska, GabrielaPOL1665180010,5179898,50104,003
267260Fuchs, LadislavSVK1878187810,51793100,50107,503
268262IŚmieszek, WojciechPOL1873200010,51754105,50114,004
269298II+Gumularz, SzymonPOL1762180010,51720113,00121,504
270238Konopka, JeremiaszFRA1959100010,51700116,00124,005
271194IMChubar, VladimirUKR2084208410,51673102,50107,504
272270ISzymanowski, MateuszPOL1849200010,02067111,00117,504
273287Djogteva, JekaterinaLAT1789178910,01989106,00111,505
274187Mierins, EriksLAT2095100010,01985113,00119,003
275248WCMMucha, MagdalenaPOL1922200010,01957112,00120,003
276367II+Topolan, AgataPOL1453160010,01950102,00110,002
277263Nemsak, DenisSVK1873100010,01949117,00122,004
278435Hrybchuk, KirylBLR0100010,01921103,50112,003
279152kSzyszylo, RafalPOL2194220010,01896107,00114,003
280239I+Parol, PawełPOL1956210010,01885115,00115,505
281434Banasiak, AdamPOL0100010,01878100,50108,003
282216kHarazińska, EwaPOL2004200010,01836110,00112,505
283176WFMStangl, Anita, Dr.GER2121210010,01747106,00111,502
284341II+Chylewski, PatrykPOL1608180010,01713106,00113,504
285289Golubeva, MarijaLAT1787100010,01698103,00111,003
286304Stepovojs, ViktorsLAT1738173810,01638105,00107,504
287337IISzymanowski, IgorPOL1616180010,01616100,50103,005
288245Manina, KseniaRUS1932193910,0158594,5099,004
289301Zhuk, IvanBLR1752172710,01575103,00110,505
290342Riquembourg, JulienFRA1606100010,0157397,50102,004
291231I+Wiśniewski, AdamPOL1967210010,01561115,50118,004
292318II+Kowalec, MaciejPOL1687180010,01482109,50111,004
293295WFMŚliwicka, AlicjaPOL1772210010,01446107,50112,004
294218WCMWoźniak, MariolaPOL2000200010,01293103,00108,502
295311IFeliksinski, TadeuszPOL1712200010,0113296,00103,005
296303IIDziodzio, TomaszPOL1738180010,0113197,0098,504
297324IISobolewski, DawidPOL166918009,52123114,50119,004
298215Marttinen, JussiFIN201019879,51999107,00115,003
299278I++Maruszczak, JoannaPOL181519009,51989108,00113,004
300222kAndrzejewska, AnnaPOL198320009,51974113,50121,003
301285II+Gładysz, JakubPOL179818009,51972116,00123,004
302329Vakhitov, DmitriBLR166516909,5195094,0098,502
303336II+Fudalej, SławomirPOL162018009,51927108,50114,003
304390IIŁyszcz, MariuszPOL018009,51927106,00114,502
305214Sibille, EttoreITA201020109,51824107,50115,005
306269Gemma, DarioITA185218529,51821101,00108,504
307283IKowalski, IgorPOL180620009,51803106,50113,504
308208k+Chrząszcz, MalvinaPOL204220009,5180094,50102,004
309299IStrojek, KazimierzPOL176020009,51758101,50104,003
310268Sandor, LukasSVK185818589,51756110,00117,503
311358IIPijewski, MiłoszPOL151618009,5174595,50103,002
312227Silvain, ThierryFRA197310009,51739103,00107,504
313334IIKroczka, GromosławPOL163818009,5170798,50106,003
314364II+Kwiatkowska, AgnieszkaPOL148916009,5170595,00100,503
315274Sidorov, AntonRUS182918439,51587104,00111,003
316319Toporkova, SofiaRUS167817329,51545100,00106,004
317350IIChoina, MichałPOL156418009,5153896,50102,502
318281Imanovs, ElhansLAT181218129,51473107,50113,504
319264ISadzikowski, MarianPOL186820009,5146499,50105,004
320261Ni, PolinaLAT187418749,51454102,50110,502
321355IIKwaśniewski, PawełPOL153618009,5139298,50103,503
322351IIWidelski, KacperPOL156418009,51390105,50113,503
323272IIMarcinowski, MarekPOL184318009,5135298,00104,503
324317Norov, ArtemBLR168817009,51282103,50109,004
325321Badelka, OlgaBLR167316539,01991100,50105,004
326349IParol, PolaPOL157418009,01978109,00115,504
327255Zarubitski, ViachaslauBLR189118529,01942113,00120,504
328407IIIJanik, MarcinPOL016009,01870102,00109,503
329174kGoslawski, MichalPOL213122009,01854110,50117,502
330393Iljuczyk, JanaBLR018009,01843101,00109,004
331444Dassuj, AndrzejPOL010009,01804100,00108,502
332386Vaskovets, DenysUKR019949,0174196,0098,504
333310Anikieiev, ArtemUKR171510009,01577111,00117,503
334345IKaczmarska, JoannaPOL159118009,01557101,00107,503
335207WFMUngure, LigaLAT204321009,0146696,50104,003
336399IIIArndt, PawełPOL016009,0141696,00101,504
337433Savchak, MykhayloUKR010009,0140388,0094,503
338286Pothieux, PhilippeFRA179310009,01391105,00112,503
339354IIMozol, DawidPOL154318009,0134994,0099,503
340381IIPyzio, AmeliaPOL126416009,0131594,50100,003
341344Zhuk, DmitriyBLR159315939,0129694,50100,504
342313Nadal Tur, AntonioESP170610009,0122087,5093,503
343275ITarnowska, AleksandraPOL182818009,01136104,50112,503
344333IStebel, AgataPOL165618009,01130100,00107,003
345297IIDadełło, AndrzejPOL176318009,074897,00105,004
346369IIIŁukaszewski, MarcinPOL144416008,5192989,5090,004
347241De Lillo, MicheleITA194310008,51903113,50121,003
348366IIKozłowski, PawełPOL148018008,5186598,50103,003
349389IIGruza, HenrykPOL018008,5184899,50106,503
350392IIWojtowicz, WojciechPOL018008,51834100,00107,502
351326IKotłowska, AnnaPOL166618008,51798100,50106,002
352343Sheshko, NikolayBLR159415658,51761104,50112,003
353340II+Belczewski, JacekPOL161018008,5170798,50104,003
354309IIWiśniewski, SzymonPOL171818008,51678106,50113,504
355252Zahariev, OgnyanBUL191319138,51656102,00108,504
356347IIKozakow, MikołajPOL158518008,5152793,00100,503
357414Katona, JozsefHUN010008,5152384,0090,504
358421Bloshenkov, SergiiUKR010008,5152189,5096,001
359307Matisone, DanaLAT172510008,51454107,50115,502
360250IRusin, RyszardPOL191420008,5133798,50106,502
361428Rudnicki, ZbigniewPOL010008,5126185,5091,502
362417Iaryi, BogdanUKR010008,5124879,5081,004
363348Lazaravicius, Aras JonasLTU158416158,5119499,50106,003
364360IIMiętkiewicz, JacekPOL150718008,5114899,00104,502
365430El-zeins, IsmalisLAT010008,5112777,5082,004
366330Linden, AndersSWE166210008,5105992,5097,503
367402IIIŚnieżek, MarcinPOL016008,01893103,50111,502
368436Poldoja, AntsEST010008,0181389,0096,002
369391IIMusiał, AdamPOL018008,0179495,00102,002
370385ITadzik, DariuszPOL020008,01763100,00108,001
371335II+Kozakow, AleksyPOL163518008,01747105,50113,003
372437Boski, AleksanderPOL010008,0172992,5099,002
373374IIDulak, KarolPOL140618008,0163894,0099,503
374346IRudnik, AnnaPOL158918008,01597100,00107,002
375427Sorochynskyi, MykolaUKR010008,0158787,5094,002
376440Samoliuk, VasylUKR010008,0153093,5099,503
377442Berlin, OlgaBLR010008,0146492,5098,503
378362II+Święch, JoannaPOL150116008,0135088,5094,003
379376IIIStrzelecki, MaciejPOL140416008,0131489,0093,003
380217Hetzer, VolkhardGER200410008,0130794,5097,001
381371IIĆwirko, MateuszPOL142418008,0129891,5097,002
382339I+Chmielecka, AleksandraPOL161119008,01218103,00108,002
383373IMościcka, PolaPOL141718008,0115394,00101,001
384361IICzajka, IwoPOL150318008,0115094,00101,002
385363II+Kalinowska, KarolinaPOL149316008,079686,5091,502
386378IIKowacz, AgnieszkaPOL136516008,074390,0095,503
387243Badano, GiancarloITA193519357,51764104,50112,003
388365Dolbieva, KseniaBLR148714717,51742102,50104,002
389247kSpicak, KrzysztofPOL192322007,5172699,00106,501
390408Szczerbacewicz, NastiaBLR016007,5165790,5097,001
391411IVRyżko, ArturPOL014007,5159287,5089,003
392352IKucharska, HonorataPOL155818007,5157297,00102,503
393372IIPolak, MichałPOL142118007,5133091,5094,003
394422Nylypyuk, MykhayloUKR010007,5132488,5095,503
395379IIZiziuk, MartynaPOL136216007,5126991,0098,002
396370IITopolan, PawełPOL143218007,5113799,00104,503
397356Sluchak, KirylBLR152915527,595288,0093,503
398338IIŻądkowski, ZbigniewPOL161218007,594488,5094,003
399331IIKwaśniak, KacperPOL166118007,582392,5098,003
400400IIIZiółkowski, MateuszPOL016007,0168990,0097,502
401396IIŻukowska, AleksandraPOL016007,0143190,0094,502
402405IIIŁyszczarz, KonradPOL016007,0130993,5098,003
403419Linden, AlexanderSWE010007,0124884,0089,002
404387II+Jefimow, BronislawPOL018007,0116347,5049,002
405375IIHerok, MichalinaPOL140416007,0112589,0093,502
406403IIIGołębiowski, MarekPOL016007,0105479,5081,003
407404IIICiesielski, MaciejPOL016007,084277,5079,003
408305Vdovenko, VolodymyrUKR173410007,078282,5083,002
409288Ferraris, DaniloITA178817887,075285,5088,002
410382IITomczak, MartaPOL114316007,073279,0081,503
411315Izmailov, ViktorUKR170310007,068061,0065,002
412441Ivanouskaya, LizavetaBLR010007,054076,0076,502
41354IMWarakomski, TomaszPOL249024006,52090104,00111,503
414406IIICieślik, KrzysztofPOL016006,5140387,5090,003
415394Vaskovets, AksiniaUKR017506,5104784,5087,003
416412IVKucharska, HelenaPOL012506,5101677,0079,503
417401IIIWolaniecki, PatrykPOL016006,5101484,5089,002
418397IIMarcińczyk, MonikaPOL016006,5100784,0088,501
419377IIINowicki, MateuszPOL137716006,579081,5084,002
420410IVWącior, WojciechPOL014006,099483,5086,002
421409IVSałaj, IgorPOL014006,099479,5080,003
422423Michaluk, WojciechPOL010006,078073,0075,001
423425Przepióra, AnnaPOL010006,073964,5065,002
424398IIPacion, DorotaPOL016005,5181693,00100,001
425395IIMucha, MartaPOL016005,5145090,0095,502
426413VChrzanowski, BartoszPOL012005,5114481,0081,502
427418Sukalina, AlinaBLR010005,5109680,0085,502
428424Mjasojedovs, KirillsLAT010005,552368,5069,002
42998IMPinski, JanPOL234224005,0204192,0098,002
430383kHordynski, KrzysztofPOL022004,5157792,0096,502
431420Stępnik, OskarPOL010004,0140578,5081,002
432438Baster, KacperPOL010004,099769,5070,002
433439Pothieux, MartinFRA010004,054171,0073,500
434443Tyniec, MikołajPOL010003,076681,5085,500
435445Sałaj, SylwiaPOL010002,079171,0073,500
436233IGórniewicz, OskarPOL196520000,0264037,5038,500
437357IIKról, MarcinPOL151918000,0224337,5038,500
438359Ziaziulkin, PavelBLR151215010,0224237,5038,500
439416Ivanova, Larisa010000,0208437,5038,500
440432Kołakowski, ZbigniewPOL010000,0203737,5038,500
441426Kolinskyy, HryhoriyUKR010000,0189247,0048,000
44292IMMikrut, DariuszPOL235124000,0169637,5038,500
443183WFMAdamowicz, KatarzynaPOL210721000,0166537,5038,500
443198WCMLeks, MariaPOL207820000,0166537,5038,500
44540IMTazbir, MarcinPOL255524000,0118237,5038,500

1 komentarz:

  1. juz nigdy niebeda udostepniac PGN? zawsze dawali mozna bylo przenalizowac sprawdzic a teraz.szkoda

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal