czwartek, 15 maja 2014

FM Jacek Stachanczyk został Mistrzem Świata niewidomych i niedowidzących rozgrywanych w Grecji

Wyniki końcowe ( 9 Rund)    games download

MSNit Nazwisko i imięFEDELOPkt. TB1  TB2  TB3  TB4  TB5 rtg+/-
110FMStachanczyk JacekPOL22527.540.051.0737.50.031.5
25FMMueller OliverGER23007.038.550.0535.00.011.9
316
Kasimov RustamRUS21807.038.049.0534.50.031.0
424
Cajzler HinkoCRO21287.036.046.0632.50.026.5
53IMMeshkov Yuri A.RUS23506.540.051.5533.00.0-0.6
61FMBabarykin StanislavRUS23846.539.551.5535.00.0-0.4
72IMPakhomov AlexeyRUS23646.042.554.5537.50.0-1.8
87IMKrylov SergeyRUS22956.040.051.5433.00.0-3.6
94IMDukaczewski PiotrPOL23016.039.551.5634.00.01.6
1014
Palacios Perez ManuelESP21926.037.548.0431.00.015.6
119WIMZsiltzova-Lisenko LubovUKR22686.036.547.5631.00.0-5.7
128FMDimic PavleSRB22776.036.547.5530.00.0-15.6
136FMWassin SergejUKR22996.036.546.5433.00.0-12.6
1415IMCabarkapa MilenkoSRB21826.035.045.0429.50.0-3.2
1533
Kishan GangolliIND20456.033.043.0527.50.018.8
1617
Mackowiak MarekPOL21796.032.542.0529.00.0-5.4
1718FMDraganov RuslanRUS21755.539.550.0432.00.011.4
1811
Fernandez Manrique AgustinESP22125.537.548.0430.50.0-5.6
1929
Riegler DieterGER20715.537.047.0431.00.017.0
2025
Mueller ThorstenGER21105.536.547.5530.50.04.5
2126FMRositsan BorisLTU20865.536.547.0430.00.014.6
2212CMRoss Chris NENG22025.536.546.5328.50.0-12.9
2357
Janjic StefanSRB18895.535.545.0426.00.038.0
2419
Zabeib MohamedEGY21705.533.544.0429.50.01.8
2520
Suder RyszardPOL21665.533.543.0329.00.0-10.8
2630CMJandric DamjanSRB20705.533.042.0324.50.0-9.9
2727CMSchellmann FrankGER20855.532.542.0527.50.05.1
2856
Gelman GennadiyAZE18965.036.545.0424.00.022.5
2923
Draghici Flutur GavrilESP21425.036.045.0429.00.0-7.5
3040
Znuderl MatejSLO19815.035.542.5426.00.06.8
3150
Dima MihaiROU19305.035.045.0222.50.023.3
3221FMZoltek TadeuszPOL21635.034.544.5428.00.0-7.8
3328
Bibikov YuriyKAZ20835.033.043.0427.00.0-9.3
3422FMPribeanu Mihail-DacianROU21435.033.042.5426.00.0-21.0
3534
Zanoletty Garcia DavidESP20445.031.040.5423.00.0-12.9
3631
Lindenmair AntonGER20555.030.539.5425.50.0-10.2
3769
Koumtzis ArgiriosGRE17415.029.037.5520.00.015.3
3813IMNizam RasimBUL21934.537.548.5329.50.0-14.3
3948
Buchkov YuriBLR19334.534.545.0324.00.0-1.8
4041
Muri EmilSLO19744.534.542.0225.00.02.1
4144
Todorov AleksandarBUL19644.534.043.0325.00.04.2
4251
Tonteri AriFIN19304.533.543.0322.00.013.4
4355
Bindzus ErnstDEN18964.533.043.5322.00.010.9
4439
Grybas GintarasLTU19974.533.043.0325.00.0-7.2
4545
Harnandan SergioNED19534.532.541.5321.50.0-12.0
4637
Pirosca AlexandruROU20114.532.541.0323.00.0-12.9
4747
Klimis LaertisGRE19454.532.041.0423.50.0-1.2
4852
Hilton Stephen HSCO19154.531.040.0220.50.06.4
4974
Dal IbrahimTUR16354.531.039.0419.50.049.2
5032
Engl HeinzGER20534.530.538.5323.00.0-29.4
5146
Slusnys EvaldasLTU19464.530.039.5423.00.0-4.3
5236
Ellinger PeterGER20124.530.038.0221.50.0-20.5
5367
Carapit VasileROU17934.529.537.5321.00.00.0
5471
Gungor Gokhan RTUR17074.527.534.5417.50.014.4
5549
Loayza AntonioBOL19324.527.035.5418.00.0-18.5
5638
Heinich ManfredGER20094.527.033.5221.00.0-31.5
5753
Donmez UnalTUR19054.035.545.5421.00.015.6
5843
Dobierzin OlafGER19674.033.542.0224.00.0-3.3
5960
Krishna UdupaIND18694.032.542.5220.00.019.6
6042
Drasch RobertGER19734.032.541.5321.50.0-23.4
6135
Johansen Kai -RogerNOR20154.031.542.0422.00.0-20.0
6262
Armstrong William GENG18664.030.537.5319.00.0-9.3
6370
Boer JanNED17144.030.039.5317.50.033.6
6465
Altinok KerimTUR18334.030.039.0321.50.010.1
6554
Wikman BengtFIN19034.029.037.0317.50.0-17.4
6658
Prpic MilanCRO18864.028.035.5420.00.0-14.3
6759
Holmela KariFIN18694.027.035.5317.00.01.8
6861
Morariu IonelROU18684.026.535.0317.00.0-14.3
6992
Vosloo Cicel JohannesRSA04.026.534.0217.50.0
7068
Soundarya Kumar PradhanIND17693.533.543.5323.50.028.2
7163
Aksu MuminTUR18653.531.540.0221.50.02.3
7266
Altinok SelimTUR18123.531.041.0220.00.09.4
7381
Barrasso AlexanderUSA03.530.038.5319.50.0
7464
Lapadatu TeodorROU18503.527.034.0217.50.0-9.0
7591
Solak YusufTUR03.526.532.0315.00.0
7690
Schutte MarkNED03.525.532.5313.50.0
7782
Began BrankoCRO03.030.539.5216.50.0
7889
Ruohonen TeemuFIN03.028.535.5215.50.0
7972
Tupilusi TudorelROU16953.026.533.5315.00.0-10.9
8088
Pockaj BrankoSLO03.026.533.5214.50.0
8175
Gundogmus AlaetinNED16003.026.033.0213.00.0-10.5
8276
Snoek RonNED15853.024.030.5213.00.0-29.7
8380
Livanopoulou AthinaGRE12363.024.030.518.00.01.0
8477
Spychala JosefaPOL14693.023.530.0311.00.0-0.6
8573
Vukovic DobrivojeSWE16823.022.028.5211.50.0-23.4
8679
Ntovas DimitriosGRE14002.525.532.5211.00.0-8.6
8784
Hyotyla KariFIN02.522.028.517.50.0
8878
Managias AGRE14382.520.026.018.00.0-2.4
8987
Ortiz Colon Vladimir S.PUR02.020.526.018.00.0
9083
Doumpos MariosGRE02.018.524.007.50.0
9186
Mantesi EkateriniGRE01.519.025.005.50.0
9285
Koumtzis SotirisGRE00.023.531.000.00.0


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal