czwartek, 13 grudnia 2012

Ogromny sukces w Chanty Mansyjsku. Bartosz Soćko z pucharem Rosji

Niemożliwe stało się możliwe i okazało się, że  nie taki diabeł straszny.
Od porażki zaczął start w pucharze Rosji Bartosz Soćko, ale w kolejnych partiach grał coraz lepiej i w finale Pucharu Rosji.pokonał Denisa Chismatullina.
Ogromnie się cieszę z tego sukcesu sympatycznego arcymistrza, okazuje się, że nawet w jaskini lwa (czyta:Rosji) można odnosić sukcesy.

Strona Pucharu Rosji

3 komentarze:

 1. Zaraz pojawia się osoby które powiedzą ze system rozgrywania zawodów prewferowal nie umiejętności tylko szczęście i przypadek i ze zawody powinny być zorganizowane na modę londyńska- Bartosz wtedy zajalby zasłużone miejsce w środku tabeli, a tak dzięki szczęściu wygrał! Czy to powód żeby się nie cieszyć ? Gratulacje!

  OdpowiedzUsuń
 2. Sądzę, że nikt w ten sposób nie napisze.
  Co innego, jeśli tym systemem są rozstrzygane zawody jakich jest wiele a co innego aby w ten sposób wyłaniać Mistrza ŚWIATA w szachach

  OdpowiedzUsuń
 3. To chyba życiowy sukces Bartosza Soćko, cenny tym bardziej że po drodze własnoręcznie wyeliminował głównego faworyta turnieju, szachistę ścisłej czołówki światowej Jakovenkę. Nie ma się więc zupełnie do czego przyczepić od strony sportowej, zwłaszcza że sama nazwa "PUCHAR Rosji" określiła jasno formułę rozgrywanego turnieju.
  To kolejny bardzo dobry występ naszego szachisty, przypominam że również w niedawno rozegranym memoriale Czigorina pan Bartosz był na (dzielonym) 1 miejscu.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal