niedziela, 18 maja 2014

Drużynowe Mistrzostwa Polski - po rozegraniu trzech rund w Gorzowie Wlkp.

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI 2014 - SYGNITY EKSTRALIGA

Gorzów Wlkp, 16-18.05.2014  Tempo gry: 90'/40 + 30' + 30'' na ruch

Wyniki po rozegraniu 3 rund


M-ceNrNazwa drużynyRankingPktyPpom
13K.Sz. WASKO HETMAN Katowice26266,015,0
210Akademia Szachowa Future Processing Gliwice24776,011,0
37VOTUM SA Polonia Wrocław25565,012,5
44Baszta MOS Żnin24854,010,0
58Warsaw Sharks23683,08,0
66MLKS Nadnarwianka Pułtusk23902,08,0
79KSz Stilon Gorzów Wlkp.25382,07,0
81Rotmistrz Grudziądz24422,06,5
92TS Wisła Kraków23750,06,5
105SSz Gminy Pawłowice22540,05,5

Po trzy zwycięstwa odnieśli Grzegorz Gajewski (z drużyny Wasko Hetman Katowice) i Robert Kempiński (z Akademii Szachowej Gliwice).

2 komentarze:

  1. Proszę po prawej stronie dać lin do strony z turniejem enginów.
    Cofam do dołu wiele klatek aby na niego trafić/

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Link jest na górze nad postami -:)

      Usuń

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal